Życzenia Wielkanocne 2016

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe (4) Tomaszów Mazowiecki 2019 – Najwięcej medali zdobyli najmłodsi

Fot. uks short track mosir gizycko facebook

W Tomaszowie Mazowieckim odbyły się w weekend (12/13 stycznia) czwarte w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short tracku. Startowała dość liczna grupa łyżwiarzy z sekcji warmińsko-mazurskich:Orła Elbląg, WMKS Olsztyn i Short Track MOSiR Giżycko. Występ był udany, prawie w każdej grupie wiekowej stawaliśmy na podium.

Wśród najmłodszych (junior E) Martyna Górka (Orzeł) zajęła trzecie miejsce w wieloboju i zdobyła trzy medale na dystansach: srebrny na 500 m i brązowe na: 222 m i 333 m. W tej samej grupie wiekowej złoto na 500 m zdobył Filip Mirzałek (Orzeł), który był drugi w wieloboju. Trzecie lokaty wywalczyli: Jakub Nowak (Short Track MOSiR) na 500 m i Piotr Górnicki (WMKS) na 333 m. W grupie juniorów D Ada Jażdżyńska (Orzeł) była trzecia w wieloboju, druga na 1000 m i druga na 777 m. W rywalizacji juniorów C Katarzyna Riendl (Orzeł) zdobyła brąz na 1500 m, a Jakub Fligiel (Orzeł) brązowe krążki na 500 m i 1000 m)

Wyniki

Juniorka E (500 m 222 m 333 m)

1. WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój (2. 2. 1).76 5

2. MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój (1. 1. 28) 68 30

3. GÓRKA Martyna Orzeł Elbląg (3. 3. 2). 47 8

........................................

12. MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS (11. 16. 9) 36

19. SAKOWICZ Milena Short Track MOSiR Gizycko (17. 20. 18) 55

25. ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn (21. 23. 24) 68

26. TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn (23. 22. 23) 68

27. PIĄTEK Zofia Short Track MOSiR Giżycko (24. 24. 21) 69

49393508 2018396634912361 1730332333740916736 n

Junior E (500 m 222 m 333 m)

1. POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok (3. 1. 1) 81 5

2. MIRZAŁEK FILIP Orzeł Elbląg (1. 9. 12) 34 22

3. CZELUSTA Julian UKS Szóstka Białystok (6. 4. 2) 29 12

.............................

6. NOWAK Jakub Short Track MOSiR Giżycko (7. 3. 6) 13 16

7. GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn (14. 5. 3) 13 22

8. PIĄTEK Łukasz Short Track MOSiR Giżycko 8. 6. 4. 8 18

9. RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn (13. 7. 8) 28

10. HRYNIEWICZ Tymon Orzeł Elbląg (11. 12. 7) 30

16. STEFANOWSKI Mateusz Short Track MOSiR Gizycko (14.13. 14) 41

49848587 2018399101578781 1576942984128102400 n

Juniorka D (1000 m 500 m 777 m)

1. ORCIUCH Magdalena Juvenia Białystok (3. 2. 1) 68 6

2. ORZEPOWSKA Hanna Juvenia Białystok (1. 1. 13) 68 15

3. JAŻDŻYŃSKA Ada Orzeł Elblag (2. 4. 2) 50 8

.................................

7. BILLER Weronika Short Track MOSiR Giżycko (7. 7. 7) 21

13. WAWER Michalina Short Track MOSiR Giżycko (25. 11. 8) 44

14. NOWAKOWSKA Amelia Orzeł Elbląg (23. 10. 15) 48

17. OZIEMKIEWICZ Magdalena Orzeł Elblag 12. 31. 9.   52

28. PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn (26. 28. 25) 79

30. GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn (32. 21. 30) 83

33. GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn (31. 25. 32) 88

50076757 2018391664912858 4325941766915096576 n

Junior D (1000 m 500 m 777 m)

1. GRODZKI Wojciech Juvenia Białystok (3. 1. 1) 81 5

2. KRAWCZYKOWICZ Bartosz Juvenia Białystok (1. 2. 2) 76 5

3. BIELAWIEC Bartosz Juvenia Białystok (4. 3. 3) 34 10

................................

15. OLAK Jakub Orzeł Elbląg (11. 23. 12) 46

22. KRAUSE Michał Orzeł Elblag (18. 24. 21) 63

50140811 2018391808246177 2491567887697838080 n

Juniorka C (1500 m, 500 m 1000 m)

1. DOBOSZ Maria UKS Grodzisk mazowiecki (1. 1. 1) 102 3

2. CZABAN Aleksandra Juvenia Białystok (2. 2. 5) 47 9

3. TYLMAN Kamila Juvenia Białystok (7. 3. 3) 26 13

.............................

5. REINDL Katarzyna Orzeł Elbląg (3. 20. 6) 13 29

17. KUCHTA Martyna Short Track MOSiR Giżycko (17. 17. 15.)   49

49341993 2018385828246775 2812788869722800128 n

Junior C (1500 m, 500 m 1000 m)

1. NIEWIŃSKI Michał Juvenia Białystok (1. 1. 1) 102 3

2. FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń (2. 2. 11) 42 15

3. FILIANOWICZ Filip Juvenia Białystok (3. 11. 2) 34 16

...........................

4. FLIGIEL Jakub Short Track MOSiR Giżycko (5. 3. 3) 31 11

7. SAKOWICZ Aleksander Short Track MOSiR Giżycko (6. 8. 7) 3 21

8. DĘBOSKI Wojciech Short Track MOSiR Giżycko (7. 6. 6) 2 19

10. WIŚNIEWSKI Karol Orzeł Elbląg (8. 10. 9) 27

49248429 2018386798246678 6043936957422108672 n

Kobiety (1500 m, 500 m 1000 m)

1. WARAKOMSKA Magdalena AZS Opole (1. 1. 1. 102 3

2. SOKOŁOWSKA Hanna Juvenia Białystok 3. 3. 2. 47 8

3. ZYCH Magdalena AZS Opole 4. 2. 4. 37 10

.....................

9. HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 8. 9. 7) 24

11. DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn (11. 9. 8) 28

12. RUMAK Zuzanna Orzeł Elbląg (9. 11. 12) 32

50558592 2018396014912423 5988935258337181696 n

Mężczyźni (1500 m, 500 m 1000 m)

1. NIEŚCIER Karol Juvenia Białystok (1. 4. 1) 68 6

2. MIKOŁAJUK Mateusz Juvenia Białystok (2. 2. 3) 55 7

3. GISZKA Krystian AZS Opole (3. 3. 2) 47 8

............................

8. BOROWIECKI Jędrzej Orzeł Elblag (7. 6. 7) 20

12. REINDL Krzysztof Orzeł Elbląg (12. 15. 9) 36

14. RYBAK Arkadiusz Orzeł Elblag (11. 14. 13) 38

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn