MP seniorów na Dystansach & Wieloboju, Tomaszów Mazowiecki 2019 – Kamila Stormowska blisko podium

Fot. Maciej Czarniak/trojmiasto.pl

W Tomaszowie Mazowieckim odbyły  się w weekend (16/17 marca) Mistrzostwa Polski seniorów w short tracku na dystansach i w wieloboju. We wszystkich finałach A wystąpiła Kamila Stormowska (Orzeł Elbląg). Była trzy razy czwarta, a w superfinale i wieloboju szósta. Pozostali  zawodnicy Orła, WMKS Olsztyn i Short Track MOSiR Giżycko zajmowali lokaty w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Wyniki

Kobiety

1500 metrów

1 Topolska Gabriela Juvenia Białystok 2:24.859  

2 Warakomska Magdalena AZS Opole 2:24.913  

3 Markiewicz Patrycja Juvenia Białystok 2:26.284

4 Stormowska Kamila Orzeł Elbląg 2:30.544  

Wyścigi rankingowe

19 Patrycja Henkiel (WMKS Olsztyn)

500 metrów

Finał A

1 Maliszewska Natalia Juvenia Białystok 45.435

2 Maliszewska Patrycja Juvenia Białystok 45.673

3 Mazur Nikola Juvenia Białystok 46.038

4 Stormowska Kamila Orzeł Elbląg 47.290

Wyścigi rankingowe

18 Patrycja Henkiel (WMKS Olsztyn)

1000 metrów

Finał A

1 Mazur Nikola Juvenia Białystok 1:44.565  

2 Maliszewska Patrycja Juvenia Białystok 1:45.711  

3 Maliszewska Natalia Juvenia Białystok 2:00.674  

4 Stormowska Kamila Orzeł Elbląg 2:08.567  

.............................

22. Henkiel Patrycja WMKS Olsztyn

Superfinał (3000 m)

1 Maliszewska Natalia Juvenia Białystok 5:37.807  

2 Topolska Gabriela Juvenia Białystok 5:37.898  

3 Markiewicz Patrycja Juvenia Białystok 5:37.951  

...........................................

7 Stormowska Kamila Orzeł Elbląg 6:20.554  

Wielobój

1. Maliszewska Juvenia Białystok (6. 1. 3) 1. 84 10

2. Topolska Gabriela Juvenia Białystok 1. 9. 7. 2. 57 17

3. Mazur Nikola Juvenia Białystok 8. 3. 1. 5. 53 12

............................

6. Stormowska Kamila Orzeł Elbląg (4. 4. 4) 7. 26 12

Mężczyźni

1500 metrów

Finał A

1 Wilczyk Szymon Juvenia Białystok 2:46.117  

2 Krzemiński Mateusz AZS Opole 2:46.192  

3 Mikołajuk Mateusz Juvenia Białystok 2:46.759

Finał B  

12 Reindl Krzysztof Orzeł Elbląg 3:19.001

Wyścigi rankigowe

14 Michael Popov Orzeł Elbląg 2.50.064

15 Jędrzej Borowiecki Orzeł Elbląg 3.01.824

18 Jakub Ekstowicz Short Track MOSiR Giżycko 3.05.720

21 Arkadiusz Rybak Orzeł Elbląg 3.10.646

500 metrów

Finał A

1 Wilczyk Szymon Juvenia Białystok 43.476

2 Adamski Paweł Juvenia Białystok 43.640

3 Kuczyński Łukasz Juvenia Białystok 43.648

Wyścigi rankingowe

14 Jędrzej Borowiecki Orzeł Elbląg

15 Michael Popov Orzeł Elbląg

18 Reindl Krzysztof Orzeł Elbląg

21 Jakub Ekstowicz Short Track MOSiR Giżycko

23 Arkadiusz Rybak Orzeł Elbląg

1000 metrów

Finał A

1 Wilczyk Szymon Juvenia Białystok 1:30.410  

2 Krzemiński Mateusz AZS Opole 1:30.479  

3 Adamski Paweł Juvenia Białystok 1:30.645  

.................

13 Popov Michael Orzeł Elblag

16 Borowiecki Jędrzej Orzeł Elbląg

19 Reindl Krzysztof Orzeł Elbląg

21 Rybak Arkadiusz Orzeł Elbląg

22 Ekstowicz Jakub Short Track MOSiR Giżycko

Wielobój

1. Wilczyk Szymon Juvenia Białystok (1. 1. 1). 6. 105 3

2. Adamski Paweł Juvenia Białystok (4. 2. 3) 1. 76 9

3. Krzemiński Mateusz AZS Opole (2. 10. 2). 5. 47 14

.................

14. Popov Michael Orzeł Elbląg (14. 17. 13). 44

15. Borowiecki Jędrzej Orzel Elbląg (15. 14) 16. 45

18. Reindl Krzysztof Orzeł Elbląg (12. 22. 19) 53

21. Ekstowicz Jakub Short Track MOSiR Giżycko (18. 20. 22) 60

23. Rybak Arkadiusz Orzeł Elbląg (21. 21. 21) 63

Sztafeta mężczyzn Orła Elbląg zajęła 5 miejsce

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn