×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but netexcup23 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W Bartoszycach już po trzech turniejach – W Mrągowie inauguracja Netex Cup

Na plażach województwa warmińsko-mazurskiego duży ruch. Są turnieje zupełnie lokalne, ale w kilku miastach imprezy mają większy, można rzec regionalny zasięg. W Bartoszycach jesteśmy już po trzech turniejach letniego cyklu (równolegle rywalizują pary męskie, kobiece i miksty) , natomiast w Mrągowie zainaugurowano serię imprez Netex Cup. Startowało sporo par, w tym kilka ze sporymi już osiągnięciami.

Mrągowo

I turniej Netex Cup

1 Tomasz Krakowski/Cezary Stanisławajtys (Pisz/Uściany)

2 Piotr Loba/Adam Winckiewicz (Olsztyn)

3 Błażej masłowski/Karol Masiul (Gizycko)

4 Jakub Monkiewicz/Michał Zalewski (Bartoszyce)

5 Michał Deptuła/Oskar Sylwestrzak (Mrągowo)

Kolejna odsłona Netex Cup 2015 już 8 sierpnia. Tym razem to zawodniczki zaprezentują swoje umiejętności na piaszczystych boiskach w Węgrowie.

{AdmirorGallery}netexcup23{/AdmirorGallery}

Bartoszyce

Wyniki III turnieju i klasyfikacje generalne

Kobiety

1 Łukasiewicz Izabella/Bogucka Magda 12

2 Paszko Ada/Rolnicka Dorota 10

3 Glińska Anna/Sturlis Katarzyna 8

4 Kuźniewska Klaudia/Ryglewicz Ola 6

5 Baranowska Tamara/Parafińczuk Urszula 4

6 Lewandowska Magda/Grażul Paulina 2

Klasyfikacja generalna

1 Paszko Ada/Rolnicka Dorota 32

2 Łukasiewicz Izabella/Bogucka Magda 28

3 Baranowska Tamara/Parafińczuk Urszula 18

4 Rynkowska Paulina/Łączkowska Zuzanna 12

5 Glińska Anna/Sturlis Katarzyna 8

6 Majchrzak Iza/Peślak Agata 8

Mężczyźni

1 Królikowski Mariusz/Kawiecki Marcin 12

2 Gleba Mateusz/Kulpaka Patryk 10

3 Budnicki Marcin/Rodak Patryk 8

4 Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin 6

5 Piotrowski Mateusz/Baranowski Paweł 4

6 Jachimowicz Adrian/Siemaszko Łukasz 2

Klasyfikacja generalna

1 Baranowski Paweł/Lompa Jakub 22

2 Gleba Mateusz/Kulpaka Patryk 21

3 Trebliński Jakub/Salmanowicz Marcin 18

4 Królikowski Mariusz/Kawiecki Marcin 12

5 Wieleba Adrian/Piotrowski Mateusz 12

6 Monkiewicz Jakub/Wójcik Michał 12

Miksty

1 Łączkowska Zuzanna/Domitrz Piotr 12

2 Knapp Katarzyna/Michalski Maciej 10

3 Goławska Karolina/Lompa Jakub 8

4 Pik Daria/Siemaszko Łukasz 6

5 Paszko Ada/Trebliński Jakub 4

5 Kuźniewska Klaudia/Rodak Patryk 4

7 Rolnicka Dorota/Jachimowicz Adrian 2

7 Grudkowska Ola/Baranowski Paweł 2

Klasyfikacja generalna

1 Łączkowska Zuzanna/Domitrz Piotr 36

2 Paszko Ada/Trebliński Jakub 20

3 Rolnicka Dorota/Kawiecki Marcin 10

4 Babicka Magda/Królikowski Mariusz 10

5 Knapp Katarzyna/Michalski Maciej 10

6 Goławska Karolina/Lompa Jakub 8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn