×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but slamolsztyn29 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 – W reprezentacji Polski trzy iławskie akcenty

Polski Związek Piłki Siatkowej podał skład reprezentacji kraju na turniej FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie wystąpi po pięć par męskich i kobiecych. Nie zabraknie warmińsko-mazurskich, a właściwie iławskich akcentów, bowiem w składzie znaleźli się: Maciej Rudol, Aleksandra Stępien i Marta Pietroczuk.

Maciej Rudol wystąpi ze swym stałym od kilku sezonów partnerem Maciejem Kosiakiem. Obaj mimo młodego wielu mają już na koncie wiele pięknych osiągnięć, a największym jest Mistrzostwo Świata U-23. W Olsztynie otrzymali dziką kartę i od razu zagrają w turnieju głównym.

W rywalizacji kobiet zobaczymy dwie iławiankiwicemistrzynie Europy juniorek: Aleksandre Stępień i Martę Pietroczuk. Do tej pory był to nierozłączny duet, choć w ostatnich tygodniach wyniki nie były na miarę oczekiwań. I pewnie dlatego selekcjonerzy postanowili, że siatkarki Zrywu Volley zagrają z innym partnerkami: Ola z Marią Włoch, a Marta z Pauliną Stasiak. Jakie będą efekty? Zobaczymy.

Para Stepień/Włoch rozpocznie walkę w turnieju głównym, natomiast Pietroczuk/Stasiak przebijać się będzie przez kwalifikacje.

Najważniejsze, że w turnieju olsztyńskim będziemy mieć swych reprezentantów z Warmii i Mazur. Czeka ich trudne zadanie, bo poziom rywalizacji jest kosmiczny, ale sam udział jest ogromnym wyzwaniem i wyróżnieniem.

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 odbędzie się w dniach 25-30 sierpnia i będzie ostatnim w tegorocznym cyklu turniejów Wielkiego Szlema w siatkówce plażowej.

{AdmirorGallery}slamolsztyn29{/AdmirorGallery}

Reprezentacja Polski w Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015:

Turniej siatkarzy:

1.Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel

2.Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz

3.Bartosz Łosiak/Piotr Kantor

4.Maciej Kosiak/Maciej Rudol

5.Mateusz Paszkowski/Maciej Kaszewiak (kwalifikacje)

Turniej siatkarek:

1.Kinga Kołosińska/Monika Brzostek

2.Maria Włoch/Aleksandra Stępień

3.Kinga Legieta/Agnieszka Adamek

4.Agata Trybula/Martyna Kłoda

5.Marta Pietroczuk/Paulina Stasiak (kwalifikacje)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn