Powiat Cup (7) Wilkowo 2017 – Krótka przerwa na nabranie oddechu i gramy dalej

Fot. nadesłane

23 lipca w Wilkowie odbyła się kolejna runda rozgrywek w siatkówkę plażową - „Powiat CUP 2017”. W VII turnieju walczyło 12 drużyn w trzech kategoriach: dzieci (dziewczęta rocznik 2002 i młodsze chłopcy rocznik 2004 i młodsi) - 4 pary; kobiety – 6 par; otwarta – 2 pary. Okres wakacji i urlopów zmniejszył liczbę uczestników. W związku z tym wszystkie kategorie rozgrywały turniej systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Udało się rozegrać wszystkie spotkania przy dobrej pogodzie, jedynie przez dwa ostatnie mecze lekko padało . Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00 i trwały do 15.00, w tym czasie rozegrano 19 meczów na dwóch boiskach.

Wyniki

Dzieci:

1. Dębska Iga / Korpalska Magdalena

2. Kuberska Kornelia / Koch Anastazja

3. Kuberska Oliwia / Olszewska Katarzyna.

Kobiety:

1. Dębska Iga / Korpalska Magdalena

2. Koch Anastazja / Kuberska Kornelia;

3. Magreta Julia / Pieczulis Urszula;

4. Karnicka Aleksandra / Karnicka Barbara.

Otwarta:

1. Pepławski Jakub / Batyra Mateusz

2. Bogucka Magdalena / Ferenc Mateusz.

z4479002

W rywalizacji gmin prowadzą:

1. Gmina Miejska Ełk – 333 pkt;

2. Gmina Bartoszyce – 211 pkt;

3. Gmina Wiejska Mrągowo – 185 pkt;

4. Gmina Korsze - 135 pkt;

5. Gmina Barczewo – 65;

6. Gmina Miejska Kętrzyn - 48 pkt;

7. Gmina Wiejska Kętrzyn – 21 pkt;

8. Gmina Ryn – 20 pkt;

9. Gmina Węgorzewo – 14 pkt;

10. Gmina Barciany – 13 pkt;

11. Gołdap – 10 pkt;

12. Pasym – 7 pkt.

z4479007

Klasyfikacje generalne

Drużyna ogólna

1 Łukasz Leszczyński/Bartosz Hadama M. Elk 215

2 Magdalena Bogucka/Mateusz Ferenc Bartoszyce 204

3 Jan Ryś/Marek Małyszko W. Mrągowo 137

Drużyna kobiety

1 Magdalena Bogucka/Paulina Grazul Bartoszyce 175

2 Martyna Burnos/Katarzyna Olszewska W. Mrągowo 155

3 Paulina Bobrowska/Martyna Raczyńska M. Ełk 154

Drużyna dzieci

1 Iga Dębska/Magdalena Korpalska M. Kętrzyn 295

2 Kornelia Kuberska/Anastazja Koch W. Kętrzyn 278

3 Katarzyna Olszewska/Oliwia Kuberska W. Kętrzyn 245

Indywidualnie ogólna

1 Bartosz Hadama 215

2 Łukasz Leszczyński 215

3 Magdalena Bogucka 204

Indywidualnie kobiety

1 Urszula Pieczulis 199

2 Katarzyna Olszewska 190

3 Magdalena Bogucka 175

Indywidualnie dzieci

1 Iga Dębska 295

2 Magdalena Korpalska 295

3 Anastazja Koch 278

z4479017

Dalsze turnieje już w kolejnych tygodniach:

Przez kolejny tydzień (30 lipca), będzie przerwa w rozgrywkach. Po przerwie 6 sierpnia, rozpoczniemy w Węgorzewie na plaży miejskiej – Mamry o godz. 9.00 – mecze. (kategoria dzieci na turniejach 06.08. i 27.08. nie jest wliczana do ogólnej punktacji ze względu na obozy sportowe większości uczestników). Kolejne turnieje 13 i 27 sierpnia, w Wilkowie o godz. 9.00 – mecze – rozpoczynają kategorie „Dzieci” i „Kobiet”, następnie około godz. 12.00 kategoria „Otwarta”. Ostatnim akordem rozgrywek będzie turniej 3 września w Kętrzynie.

Organizatorami tegorocznych rozgrywek są: LUKS „Wilczek” Wilkowo; Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz Gmina Wiejska Kętrzyn.

Edward Szudzich

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn