VIII Turniej „Powiat CUP” Węgorzewo 2017 – Pozostały trzy rozdania

Fot. osir wegorzewo facebook

W niedzielę (6 sierpnia) plaża miejska w Węgorzewie była miejscem rozgrywek VIII kolejki rozgrywek siatkówki plażowej Powiat CUP. Zgłosiło się po 5 par dorosłych (otwarta i kobiety) oraz 2 pary dzieci: Środek wakacji i urlopów podobnie jak tydzień wcześniej ogranicza liczbę uczestników. W związku z tym wszystkie kategorie rozgrywały turniej systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Udało się nam rozegrać wszystkie spotkania przy dobrej pogodzie, jedynie silny wiatr utrudniał rywalizację. W trwającym ponad siedem godzin turnieju rozegrano 21 meczów na dwóch boiskach.

Wyniki

Dzieci :

1. Kuberska Kornelia / Koch Anastazja

2. Piotr Bacewicz / Kacper Sierakowski.

ze względu na wyjazd większości zawodników na obóz, ten turniej nie był wliczany

do klasyfikacji dzieci

20663666 1197255633713314 7939980626703580354 n

Kobiety:

1. Bogucka Magdalena / Grażul Paulina

2. Cieśluk Klaudia / Surynt Natalia

3. Koch Anastazja / Kuberska Kornelia;

4. Krom Weronika / Pieczulis Urszula;

5. Kowalska Izabela / Derdowska Aleksandra.

20622007 1197255697046641 6391230570548628085 n

Otwarta:

1. Karkut Piotr / Janecki Łukasz

2. Leszczyński Łukasz / Hodana Bartosz

3. Bogucka Magdalena / Ferenc Mateusz

4. Nadolny Krystian / Michalczyk Michał

5. Oziemkiewicz Piotr / Oziemkiewicz Marek.

20663632 1197255750379969 1828176657712359215 n

Klasyfikacja gmin

1. Gmina Miejska Ełk – 378 pkt;

2. Gmina Bartoszyce – 251 pkt;

3. Gmina Wiejska Mrągowo – 185 pkt;

4. Gmina Korsze - 135 pkt;

5. Gmina Barczewo – 65;

6. Gmina Miejska Kętrzyn - 48 pkt;

7. Gmina Węgorzewo – 33 pkt;

8. Gmina Wiejska Kętrzyn – 21 pkt;

9. Gmina Ryn – 20 pkt;

10. Gmina Barciany – 13 pkt;

11. Gołdap – 10 pkt;

12. Elbląg – 8 pkt;

13. Pasym – 7 pkt.

Klasyfikacje generalne

Drużynowa – otwarta

1 Łukasz Leszczyński/Bartosz Hodana M. Ełk 260

2 Magdalena Bogucka/Mateusz Ferenc Bartoszyce 244

3 Jan Ryś/Marek Małyszko W. Mrągowo 137

Drużynowa – kobiety

1 Magdalena Bogucka/Paulina Grazul Bartoszyce 225

2 Weronika Krom/Urszula Pieczulis M. Ełk 187

3 Natalia Surynt/Klaudia Cieśluk M. Ełk 175

Drużynowo – dzieci

1 Iga Dębska/Magdalena Korpalska M. Ketrzyn 295

2 Kornelia Kuberska/Anastazja Koch W. Ketrzyn 278

3 Katarzyna Olszewska/Oliwia Kuberska W. Kętrzyn 245

Indywidualnie – ogólna

1 Bartosz Hodana 260

2 Łukasz Leszczynski 260

3 Magdalena Bogucka 244

Indywidualnie – kobiety

1 Urszula Pieczulis 234

2 Magdalena Bogucka 225

3 Paulina Grażul 225

Indywidualnie – dzieci

1 Iga Dębska 295

2 Magdalena Korpalska 295

3 Anastazja Koch 278

Dalsze turnieje już w kolejnych tygodniach:

13 i 27 sierpnia, w Wilkowie o godz. 9.00 – mecze – rozpoczynają kategorie „Dzieci” i

„Kobiet”, następnie około godz. 12.00 kategoria „Otwarta”.

Ostatnim turniejem rozgrywek będzie turniej 03 września w Kętrzynie.

Organizatorami tegorocznych rozgrywek są: LUKS „Wilczek” Wilkowo; Powiatowe

Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz Gmina

Wiejska Kętrzyn.

Edward Szudzich

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn