Powiat Cup (9 i 10) Wilkowo 2017 – To już ostatnia prosta...

Fot. nadesłane

W niedziele (13 i 27 sierpnia) w Wilkowie odbyły się IX i X turnieje rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. To już finisz interesującego cyklu, w którym startują siatkarze amatorzy z Gmin: Kętrzyn, Ełk, Mrągowo, Węgorzewo i Bartoszyce. Liderzy klasyfikacji musza bronić swych pozycji, bo różnice punktowe nie sa duże, a wszystko rozstrzygnie się 3 września w Kętrzynie. Relacje z dwóch ostatnich turniejów.

IX turniej

13 sierpnia w Wilkowie udział wzięło 13 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 3; kobiet – 6; dzieci – 4. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” co dało w sumie 24 mecze na dwóch boiskach.

Wyniki

Dzieci:

1. Makulus Wiktoria / Chudzik Ola

2. Kuberska Kornelia / Koch Anastazja

3. Dębska Iga / Korpalska Magda.

Kobiety:

1. Makulus Wiktoria / Chudzik Ola

2. Koch Anastazja / Kuberska Kornelia

3. Dębska Iga / Korpalska Magda.

Otwarta:

1. Leszczyński Łukasz / Hodana Bartosz

2. Ćwiklewski Jakub / Kular Dawid

3. Sawicki Szymon / Olszewska Kasia

X turniej

W niedzielę (27 sierpnia( w Wilkowie odbył się X Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 8 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 2; kobiet – 3; dzieci – 3. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch setach do 21

Wyniki

Dzieci:

1. Kuberska Kornelia / Koch Anastazja

2. Dębska Iga / Korpalska Magda

3. Olszewska Katarzyna / Kuberska Oliwia.

Kobiety:

1. Bogucka Magdalena / Grażul Paulina

2. Koch Anastazja / Kuberska Kornelia

3. Pieczulis Urszula / Krom Weronika.

Otwarta:

1. Bogucka Magdalena / Ferenc Mateusz

2. Ryś Jan / Małyszko Marek

Klasyfikacje generalne

Drużynowa ogólna

1 Łukasz Leszczyński/Bartosz Hodana M Ełk 310

2 Magdalena Bogucka/Mateusz Ferenc Bartoszyce 294

3 Jan Ryś/Marek Małyszko W. Mrągowo

Drużynowa Kobiety

1 Magdalena Bogucka/Paulina Grażul Bartoszyce 275

2 Weronika Krom/Urszula Pieczulis M. Ełk 261

3 Natalia Surynt/Klaudia Cieśluk M. Elk 208

Drużynowa Dzieci

1 Iga Dębska/Magdalena Korpalska M. Kętrzyn 380

2 Kornelia Kuberska/Anastazja Koch W. Kętrzyn

3 Katarzyna Olszewska/Oliwia Kuberska W. Kętrzyn 320

Indywidualnie Ogólna

1 Bartosz Hodana 310

2 Łukasz Leszczyński 310

3 Magdalena Bogucka 294

Indywidualnie Kobiety

1 Urszula Pieczulis 306

2 Magdalena Bogucka 275

3 Paulina Grażul 275

Indywidualnie dzieci

1 Iga Dębska 380

2 Magdalena Korpalska 380

3 Anastazja Koch 373

W rywalizacji gmin prowadzą:

1. Gmina Miejska Ełk – 428 pkt;

2. Gmina Bartoszyce – 301 pkt;

3. Gmina Wiejska Mrągowo – 230 pkt;

4. Gmina Korsze - 135 pkt;

5. Gmina Barczewo – 65;

6. Gmina Miejska Kętrzyn - 48 pkt;

7. Gmina Węgorzewo – 33 pkt;

8. Gmina Wiejska Kętrzyn – 21 pkt;

9. Gmina Ryn – 20 pkt;

10. Gmina Barciany – 13 pkt;

11. Gołdap – 10 pkt;

12. Elbląg – 8 pkt;

13. Pasym – 7 pkt.

Zakończenie rozgrywek odbędzie się 03 września w Kętrzynie na kompleksie rekreacyjnym „Kętrzynianka” od godz. 9.00 kobiety i dzieci i od godz. 12.00 kategoria otwarta: Organizatorami tegorocznych rozgrywek są: LUKS „Wilczek” Wilkowo; Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz Gmina Wiejska Kętrzyn.

Edward Szudzich

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn