I Memoriał Piotra Koczana Olsztyn 2018 – Para Zrywu Volley najlepsza na początku sezonu

Fot. zryw volley iława facebook

Na boiskach IV Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie odbył się w weekend (26/27 maja) I Memoriał poświęcony pamięci niedawno zmarłego Piotra Koczana, znakomitego zawodnika AZS Olsztyn i reprezentacji Polski, który po zakończeniu kariery popularyzował na Warmii i Mazurach siatkówkę plażową. Zagrały czołowe w województwie duety juniorek

Najlepiej w stawce szesnastu zespołów spisała się para kadetek Zrywu Volley Iława Wiktoria Stępień i Agata Kowalska wygrywając turniej bez porażki. Drugie miejsce zajęła para Warmissu Olsztyn Weronika Jaworska/Marcela Trzcińska, a trzecie: Aleksandra Czyjak/Magda Orlicka SMS Ostróda.

Turniej ocenia trener zwycięskiej pary Mieczysław Pietroczuk

Był to dobry i cenny sprawdzian dla naszych zawodniczek przed Mistrzostwami Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorek. Wystawiliśmy aż cztery drużyny. Cieszę się ze zwycięstwa naszej pary, ale pozostałe zawodniczki Wiktoria Borszewska i Zuzanna Iwankowska, Agata Rudol i Karolina Wajc oraz Paula Zięba i Julia Januszewska, które uplasowały się solidarnie na miejscu 9-12 też miały okazje nabrać doświadczenia. Po raz pierwszy od bardzo wielu lat w mistrzostwach wystąpimy z tak młodymi zespołami, ale możemy być spokojni o dobre występy naszych dziewcząt. Swoją pracowitością na treningach i wielkim zaangażowaniem i pasją w grze pozwalają nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Walcząc i zwyciężając w deszczu w sobotę i w piekielnym słońcu w niedzielę nasza pierwsza para kadetek Wiktoria Stępień i Agata Kowalska udowodniła że będą się liczyć w walce o awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.

WYNIKI

1. Stępień/Kowalska

2. Jaworska/Trzcińska

3. Czyjak/Orlicka

4. Dziemidowicz/Pieśko

5-6. Jasińska/Baranowska

5-6. Chudzik/Godlewska

7-8. Dąbrowska/Szczepańska

7-8. Rzodkiewicz/Żukowska

9-12. Karnicka/Ciesielska

9-12. Rudol/Wajc

9-12. Borszewska/Iwankowska

9-12. Zięba/Januszewska

13-16. Prejs/Sawicka

13-16. Kubiak/Walkiewicz

13-16. Szuszczewicz/Wiącek

13-16. Deliga/Kłodowska

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn