Grand Prix o Puchar Burmistrza Morąga Kretowiny 2018 – Krzysztof Rawski liderem

Fot. sport.morąg facebook

Na plaży głównej w Kretowinach trwa cykl turniejów Grand Prix Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Morąga Za nami dwa turnieje (1 i 8 lipca). W obu zwycięzcą został Krzysztof Rawski (Morąg), który za każdym razem grał z innym partnerem. Najpierw z Kubą Michalakiem (Ostróda), a następnie z Krystianem Wojtkiewiczem (Olsztyn). Pan Krzysztof jest oczywiście liderem klasyfikacji generalnej z maksymalną liczba punktów.

I turniej (1 lipca)

Mecz o trzecie miejsce:

Olbryś Mateusz/Kurmin Marek vs Kocon Mariusz/Kupczałojć Kuba 1:0 (21:17)

Mecz o pierwsze miejsce:

Rawski Krzysztof/Michalak Kuba vs Fiertek Maciej/Damięcki Piotr 1:0 (21:13)

Klasyfikacja końcowa:

1. Rawski Krzysztof/Michalak Kuba (Morąg/Olsztyn)

2. Fiertek Maciej/Damięcki Piotr (Pisz)

3. Olbryś Mateusz/Kurmin Marek (Olsztyn)

4. Kocon Mariusz/Kupczałojć Kuba (Olsztyn)

5. Siniarski Damina/Polewaczyk Adrian (Morąg)

6. Galanek Maciej/Borkowski Adrian (Morąg)

7. Ossowski Jakub/Wisiewski Mateusz (Elbląg)

8. Surowik Sebastian/Jarus Bartosz (Olsztyn)

36795549 1238172552984647 2433872947765575680 n

II turniej (8 lipca)

Mecz o trzecie miejsce:

Tomczak Kamil/Karwacki Marcin vs Surowik Sebastian/Jarus Bartosz 1:0 (21:19)

Mecz o pierwsze miejsce:

Rawski Krzysztof/Wojtkiewicz Krystian vs Polewaczyk Adrian/Borkowski Adrian 2:0 (15:10,15:11)

Klasyfikacja końcowa:

1. Rawski Krzysztof/Wojtkiewicz Krystian (Morąg/Olsztyn)

2. Polewaczyk Adrian/Borkowski Adrian (Morąg)

3. Tomczak Kamil/Karwacki Marcin (Elbląg)

4. Surowik Sebastian/Jarus Bartosz (Olsztyn)

5. Czepan Paweł/Jankowski Piotr (Olsztyn/Morąg)

6. Fiertek Maciej/Damięcki Piotr (Pisz)

7. Zyziuk Adrian/Matczak Maciej (Braniewo)

8. Leonowicz Tomasz/Zdanowicz Przemysław (Morąg)

Klasyfikacja Grand Prix:

1.Rawski Krzysztof 50pkt

2.Fiertek Maciej 30pkt.

2.Damięcki Piotr 30pkt.

2.Borkowski Adrian 30pkt.

2.Polewaczyk Adrian 30pkt.

3.Wojtkiewicz Krystian 25 pkt.

3.Michalak Kuba 25pkt.

4.Tomczak Kamil 16 pkt

4.Karwacki Marcin 16 pkt.

4.Olbryś Mateusz 16 pkt.

4.Kurmin Marek 16pkt.

5.Surowik Sebastian 14 pkt.

5.Jarus Bartosz 14 pkt.

5.Kocon Mariusz 14 pkt.

5.Kupczałojć Kuba 14pkt.

6.Czepan Paweł 10 pkt.

6.Jankowski Piotr 10 pkt.

6.Siniarski Damian 10 pkt

6.Galanek Maciej 10 pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn