Zryw Volley Iława przymierza się już do lata – Walentynkowa niespodzianka

Fot. nadesłane

Dla sztabu szkoleniowego i siatkarek Zrywu Volley Iława już na kilka dni po zakończeniu zmagań ligowych w halowej odmianie siatkówki, nastąpił czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu siatkówki plażowej. Większość zajęć ze względu na warunki atmosferyczne muszą być przeprowadzane w hali sportowej, oczywiście środki treningowe dostosowanie do gry w siatkówce plażowej, dotyczące zarówno techniki i taktyki gry.

Działacze klubu, sztab szkoleniowy oraz nowy sponsor klubu KRIS-BUS przygotowali walentynkową niespodziankę siatkarkom Zrywu spragnionym gry „na piasku”. W piątek 15 lutego zorganizowano wyjazd do Centrum Rekreacyjno Sportowego „Ukiel” w Olsztynie, by przeprowadzić trening w hali dostosowanej do uprawiania Siatkówki Plażowej. Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zafundowali siatkarkom trzy godziny ciężkich zmagań, obok grymasu zmęczenia i potu na twarzach dziewcząt pojawił się uśmiech i radość z pracy na piasku.

Trener Mieczysław Pietroczuk - cieszy mnie to, że gdy na jednym z treningów w ubiegłym tygodniu prowokacyjnie do wózka z piłkami wrzuciłem piłki do siatkówki plażowej na twarzach dziewcząt zauważyłem pozytywne rumieńce. One naprawdę to kochają a my mając okazję spełniać marzenia postanowiliśmy zorganizować wyjazd na trening do hali z piaskiem do Olsztyna. Na nasz apel o pomoc przy organizacji wyjazdu bez chwili wahania pozytywnie odpowiedział nowy sponsor klubu Kris-Bus Krzysztof Łyziński oraz grupka rodziców którym serdecznie dziękujemy. Dziewczęta w liczbie sześciu par bardzo solidnie podeszły do nowych wymagań, które będziemy stawiać przed nowym sezonem plażowym. Bardzo ciężka praca, nowe środki treningowe i piasek pod nogami powodował ze chwilami brakowało ddechu i pot zalewał twarz. Mam nadzieje że w najbliższym okresie będziemy częściej mogli skorzystać z możliwości treningu i gry w hali z piaskiem i solidnie przygotować się do nowego sezonu.

rut2

UWAGA !!! TRWA ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI:

MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych.

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);

- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK

- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);

- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn