W Węgorzewie para olsztyńsko-giżycka najlepsza – W Kretowinach po raz czwarty

Fot. osir węgorzewo facebook

Na Plaży Miejskiej Mamry odbyły się w sobotę ( 28 lipca) Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa w siatkówce plażowej. Do rywalizacji stanęło siedem par z kilku miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Obowiązywał system brazylijskie (do dwóch porażek). Mimo upału turniej stał na wysokim poziomie, a tytuł wywalczyli: Rafał Gnatowski z Olsztyna i Jędrzej Arian z Giżycka.

W finale pokonali parę Patryk Kulpaką (Bartoszyce) i Norbert Fabisiak (Korsze) 2:1, rewanzując się za porażkę w pierwszej fazie imprezy. W meczu o trzecie miejsce Kacper Taudul z Gołdapi i Marcin Gnatowski z Olsztyna wygrali z Dawidem Rusakiem i Kacprem Lange z Gołdapi 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1 - Rafał Gnatowski z Olsztyna i Jędrzej Arian z Giżycka

2 - Patryk Kulpaka z Bartoszyc i Norbert Fabisiak z Korsz

3 - Kacper Taudul z Gołdapi i Marcin Gnatowski z Olsztyna

4 - Dawid Rusak z Gołdapi i Kacper Lange z Gołdapi

5-6 Michał Mazek i Paweł Mazek z Węgorzewa,

5-6 Tomasz Margiel i Michał Pruszyński z Gołdapi

7 - Artur Kramkowski z Mrągowa i Jakub Pepławski z Kętrzyna

W Kretowinach po raz czwarty

W czwartym w tym sezonie turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Morąga zagrało w niedzielę (29 lipca) w Kretowinach osiem par W meczu o trzecie miejsce: Maciej Pieczysty i Miłosz Nowakowski pokonali Przmesława Zdanowicza i Tomasza Leonowicza Tomasz 1:0 (21:17), a zwycięzcami imprezy zostali: Adrian Polewaczyk i Piotr Damięcki po wygranej z Sebastianem Surowikiem i Maciejem Stuką 1:0 (21:4)

Klasyfikacja końcowa:

1. Polewaczyk Adrian/Damięcki Piotr

2. Surowik Sebastian/Stuka Maciej

3. Pieczysty Maciej/Nowakowski Miłosz

4. Zdanowicz Przemysław/Leonowicz Tomasz

5. Sidor Piotr/Tucki Miłosz

5. Tomaszewski Michał/Łaciński Mariusz

6. Kasprzyk Łukasz/Pietrasik Tomasz

6. Potrzuski Patryk/Rogulski Miłosz

67435172 1547362975398935 5591507855535505408 n

Klasyfikacja Generalna:

1.Polewaczyk Adrian 95pkt.

2.Rawski Krzysztof 75pkt.

3.Damięcki Piotr 57pkt.

4.Surowik Sebastian 56pkt.

5.Fiertek Maciej 52pkt

6.Stuka Maciej 50pkt

7.Czepan Paweł 40pkt.

8.Rybak Adrian 34pkt.

9.Łaciński Mariusz 30pkt.

9.Tomaszewski Michał 30pkt.

10.Sidor Piotr 28pkt.

10.Tucki Bartosz 28pkt.

11.Siniarski Damian 25pkt.

12.Pieczysty Maciej 16pkt.

12.Nowakowski Miłosz 16pkt.

13.Zdanowicz Przemysław 14pkt.

13.Leonowicz Tomasz 14pkt.

13.Sienkiewicz Kamil 14pkt.

13.Kuhn Marek 14pkt.

13.Wiśniewski Mateusz 14 pkt.

13.Ossowski Jakub 14 pkt.

14.Jarczyk Szymon 10pkt.

14.Nowik Nowicki Radosław 10pkt.

15.Kasprzyk Łukasz 8pkt.

15.Pietrasik Tomasz 8pkt.

15.Rakoczy Michał 8pkt.

15.Raczkowski Bartosz 8pkt.

15.Potrzuski Patryk 8pkt.

15.Rogulski Miłosz 8pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn