W kadetach AZS UWM Wojmex już na czele – W młodzikach Absolwent pogodził akademików

Sezon siatkarski rozkręca się na dobre. Kadeci ligi wojewódzkiej rozegrali drugą serię spotkań i jedynym zespołem bez porażki pozostał faworyt rywalizacji AZS UWM Wojmex (trener Maciej Rejzner). W młodzikach ciekawy turniej I-ligowy odbył sie w Olsztynie, gdzie Absolwent (trener Krzysztof Dziedzic) pogodził AZS-y trenerów: Wiśniewskiego i Wąsowicza). W następnym turnieju w I lidze zagra Olimp Bartoszyce.

 Kadeci

SOS Salos Ostróda - UKS Chemik Olsztyn 2:3 (21:25, 25:20, 25:14, 12:25, 13:15)

AZS UWM Wojmex Olsztyn   - MKS Truso Elbląg 3:0 (25:8, 25:15, 25:13)

AZS UWM Olsztyn (Stankiewicz) - AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2:3 (28:26, 18:25, 25:11, 14:25, 12:15)

Tabela

1 AZS UWM Wojmex Olsztyn 2 4    6:1

2 SOS Salos Ostróda  2 3 5:3

3 AZS UWM Olsztyn (Stankiewicz) 2 3  5:3

4 AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2 3 4:5

5 UKS Chemik Olsztyn  2 3 3:5

6 MKS Truso Elbląg  2 2 0:6

Młodzicy

I liga

AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) - AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) 2:0 (25:11, 25:15)

AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) - UKS Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 8:25)

AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) - UKS Absolwent Olsztyn 0:2 (15:25, 22:25)

Tabela

1 UKS Absolwent Olsztyn  2 4   4:0

2 AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2 3  2:2

3 AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) 2 2 0:4 spadek do II ligi

II liga

SOS Salos Ostróda - SMS MLKS Foto Ola Ostróda 0:2 (19:25, 17:25)

SMS MLKS Foto Ola Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce 1:2 (25:23, 15:25, 11:15)

SOS Salos Ostróda - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (13:25, 23:25 )

Tabela

1 UKS Olimp Bartoszyce 2 4 4:1 awans do I ligi

2 SMS MLKS Foto Ola Ostróda  2 3  3:2

3 SOS Salos Ostróda 2 2 0:4 spadek do III ligi

III liga

UKS Herkules Ełk - MKS Truso Elbląg 0:2 (19:25, 11:25)

MKS Truso Elbląg - UKS Wiktoria Szczytno 2:0 (25:12, 25:8)

UKS Herkules Ełk - UKS Wiktoria Szczytno 0:2 (17:25, 16:25)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 2 4 4:0 awans do II ligi

2 UKS Wiktoria Szczytno 2   3 2:2

3 UKS Herkules Ełk 2 2 0:4

Turniej SOS w Olsztynie

W Olsztynie odbył sie turniej młodzików, który był przede wszystkim sprawdzianem umiejętności zawodników Siatkarkich Ośrodków Szkolenia w Olsztynie przy UKS Absolwent i Gimnazjum nr 8. Stawkę uzupełnili siatkarze Juranda Malbork (okazali się najlepsi) i MUKS Foto Ola Ostróda.

Olsztyńscy gracze byli trochę zmęczeni, bo rozgrywali też ligowy turniej młodzików, ale tu kolejność nie była najważniejsza, lecz możliwość rozegrania dużej liczby spotkań i weryfikacji tego czego nauczyli sie na treningach.

Kolejność

1 Jurand Malbork

2 SOS Olsztyn (Absolwent)

3 SOS Olsztyn (AZS Giimnazjum 8)

4 Foto Ola Ostróda

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn