×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but gminabarczewo27 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mistrzostwa Województwa W-M Z LZS mężczyzn Barczewo 2015 – Szczęśliwi gospodarze

W barczewskiej hali odbyły się Mistrzostwa Województwa W-M Z LZS w siatkówce halowej mężczyzn. Do decydującej rozgrywki zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny, które wcześniej przeszły trudne eliminacje. A zgłosiło się do nich 40 zespołów. Barczewo zabiegało o organizacje finału, bo ma fajną drużynę głodną sukcesu. I gospodarze nie zawiedli. W pięknym stylu zdobyli główne trofeum.

Turniej rozegrano systemem pucharowym do dwóch wygranych setów (mecz finałowy do 3 wygranych), zwycięzcy pierwszych spotkań awansowali do finału, przegranym pozostał mecz o 3. miejsce. W półfinałach Biała Piska dość łatwo uporała się z Gałdowem, natomiast Barczewo stoczyło zacięty bój z Ornetą, rozstrzygając mecz dopiero w tie breaku. W finale gospodarze zagrali znacznie lepiej i skuteczniej. Wygrali pewnie 3:0, a MVP turnieju okrzyknięto Patryka Szwaradzkiego, którego znamy z wystepów w AZS UWM Olsztyn.

Półfinały:

Gmina Biała Piska – Kar Team Gałdowo (Gmina Iława) 2:0

Gmina Barczewo – Rol- Gaz Orneta 2:1

Mecz o III miejsce:

Rol - Gaz Orneta – Kar Team Gałdowo- Gmina Iława 0:2

Mecz finałowy:

Gmina Barczewo – Gmina Biała Piska 3:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Gmina Barczewo

2. Gmina Biała Piska

3. Kar-Team Gałdowo-Gmina Iława

4. Rol-Gaz Orneta

Skład zwycięskiej drużyny

Adrian Rybak-kapitan, Patryk Szwaradzki, Karol Podlecki, Tomasz Godek, Maciej Stuka, Przemysław Asztemborski, Dominik Prażmo, Sebastian Kostrubski, Adrian Adamczyk, Rafał Chmielewski, Łukasz Pucyk .Trener zespołu- Rafał Surmański

{AdmirorGallery}gminabarczewo27{/AdmirorGallery}

To największy sukces zespołu z Barczewa w rozgrywkach LZS. Szansę na powtórzenie wyniku mężczyzn będą miały jeszcze kobiety. Turniej o Mistrzostwo Województwa LZS w siatkówce halowej kobiet rusza 9 maja

Organizatorami turnieju finałowego byli Rafał Surmański, Bartosz Idzikowski oraz W-M Z LZS Olsztyn. Patronat nad imprezą objął burmistrz Barczewa Pan Lech Jan Nitkowski. Podziękowania należą się Ochotniczej Straży Pożarnej w Barczewie, która zapewniła opiekę medyczną zawodów.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn