Kinder+Sport (5) Węgorzewo 2018 – Czas na finał wojewódzki, a potem wyprawa do Zabrza

Fot. osir węgorzewo facebook

W Węgorzewie odbył się w miniony weekend (5/6 maja) piąty a zarazem ostatni turniej eliminacyjny w województwie warmińsko-mazurskiej imprezy w mini siatkówce Kinder+Sport. Tradycyjnie dziewczęta i chłopcy rywalizowali w konkurencjach: „2”, „3” i „4”. Po osiem najlepszych drużyn, które zdobyły najwięcej punktów do klasyfikacji generalnej spotka się 26/27 maja w Olsztynie w turnieju finałowym.

Ta impreza z kolei wyłoni reprezentantów regionu (po dwa najlepsze zespoły), którzy wystąpią w finale krajowym w Zabrzu w pierwszej dekadzie lipca. Będzie to święto siatkówki, gdzie oprócz rywalizacji sportowej nie zabraknie innych atrakcji, a obecność gwiazd tej dyscypliny stanie się dla młodych uczestników wielka sportowa przygodą.

W regionie do klasyfikacji generalnej liczyły się trzy najlepsze wyniki z pięciu rozegranych imprez kwalifikacyjnych.

Dwójki dziewcząt

1. UKS PROMIEŃ WYDMINY I 15 15 14 X [12] 44

2. UMKS MIKRO EŁK I 14 14 15 [12] [14] 43

3. UKS OLIMP BARTOSZYCE I [1] [9] 13 14 13 40

3. LECHOWO I [7] 12 [7] 13 15 40

5. WILKOWO 13 [1] 11 15 [7] 39

6. UMKS MIKRO EŁK II [1] 8 12 11 [7] 31

6. MOSIR GIŻYCKO I 11 11 [7] X 9 31

8. UKS OLIMP BARTOSZYCE VI 10 [1] 10 10 [7] 30

....................................................................................

9. MOSIR GIŻYCKO II 12 13 X X X 25

9. IKS ATAK ELBLĄG II X 7 9 9 X 25

9. UKS OLIMP BARTOSZYCE II [7] 7 7 [7] 11 25

12. MOSIR KĘTRZYN V [7] 7 7 [7] 10 24

13. UKS SALOS EŁK II 8 7 8 X [1] 23

14. UKS SALOS EŁK I 7 [1] 7 [7] 8 22

15. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO I 7 7 7 X [7] 21

15. SPARTA BRANIEWO I [1] [1] 7 7 7 21

15. MOSIR KĘTRZYN VI [1] 7 [1] 7 7 21

18. KS PERŁA OLECKA I 1 7 7 X [1] 15

18. UKS SALOS EŁK IV 7 [1] 1 7 [1] 15

20. SPARTA BRANIEWO II 9 [1] 1 1 [1] 11

21. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 10 X X X 10

21. SP33 OLSZTYN II 1 X 1 8 [1] 10

23. SMS OSTRÓDA III [1] 1 1 7 X 9

23. IKS ATAK ELBLĄG I X 1 1 7 X 9

23. MOSIR KĘTRZYN VII 7 [1] 1 1 [1] 9

23. SPARTA BRANIEWO VI 7 1 X 1 [1] 9

23. MOSIR KĘTRZYN III 1 1 [1] X 7 9

23. SP33 OLSZTYN I [1] 1 1 [1] 7 9

29. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 1 7 X X [1] 8

30. SP15 OLSZTYN 1 1 1 X X 3

30. MOSIR KĘTRZYN IV 1 1 1 X X 3

30. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO III 1 1 1 X [1] 3

30. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO II 1 1 1 X X 3

30. SPARTA BRANIEWO III 1 1 1 X [1] 3

30. MOSIR KĘTRZYN II 1 1 1 X [1] 3

30. SPARTA BRANIEWO VII 1 1 1 X X 3

30. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO IV 1 1 1 X [1] 3

30. SP33 OLSZTYN IV 1 1 1 X [1] 3

30. MOSIR KĘTRZYN I 1 1 1 X [1] 3

30. UKS PROMIEŃ WYDMINY III 1 1 1 X X 3

30. MOSIR KĘTRZYN VIII 1 1 1 X [1] 3

30. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO V 1 1 1 X X 3

30. SP33 OLSZTYN VII 1 1 1 X X 3

30. UMKS MIKRO EŁK III 1 1 1 X X 3

30. SMS OSTRÓDA I [1] 1 1 1 [1] 3

30. KURIANVOLLEY OLSZTYN I [1] 1 1 1 [1] 3

30. LECHOWO II [1] 1 1 1 [1] 3

30. SP33 OLSZTYN III [1] 1 1 1 X 3

30. SPARTA BRANIEWO V [1] 1 1 1 [1] 3

30. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [1] 1 1 1 [1] 3

30261770 2138510539768505 1877203997467607040 n

Dwójki chłopców

1. LECHOWO 15 15 15 [12] [15] 45

2. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO IV [14] 14 14 14 [14] 42

3. HERMES DYWITY X 13 13 15 X 41

4. UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 13 [12] 12 13 X 38

5. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO III 11 11 [7] 11 [11] 33

6. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO V X X 11 7 13 31

7. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO I X 10 7 [7] 12 29

8. IKS ATAK ELBLĄG I X 9 [8] 9 10 28

...........................................................................

9. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 10 7 10 X X 27

10. AZS UWM OLSZTYN I X 7 [1] 10 9 26

11. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP I 7 7 9 X X 23

11. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP III 9 7 7 X [3] 23

13. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [1] 7 7 8 [6] 22

13. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO II 7 8 7 X X 22

13. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 7 7 X X 8 22

16. SP19 ELBLĄG I 7 X 7 7 X 21

16. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP II 7 7 7 X [7] 21

18. SP19 ELBLĄG II 12 X 1 7 X 20

19. AZS UWM OLSZTYN II X [1] 7 7 5 19

20. MKS MOSIR KĘTRZYN III 7 7 1 X X 15

21. SMS OSTRÓDA V [1] 1 1 7 X 9

21. SMS OSTRÓDA VI 1 X 1 7 X 9

23. SP19 ELBLĄG III 7 X 1 X X 8

23. SP TUŁAWKI 7 X 1 X X 8

23. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO VI 8 X X X X 8

26. IKS ATAK ELBLĄG II X X X 7 X 7

27. KURIANVOLLEY OLSZTYN II 1 X 1 [1] 4 6

28. UKS PROMIEŃ WYDMINY 1 1 [1] X 2 4

29. SMS OSTRÓDA II [1] 1 1 1 X 3

29. SMS OSTRÓDA IV [1] 1 1 1 X 3

29. SMS OSTRÓDA I [1] 1 1 1 X 3

29. SMS OSTRÓDA III [1] 1 1 1 X 3

29. TRUSO SALWATOR ELBLĄG I 1 X 1 1 X 3

29. TRUSO SALWATOR ELBLĄG III 1 X 1 1 X 3

29. KURIANVOLLEY OLSZTYN IV 1 X 1 1 X 3

29. SP15 OLSZTYN 1 1 1 X X 3

29. MKS MOSIR KĘTRZYN I 1 1 1 X X 3

29. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 1 1 X X 1 3

29. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 1 1 X X 1 3

40. SP19 ELBLĄG IV 1 X X 1 X 2

41. IKS ATAK ELBLĄG III X X X 1 X 1

41. TRUSO SALWATOR ELBLĄG II X X 1 X X 1

41. MKS MOSIR KĘTRZYN II 1 X X X X 1

32073468 1668024853286787 9005999910893387776 n

Trójki dziewcząt

1. MOSIR GIŻYCKO I 15 15 14 X [11] 44

2. UKS SALOS EŁK I 14 14 [13] [14] 15 43

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN I [13] 13 15 15 X 43

4. UMKS MIKRO EŁK I [7] [9] 11 11 14 36

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE I 11 [11] [7] 12 13 36

6. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO II [8] 8 12 13 X 33

7. SP TUŁAWKI 12 10 [9] X 10 32

8. MOSIR GIŻYCKO II 7 12 [7] X 12 31

...................................................

9. SMS OSTRÓDA I 10 [7] 10 [7] 8 28

10. UKS SALOS EŁK II [7] [7] 8 9 9 26

11. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 9 7 X X 7 23

12. UMKS MIKRO EŁK II [7] 7 7 8 [7] 22

13. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO I [1] 7 [1] 7 7 21

13. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 7 7 [1] X 7 21

13. UKS SALOS EŁK IV [1] 7 7 7 X 21

13. KURIANVOLLEY OLSZTYN II 7 [1] 7 7 X 21

13. IKS ATAK ELBLĄG I X 7 7 7 X 21

18. WILKOWO [1] 1 7 10 X 18

19. MUKS OMEGA MRĄGOWO II 7 1 [1] X 7 15

20. TRUSO ELBLĄG I X X 7 7 X 14

21. GWARDIA SZCZYTNO I [1] 1 1 7 [1] 9

21. UKS SALOS EŁK III [1] 1 1 7 [1] 9

21. MOSIR KĘTRZYN I 7 1 1 X [1] 9

21. UKS OLIMP BARTOSZYCE II [1] [1] 1 1 7 9

21. MOSIR KĘTRZYN III [1] 1 1 X 7 9

26. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III X 1 X X 7 8

27. GWARDIA SZCZYTNO II [1] 1 1 1 [1] 3

27. UKS OLIMP BARTOSZYCE III [1] 1 1 1 [1] 3

27. UKS OLIMP BARTOSZYCE IV [1] 1 1 1 [1] 3

27. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 1 1 X X 1 3

27. MOSIR GIŻYCKO IV 1 1 1 X X 3

27. MOSIR GIŻYCKO III 1 1 1 X X 3

27. SP GÓROWO IŁAWECKIE X 1 1 1 X 3

33. MOSIR KĘTRZYN II 1 1 X X X 2

33. MUKS OMEGA MRĄGOWO III 1 X 1 X X 2

33. SMS OSTRÓDA II X X 1 1 X 2

33. TRUSO ELBLĄG II X X 1 1 X 2

30414602 2138518143101078 3280236707739336704 n

Trójki chłopców

1. MOSIR GIŻYCKO 15 15 [14] 15 [15] 45

2. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP I 14 14 15 X [14] 43

3. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 12 [11] 12 14 X 38

3. UKS TEMPO-25 OLSZTYN I 13 12 [10] 13 X 38

3. IKS ATAK ELBLĄG X 13 13 12 X 38

6. GWARDIA SZCZYTNO I X 10 [7] 10 11 31

7. CZWÓRKA GIŻYCKO [7] 8 11 11 [7] 30

8. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 10 9 X X 9 28

........................................................

9. OMEGA MRĄGOWO I 11 3 X X 13 27

10 KURIANVOLLEY OLSZTYN II 7 X 7 X 12 26

11. SMS OSTRÓDA 8 [3] 8 9 X 25

12. UKS TEMPO-25 OLSZTYN II [7] 7 9 8 X 24

13. TRUSO SALWATOR ELBLĄG 7 X 7 7 X 21

13. OMEGA MRĄGOWO II 7 7 X X 7 21

15. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 7 3 X X 10 20

16. KURIANVOLLEY OLSZTYN III 7 3 7 X X 17

17. OMEGA MRĄGOWO III 9 7 X X X 16

17. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 7 1 X X 8 16

19. GWARDIA SZCZYTNO II X 1 7 7 X 15

20. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP II X 7 X X X 7

31949897 1668024809953458 163828413654630400 n

Czwórki dziewcząt

1. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 14 15 15 X [12] 44

2. WILKOWO 15 [13] 13 15 [13] 43

3. IKS ATAK ELBLĄG I X 14 14 13 X 41

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE I 12 [7] [12] 14 14 40

4. MOSIR GIŻYCKO 13 12 [7] X 15 40

6. MOSIR KĘTRZYN I [7] 9 11 12 [9] 32

7. UKS SALOS EŁK I 11 [7] 10 10 [10] 31

8. KURIANVOLLEY OLSZTYN 10 [7] [7] 9 11 30

......................................................................

9. UMKS MIKRO EŁK I 7 11 9 X [7] 27

9. SMS OSTRÓDA 9 X [1] 11 7 27

11. UKS SALOS EŁK II [1] 10 7 8 [7] 25

11. UKS OLIMP BARTOSZYCE II 9 8 [7] [7] 8 25

13. SP GÓROWO IŁAWECKIE X 7 8 7 X 22

14. MOSIR KĘTRZYN II [3] 7 7 X 7 21

15. MUKS OMEGA MRĄGOWO II 7 1 7 X 3 18

15. UMKS MIKRO EŁK II 7 7 1 X 3 18

17. KS PERŁA OLECKA 3 7 1 X X 11

17. KS TĘCZA KAMIENIEC X X 1 7 3 11

19. MUKS OMEGA MRĄGOWO III 1 1 7 X 1 10

20. UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN X X 7 X X 7

21. IKS ATAK ELBLĄG II X 1 1 4 X 6

22. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 3 1 X X 1 5

23. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 1 X X 3 4

24. UKS SALOS EŁK III 1 1 1 X X 3

24. UMKS MIKRO EŁK III 1 X 1 X 1 3

26. UKS OLIMP BARTOSZYCE III 1 X X X X 1

30264573 2138515383101354 845405376676364288 n

Czwórki chłopców

1. IKS ATAK ELBLĄG I X 15 15 15 X 45

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 15 14 [12] 14 [14] 43

3. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 13 13 X X 15 41

4. UKS TEMPO-25 OLSZTYN 14 [11] 13 12 X 39

5. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 12 10 14 X X 36

6. SMS OSTRÓDA 10 [7] 11 13 X 34

7. IKS ATAK ELBLĄG II X [3] 9 11 13 33

8. UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 11 12 [7] 9 X 32

........................................................

9. KURIANVOLLEY OLSZTYN II [9] 9 10 10 X 29

10. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 8 8 X X 9 25

11. IKS ATAK ELBLĄG III X 7 8 7 X 22

11. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [7] [7] 7 7 8 22

13. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 7 X X 12 19

14. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK I X X 7 X 11 18

15. TRUSO SALWATOR ELBLĄG X X 7 8 X 15

16. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK II X X 3 X 10 13

17 SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 6 X X X X 6

30516109 2140003689619190 2288886104666931200 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn