XXIV Ogólnopolski Finał Kinder+Sport Zabrze 2018 – Czwórka chłopców IKS Atak Elbląg tuż za podium, reszta raczej daleko

Fot. iks atak elblag facebook

Przez trzy dnie (6/8 lipca) w Zabrzu odbywał się XXIV Ogólnopolski Finał Kinder+Sport – wielki projekt w minisiatkówce. W rywalizacji udział wzięły 192 zespoły dziewcząt i chłopców w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. Łącznie wystartowało 1000 zawodniczek i zawodników. W zespołów okręgu warmińsko-mazurskiego najlepiej wypadła czwórka chłopców IKS Atak Elbląg zajmując 4 miejsce.

Warto pamiętać, że w każdej kategorii wystąpiły po 32 drużyny (po dwie z województwa). Były wyjątki, bo na przykład w trójkach chłopców reprezentowały nas trzy teamy, bo jedno z województw nie wykorzystało limitu. Najistotniejszy był etap otwarcia , bo jego wyniki delegowały zespół albo do walki o medale, albo do turnieju pocieszenia. Pierwsza przeszkodę pomyślnie przebrnęły cztery nasze zespoły. W czwórkach chłopców IKS Atak Elbląg (Szymon Patecki , Oskar Woźny , Kamil Dobosz , Kacper Sienkiewicz , Antoni Posadzy , Wiktor Pusz), który poszedł za ciosem i znalazł się w strefie 1/4, tu jednak już elblążanom się nie powiodło. Nadzieje na medal zachowały też ełczanki: w dwójkach UMKS Mikro i w trójkach UKS Salos oraz trójka chłopców z UKS SP 3 Trójka Gołdap. Jednak w drugiej rundzie ekipy znalazły się poza premiowanymi miejscami i w efekcie walczyły w strefie 9/16. Pozostali grali w drugiej połówce stawki, ale na dużą pochwale zasługują: dwójka chłopców z Lechowa i trójka z MOSiR Giżycko, które wygrały turnieje pocieszenia zajmując ostatecznie 17 miejsca.

Miejsca warmińsko-mazurskich ekip

Dwójki dziewcząt

12: UMKS Mikro Ełk

25 SP Lechowo

Dwójki chłopców

17 SP Lechowo

19 Hermes Dywity

Trójki dziewcząt

15 UKS Salos Ełk

20 KurianVolley Olsztyn

Trójki chłopców

12 UKS SP 3 Trójka Gołdap

17 MOSiR Gizycko

25 IKS Atak Elbląg

Czwórki dziewcząt

26 MOSiR Giżycko

31 IKS Atak Elbląg

Czwórki chłopców

4 IKS Atak Elbląg

27 UKS SP 3 Trójka Gołdap

Wyniki szczegółowe

Dwójki dziewcząt

I etap

Grupa A

UMKS MIKRO EŁK

- GLKS Nadarzyn 0:2 (-6,-2)

- ULKS Zahir Volley Wschowa 0:2 (-4,-6)

- MKS V LO Rzeszów 2:0 (9,11)

Tabela

1 GLKS Nadarzyn 3 6 6:0 90:37

2 ULKS Zahir Volley Wschowa 3 5 4:2 77:45

3 UMKS MIKRO EŁK 3 4 2:4 48:80

4 MKS V LO Rzeszów 3 3 0:6 37:90

Grupa H

Lechowo

- UKS Beta Błonie 0:2 (-7,-10)

- UKS ARES Nowa Sól 0:2 (-8,-9)

- GOSiRKI Jedlicze 2:0 (11,13)

Tabela

1 UKS Beta Błonie 3 6 6:1 100:64

2 UKS ARES Nowa Sól 3 5 5:2 94:76

3 LECHOWO 3 4 2:4 64:84

4 GOSiRKI Jedlicze 3 3 0:6 56:90

o miejsca 17/32

Grupa

UMKS MIKRO EŁK

- Rekord Zambrów II 2:0 (14,15)

- TKST BUDOWLANI TORUŃ 0:2 (-13,-7)

- Lechowo 2:0 (7,6)

Lechowo

- TKST BUDOWLANI TORUŃ 0:2 (-9,-9)

- Rekord Zambrów II 0:2 (-13,-9)

- UMKS MIKRO EŁK 0:2 (-7,-6)

Tabela

1 TKST BUDOWLANI TORUŃ 3 5 5:2 98:70

2 UMKS MIKRO EŁK 3 5 4:2 83:72

3 Rekord Zambrów 2 3 5 4:3 91:93

4 LECHOWO 3 3 0:6 53:90

o miejsca 17/24

Grupa

UMKS MIKRO EŁK

- Enea PTPS Piła 1:2 (11,-8,-3)

- UKS Wieża Radków II 0:2 (-12,-6)

- UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN II 1:2 (-10,12,-2)

Tabela

1 Enea PTPS Piła 3 6 6:3 115:94

2 UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2 3 5 5:3 97:85

3 UKS Wieża Radków II 3 4 3:4 91:90

4 UMKS MIKRO EŁK 3 3 2:6 71:105

o miejsce 25/32

Grupa

Lechowo

- LUKS SUKCES Komprachcice 1:2 (-7,13,-3)

- UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 (10,-12,6)

- MKS V LO Rzeszów 2:0 (8,5)

Tabela

1 LUKS SUKCES Komprachcice 3 6 6:1 99:54

2 LECHOWO 3 5 5:3 93:83

3 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 4 3:4 79:82

4 MKS V LO Rzeszów 3 3 0:6 38:90

Strefa 21/24

UMKS MIKRO EŁK

- UNI ECO Opole 2:0 (13,16)

Strefa 25/28

Lechowo

- Rekord Zambrów II 2:0 (13,13)

o miejsce 21

UMKS MIKRO EŁK

- UKS Wieża Radków 0:2 (-11,-9)

o miejsce 25

Lechowo

- LUKS Sukces Komprachcice 2:1 (-7,12,8)

Dwójki Chłopców

I etap

Grupa A

Lechowo

- MKS Skałka Annopol 1:2 (11,-13,-10)

- MKS Bzura Ozorków 0:2 (-6,-8)

- UKS Orliki Międzyrzecz II 2:1 (-14,5,6)

Tabela

1 MKS BZURA OZORKÓW 3 6 6:0 90:43

2 UKS "Orliki" Międzyrzecz II 3 4 3:4 70:94

3 LECHOWO 3 4 3:5 82:94

4 MKS Skałka Annopol 3 4 2:5 77:88

Grupa H

Hermes Dywity

- UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 (6,2)

- KS Wimafa Łódź 0:2 (-11,-14)

- UKS Orliki Międzyrzecz I 1:2 (-9,12,-7)

Tabela

1 KS WIFAMA ŁÓDŹ 3 6 6:0 97:74

2 UKS "Orliki" Międzyrzecz I 3 5 4:3 100:83

3 HERMES DYWITY 3 4 3:4 86:77

4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 0:6 41:90

o miejsca 17/32

Lechowo

- AKS-MOS Rzeszów 2:0 (6,9)

- AKS-SP2 Rzeszów 2:1 (-13,11,3)

- Hermes Dywity 0:2 (-7,-14)

Hermes Dywity

- AKS-SP2 Rzeszów 2:0 (6,7)

- AKS-MOS Rzeszów 2:0 (8,9)

- Lechowo 2:0 (7,14)

Tabela

1 HERMES DYWITY 3 6 6:0 91:51

2 LECHOWO 3 5 4:3 90:75

3 AKS - MOS Rzeszów 3 4 2:4 62:82

4 AKS - SP-2 Rzeszów 3 3 1:6 64:99

o miejsce 17/24

Grupa U

Hermes Dywity

- Anbud MKS Będzin 2:1 (5,-10,7)

- SP 34 Poznań 2:0 (11,11)

- MKS Skałka Annopol 2:0 (7,7)

Tabela

1 HERMES DYWITY 3 6 6:1 96:63

2 SP NR 34 Poznań 3 5 4:2 84:74

3 MKS Skałka Annopol 3 4 2:4 65:81

4 Anbud MKS Będzin 3 3 1:6 74:101

Grupa W

Lechowo

- JKS/Sikret Gliwice 2:0 (6,12)

- KS Stal Grudziądz 0:2 (-12,-14)

- Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce II 2:0 (7,9)

Tabela

1 KS STAL GRUDZIĄDZ 3 6 6:0 95:75

2 LECHOWO 3 5 4:2 86:65

3 JKS/Sikret Gliwice 3 4 2:5 82:94

4 Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski PLAS Kielce II 3 3 1:6 75:104

Strefa 17/20

Hermes Dywity

- Lechowo 0:2 (-16,-11)

Lechowo

- Hermes Dywity 2:0 (16,11)

o miejsce 17

Lechowo

- KS Stal Grudziądz 2:1 (10,-14,8)

o miejsce 19

Hermes Dywity

- SP 34 Poznań 2:0 (10,10)

Trójki dziewcząt

Grupa A

UKS Salos Ełk

- UKS Victoria Lubowicz 0:2 (-5,-5)

- UKS Trójka Sulechów 2:0 (7,13)

- UKS 15 Przemysl 2:0 (14,6)

Tabela

1 UKS Victoria Lubowidz 3 6 6:0 90:43

2 UKS SALOS EŁK 3 5 4:2 71:70

3 UKS 15 Przemyśl 3 4 2:5 73:95

4 UKS TRÓJKA Sulechów 3 3 1:6 72:98

Grupa H

KurianVolley Olsztyn

- GLKS Nadarzyn 0:2 (-13,-11)

- SPS Zbąszynek 0:2 (-11,-10)

- Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (12,10)

Tabela

1 GLKS Nadarzyn 3 6 6:0 90:52

2 SPS Zbąszynek 3 4 3:4 77:89

3 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 4 2:4 75:82

4 Vega Mosir Stalowa Wola 3 4 2:5 72:91

II etap

o miejsca 1/16

Grupa L

UKS Salos Ełk

- MUKS Joker Świecie 0:2 (-7,-10)

- UKS Jasieniak Gdańsk 0:2 (-8,-10)

- SPS Zbąszynek 1:2 (7,-12,-7)

Tabela

1 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 6 6:1 93:54

2 MUKS JOKER ŚWIECIE 3 5 5:2 88:60

3 SPS Zbąszynek 3 4 2:5 51:94

4 UKS SALOS EŁK 3 3 1:6 69:93

o miejsca 17/32

Grupa Ł

KurianVolley Olsztyn

- WTS Włocławek 2:0 (9,5)

- UKS Olimpik Mońki 2:0 (10,0)

- UKS 15 Przemyśl 2:0 (9,5)

Tabela

1 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 6 6:0 90:44

2 UKS 15 Przemyśl 3 5 4:2 80:57

3 WTS WŁOCŁAWEK 3 4 2:4 58:77

4 UKS Olimpik Mońki 3 3 0:6 40:90

o miejsca 9/16

Grupa T

UKS Salos Ełk

- UKS Wieża Radków I 0:2 (-5,-8)

- Stowarzyszenie Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Wieliczce II 0:2 (-8,-11)

- Sejneńska Akademia Siatkówki 2:0 (11,12)

Tabela

1 Stowarzyszenie Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Wieliczce II 3 5 5:3 110:92

2 UKS Wieża Radków I 3 5 5:3 100:85

3 Sejneńska Akademia Siatkówki 3 4 3:5 85:97

4 UKS SALOS EŁK 3 4 2:4 62:83

o miejsca 17/24

Grupa U

KurianVolley

- Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 2:0 (6,8)

- MKS Polonia Świdnica I 0:2 (-12,-13)

- Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (5,5)

Tabela

1 MKS Polonia Świdnica I 3 6 6:0 90:51

2 KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 5 4:2 85:54

3 Vega Mosir Stalowa Wola 3 4 2:5 59:89

4 Szkoła Podstawowa w Kluczewsku 3 3 1:6 58:9

Strefa 13/16

UKS Salos Ełk

- UNI ECO Opole 0:2 (-9,-12)

Strefa 17/20

KurianVolley Olsztyn

- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (-4,-18)

o miejsce 15

UKS Salos Ełk

- SPS Zbąszynek 2:0 (12,12)

o miejsce 19

KurianVolley Olsztyn

- MKS Polonia Świdnica I 0:2 (-7,-11)

Trójki chłopców

I etap

Grupa A

UKS SP3 Trójka Gołdap

- UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 (-14,-13)

- MKS Bzura Ozorków 0:2 (-9,-12)

- UKS Trójka Sulechów 2:0 (12,12)

Tabela

1 MKS BZURA OZORKÓW 3 6 6:0 90:47

2 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 2:4 78:85

3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 2:4 72:82

4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 4 2:4 61:87

Grupa E

IKS Atak Elbląg

- MKS Ikar Legnica 1:2 (-12,11,-8)

- Hotel Ren Kaemka Starogard Gdański 0:2 (-7,-5)

- SP 2 Strzyżów 1:2 (-9,6,-7)

Tabela

1 Hotel Ren Kaemka Starogard Gdański 3 6 6:0 90:46

2 SP - 2 Strzyżów 3 5 4:4 82:94

3 MKS Ikar Legnica 3 4 3:5 92:103

4 IKS Atak Elbląg 3 3 2:6 78:99

Grupa H

MOSiR Gizycko

- SP 21 Lublin 2:0 (5,6)

- KS Wimama Łódź 0:2 (-10,-14)

- STS Olimpia Sulęcin 0:2 (-10,-12)

Tabela

1 KS WIFAMA ŁÓDŹ 3 6 6:0 91:52

2 STS OLIMPIA Sulęcin 3 5 4:2 77:73

3 MOSIR GIŻYCKO 3 4 2:4 76:72

4 SP 21 Lublin 3 3 0:6 43:90

II etap

Strefa 1/16

Grupa L

UKS SP3 Trójka Gołdap

- Hotel Ren Kaemka Starogard Gdański 0:2 (-5,-11)

- UKS Jasieniak Gdańsk 0:2 (-10,-8)

- STS Olimpia Sulęcin 2:0 (10,12)

Tabela

1 HOTEL REN KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 6 6:0 90:51

2 UKS JASIENIAK GDAŃSK 3 5 4:2 82:64

3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 2:4 64:82

4 STS OLIMPIA Sulęcin 3 3 0:6 51:90

Strefa 17/32

Grupa Ł

IKS Atak Elbląg

- UKS Trójka Sulechów 1:2 (-10,12,-8)

- MOSiR Gizycko 0:2 (-9,-5)

- Start Dobromierz 1:2 (8,-13,-9)

Grupa M

MOSiR Gizycko

- Start Dobromierz 2:0 (13,9)

- IKS Atak Elbląg 2:0 (9,5)

- UKS Trójka Sulechów 2:0 (13,7)

Tabela

1 MOSIR GIŻYCKO 3 6 6:0 90:56

2 UKS TRÓJKA Sulechów 3 5 4:4 96:97

3 START Dobromierz 3 4 3:5 90:105

4 IKS Atak Elbląg 3 3 2:6 84:102

Strefa 9/16

Grupa S

UKS SP3 Trójka Gołdap

- SP 21 Białystok 1:2 (11,-14,-9)

- UKS Piątka Wołomin 1:2 (12,-12,-7)

- SP-2 Srzyżów 2:0 (11,8)

Tabela

1 SP 21 Białystok 3 6 6:2 106:90

2 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 4:4 102:95

3 SP - 2 Strzyżów 3 4 3:4 83:95

4 UKS Piątka Wołomin 3 4 2:5 85:96

Strefa 17/24

Grupa U

MOSiR Giżycko

- SUKSS Suwałkii 2:0 (10,9)

- PSP 11 Kędzierzyn Koźle 0:2 (-11,-11)

- UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 (14,16)

Tabela

1 MOSIR GIŻYCKO 3 5 4:2 86:79

2 SUKSS Suwałki 3 5 4:4 88:97

3 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 4 3:4 93:85

4 PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 3 4 3:4 81:87

Strefa 25/32

Grupa Z

IKS Atak Elbląg

- KS StoczniaM&W Darłowo I 2:0 (2,12)

- SP Łochowo 2:0 (11,5)

- SP 21 Lublin 2:0 (8,12)

Tabela

1 IKS Atak Elbląg 3 6 6:0 90:50

2 SP ŁOCHOWO 3 5 4:3 85:75

3 SP 21 Lublin 3 4 3:5 87:103

4 KS STOCZNIAM&W DARŁOWO 1 3 3 1:6 64:98

Strefa 9/12

UKS SP3 Trójka Gołdap

- MKS Jarocin 0:2 (-11,-11)

Strefa 17/21

MOSiR Gizycko

- UKS Trójka Sulechów 2:1 (8,-12,6)

Strefa 25/28

IKS Atak Elbląg

- SP 1 Kamienna Góra 2:0 (13,12)

o miejsce 11

UKS SP3 Trójka Gołdap

- AKS MOS Rzeszów 1:2 (-15,8,-6)

o miejsce 17

MOSiR Gizycko

- Sądecki Klub Piłki Siatkowej DUNAJEC Nowy Sącz 2:1 (-2,13,12)

o miejsce25

IKS Atak Elbląg

- SP Łochowo 2:0 (8,8)

Czwórki dziewcząt

I etap

Grupa A

MOSiR Giżycko

- MOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:2 (-8,-12)

- UKS Trójka Sulechów 0:2 (-7,-12)

- MKS San Pajda Jarosław 0:2 (-11,-13)

Tabela

1 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3 6 6:0 91:57

2 UKS TRÓJKA Sulechów 3 5 4:2 78:74

3 MKS San Pajda Jarosław 3 4 2:4 75:86

4 MOSIR GIŻYCKO 3 3 0:6 63:90

Grupa H

IKS Atak Elbląg

- UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 (-16,-10)

- UKS Ares Nowa Sól 1:2 (14,-11,-6)

- MKS V LO Rzeszów 1:2 (6,-20,-7)

Tabela

1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6:0 93:58

2 UKS ARES Nowa Sól 3 5 4:3 85:83

3 MKS V LO Rzeszów 3 4 2:5 76:102

4 IKS ATAK ELBLĄG 3 3 2:6 101:112

II Etap

Strefa 17/32

Grupa O

IKS Atak Elbląg

- Grupa Termetal Kaemka Starogard Gdański 0:2 (-17,-13)

- MTS SP 6 Kwidzyn 1:2 (7,-13,-9)

- MOSiR Giżycko 2:1 (-9,13,8)

MOSiR Gizycko

- MTS SP 6 Kwidzyn 0:2 (-10,-11)

- Grupa Termetal Kaemka Starogard Gdański 1:2 (9,-11,-9)

- IKS Atak Elbląg 1:1 (9,-13,-8)

Tabela

1 Grupa Termetal Kaemka Starogard Gdański 3 6 6:1 97:81

2 MTS/SP 6 KWIDZYN 3 5 4:3 81:88

3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 3:5 100:101

4 MOSIR GIŻYCKO 3 3 2:6 92:100

Strefa 25/32

Grupa Y

IKS Atak Elbląg

- UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1:2 (11,-12,-7)

- Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko 1:1 (10,-10,-10)

- MKS San Pajda Jarosław 2:0 (9,10)

Tabela

1 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3 6 6:1 97:64

2 Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko 3 5 4:4 92:99

3 IKS ATAK ELBLĄG 3 4 4:4 99:93

4 MKS San Pajda Jarosław 3 3 1:6 68:100

Grupa Z

MOSiR Gizycko

- PSP 19 Kędzierzyn Koźle 2:0 (12,8)

- Fum Sport Kielce 2:1 (6,-11,3)

- KS Pałac SP 31 Bydgoszcz 0:2 (-10,-11)

Tabela

1 KS PAŁAC /SP 31 BYDGOSZCZ 3 6 6:1 90:74

2 MOSIR GIŻYCKO 3 5 4:3 88:74

3 PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 3 4 2:5 80:98

4 FUN SPORT Kielce 3 3 3:6 92:104

Strefa 25/28

MOSiR Gizycko

- UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 (8,-10-,9)

Strefa 29/32

IKS Atak Elbląg

- Fun Sport Kielce 1:2 (-8,12,-5)

o miejsce 25

MOSiR Gizycko

- KS Pałac 31 Bydgoszcz 0:2 (-5,-10)

o miejsce 31

IKS Atak Elbląg

- MKS San Pajda Jarosław 2:1 (9,-18,3)

Czwórki chłopców

I etap

Grupa A

UKS SP 3 Trójka Gołdap

- MKS Avia Świdnik 1:2 (-15,12,-10)

- KS Wifama Łódź 0:2 (-4,-10)

- SP 1 Sulechów2:0 (10,9)

Tabela

1 KS WIFAMA ŁÓDŹ 3 6 6:0 90:49

2 MKS AVIA Świdnik 3 5 4:3 90:89

3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 4 3:4 84:90

4 SP1 Sulechów 3 3 0:6 54:90

Grupa H

IKS Atak Elbląg

- UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 (8,5)

- KS Lechia SP 12 Tomaszów Mazowiecki 1:2 (-13,0,-6)

- UKS Trójka Sulechów 2:0 (5,6)

Tabela

1 KS LECHIA SP 12 TOMASZÓW MAZ. 3 6 6:1 86:68

2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 5:2 94:50

3 UKS TRÓJKA Sulechów 3 4 2:4 57:76

4 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 3 0:6 47:90

II Etap

O miejsca 1/16

Grupa L

IKS Atak Elbląg

- Stahlberg Kaemka Starogard Gdański 2:0 (12,8)

- Akademia UKPS Lubin I 1:2 (12,-12,-9)

- MKS Avia Świdnik 2:0 (10,5)

Tabela

1 Akademia UKPS Lubin I 3 6 6:1 98:78

2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 5:2 96:73

3 STAHLBERG KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI 3 4 2:4 74:82

4 MKS AVIA Świdnik 3 3 0:6 55:90

o miejsca 17/32

Grupa Ł

UKS SP 3 Trójka Gołdap

- PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim 2:1 (-13,14,9)

- TSV Sanok 0:2 (-10,-9)

- UKS Trójka Sulechów 2:0 (11,12)

Tabela

1 UKS TRÓJKA Sulechów 3 5 4:2 84:74

2 TSV Sanok 3 5 4:2 89:81

3 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 5 4:3 89:91

4 PSP im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza" w Niekłaniu Wielkim 3 3 1:6 89:105

o miejsca 1/8

Grupa R

IKS Atak Elbląg

- UMKS MOS Wola Warszawa I 2:0 (0,0)

- Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 2:1 (11,-9,6)

- KS Wifama Łódź 1:2 (8,-13,-6)

Tabela

1 KS WIFAMA ŁÓDŹ 3 6 6:1 94:53

2 IKS ATAK ELBLĄG 3 5 5:3 99:66

3 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3 4 3:4 81:65

4 UMKS MOS Wola Warszawa I 3 3 0:6 0:90

o miejsce 25/32

Grupa Y

UKS SP 3 Trójka Gołdap

- UKS Glinka Academy Volley Wałcz 0:2 (-9,-7)

- SP 3 Nysa I 2:1 (-11,10,18)

- UKS Serbinów Biała Podlaska 2:1 (-10,12,10)

Tabela

1 UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 3 6 6:0 90:50

2 UKS SP3 TRÓJKA GOŁDAP 3 5 4:4 99:110

3 UKS Serbinów Biała Podlaska 3 4 3:4 87:91

4 SP 3 Nysa 1 3 3 1:6 84:109

Strefa 1/4

IKS Atak Elbląg

- Dziecięco Młodzieżowy Klub Siatkarski Plas Kielce 0:2 (-11,-11)

Strefa 25/28

UKS SP 3 Trójka Gołdap

- Delfin Darłowo I 0:2 (-11,-8)

o miejsce 27

UKS SP 3 Trójka Gołdap

- TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 2:1 (-9,15,9)

o miejsce 3

ISK Atak Elbląg

- UKS Koset Grudziądz 0:2 (-9,-10)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn