Juniorki SMS Ostróda liderkami na półmetku – W kadetkach pierwsza selekcja dokonana

Fot.sms ostróda facebook (ilustracja)

W lidze wojewódzkiej juniorek siatkarki SMS Ostróda zapewniły sobie pozycje liderek na półmetku rozgrywek. Odniosły komplet zwycięstw, zwłaszcza cenne w minioną niedziele (18 listopada) nad Chemikiem Olsztyn 3:0. W lidze kadetek zakończył się pierwszy etap rywalizacji, który miał wyłonić zespoły, które zachowają szanse gry o medale i udział w Mistrzostwach Polski.

W dalszej części uczestniczki nadal rywalizować będą w czterech grupach, z tym, że o miejsca 1/8 powalczą tylko drużyny z grup: E i F. W ostatni weekend swoje szanse wykorzystały zawodniczki: UKS Salos Ełk (wygrany set w Elblągu) i KS MOSiR Gizycko (wygrana z Absolwentem Olsztyn). Poza czołowa ósemka znalazły się m. in. MKS Zryw Volley Iława i UKS Olimp Bartoszyce, które zazwyczaj walczyły o czołowe pozycje. W tym sezonie się nie udało.

Juniorki

SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:13, 29:27, 25:22)

SMS Ostróda - UKS Salos Ełk 3:0 (25:13, 25:18, 25:15)

Tabela

1 SMS Ostróda 4 8 12:2

2 UKS Chemik Olsztyn 3 5 6:3

3 UKS Warmiss Volley Olsztyn 3 5 6:6

4 MKS Zryw-Volley Iława 4 5 7:9

5 UKS Salos Ełk 4 4 1:12

Kadetki

Grupa A

PUKS Wiktoria Szczytno - UKS Olimp Bartoszyce 0:3 (17:25, 13:25, 18:25)

MKS Truso Elbląg - UKS Salos Ełk 3:1 (25:22, 18:25, 25:6, 25:22)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 6 12 18:3

2 UKS Salos Ełk 6 9 11:10

3 UKS Olimp Bartoszyce 6 9 11:10

4 PUKS Wiktoria Szczytno 6 6 1:18

46473976 1945402368882366 2115005006523400192 n

Grupa B

UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - UKS Warmiss Volley Olsztyn 3:1 (20:25, 26:24, 25:21, 28:26)

UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:11, 25:12, 25:12)

Tabela

1 UKS Chemik SMS Olsztyn 6 11 17:6

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 6 10 15:8

3 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 6 8 9:13

4 UKS Green Volley Ełk 6 7 3:17

43951523 2413245302024080 3685467597966409728 n

Grupa C

SMS Ostróda II - LKS WEL Lidzbark 2:3 (21:25, 25:19, 13:25, 25:23, 11:15)

SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 3:0 (25:16, 25:13, 25:16)

Tabela

1 SMS Ostróda 6 12 18:0

2 MKS Dobre Miasto 6 10 12:6

3 LKS WEL Lidzbark 6 8 6:15

4 SMS Ostróda II 6 6 3:18

Grupa D

KS MOSiR Giżycko - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:1 (30:28, 17:25, 25:21, 25:23)

MKS Zryw-Volley Iława - LUKS Wilczek Wilkowo 3:0 (25:14, 25:16, 25:9)

Tabela

1 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 6 11 16:10

2 KS MOSiR Giżycko 6 10 14:8

3 MKS Zryw-Volley Iława 6 9 14:9

4 LUKS Wilczek Wilkowo 6 6 1:18

II etap

o miejsce 1/8

Grupa E: MKS Dobre Miasto, MKS Truso Elbląg, UKS Absolwent Sport Club Olsztyn , UKS Warmiss Volley Olsztyn

Grupa F: KS MOSiR Giżycko, SMS Ostróda, UKS Chemik SMS Olsztyn, UKS Salos Ełk

o miejsce 9/16

Grupa G: MKS Zryw-Volley Iława. SMS Ostróda II, UKS Green Volley Ełk , UKS Olimp Bartoszyce

Grupa H: LKS WEL Lidzbark , PUKS Wiktoria Szczytno , UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn