Sylwestrowy Turniej Mężczyzn Kętrzyn 2018 – Olsztyński finał

W hali MOSiR w Kętrzynie odbył się w minioną sobotę (29 grudnia) Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Rywalizowało amatorskich 16 zespołów z: Bartoszyc, Giżycka, Mrągowa, Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Ostródy, Miłek i Kętrzyna. Po prawie 10-godzinnych zmaganiach zwyciężyła ekipa Fusy Olsztyn, która w finale pokonała zespół NocoŻerców (również z Olsztyna) 2:0.

Trzecie miejsce zajął zespół Zenit Giżycko po zwycięstwie nad Zenitem Lidzbark Warmiński-Bartoszyce 2:1. Najlepszym atakującym został Sebastian Kostrupski ( NocoŻercy Olsztyn), przyjmującym Krystian Wojtkiewicz (Zenit Giżycko), a najlepszym rozgrywającym Jakub Boczer (Fusy Olsztyn). Czołowe drużyny otrzymały puchary, a zawodnicy medale i nagrody rzeczowe.