Kinder +Sport (4) Ełk 2019 – Każdy chce wskoczyć do finałowej ósemki

Fot. Akademia Kurianvolley facebook

W miniony weekend (16/17 marca) w Ełku odbył się czwarty turniej eliminacyjny imprezy w minisiatkówce Kinder+Sport. Coraz wyraźniej kształtują się czołowe ósemki w poszczególnych konkurencjach dziewcząt i chłopców: „2”, „3” i „4”. Są zespoły, które już po trzech eliminacjach zebrały tyle punktów, że zrezygnowały wyjazdu do Ełku, ale są takie, które startują dalej, przy czym najgorszy wynik się odrzuca.

W Ełku zwyciężyli: w dwójkach dziewcząt: MOSiR Gizycko 1, w dwójkach chłopców: SP 2 Nowe Miasto Lubawskie, w trójkach dziewcząt: UMKS FPP Mikto Ełk 1, w trójkach chłolpców: UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 3, w czwórkach dziewcząt: Kurian Volley Olsztyn, w czwórkach chłopców: MOSiR Giżycko.

Liderami klasyfikacji są: dwójki dziewcząt: MOSiR Gizycko 1, dwójki chłopców: Kurian Volley Olsztyn 2, trójki dziewcząt UMKS FPP Mikro Ełk, trójki chłopców: Warmia, czwórki dziewcząt: UKS Czwórka Giżycko, czwórki chłopców: SP3 UKS Trójka Gołdap.

Ostatni turniej eliminacyjny, gdzie definitywnie zostaną wyłonione finałowe ósemki w poszczególnych konkurencjach odbędzie się w Elblągu 13/14 kwietnia.

Dwójka dziewcząt

Turniej w Ełku

1. MOSIR GIŻYCKO 1

2. WILKOWO

3. MKS MOSIR KĘTRZYN 2

4. MKS MOSIR KĘTRZYN 3

5. PROMIEŃ WYDMINY 1

6. MOSIR GIŻYCKO 3

7. SALOS EŁK 1

8. MKS MOSIR KĘTRZYN 1

Klasyfikacja generalna

1. MOSIR GIŻYCKO 1 15 [9] 15 15 45

2. WILKOWO 14 [13] 14 14 42

3. MKS MOSIR KĘTRZYN 2 [13] 14 13 13 40

4. MKS MOSIR KĘTRZYN 3 [9] 10 11 12 33

5. SALOS EŁK 1 12 11 [9] 9 32

5. PROMIEŃ WYDMINY 1 11 [7] 10 11 32

7. MKS MOSIR KĘTRZYN 1 [7] 15 7 8 30

7. MOSIR GIŻYCKO 3 [8] 12 8 10 30

9. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1 10 8 7 [7] 25

10. UMKS FPP MIKRO EŁK 1 [7] 7 7 7 21

10. MOSIR GIŻYCKO 2 7 [1] 7 7 21

12. UKS OLIMP BARTOSZYCE 7 1 7 7 X 15

12. MOSIR GIŻYCKO 5 7 [1] 1 7 15

12. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2 1 7 [1] 7 15

12. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1 1 7 [1] 7 15

12. MKS MOSIR KĘTRZYN 4 1 [1] 7 7 15

17. SMS OSTRÓDA 1 7 X 7 X 14

18. SPARTA BRANIEWO 1 1 X 12 X 13

19. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 7 [1] 1 9

19. UKS OLIMP BARTOSZYCE 6 1 7 1 X 9

19. MOSIR GIŻYCKO 4 7 X 1 1 9

19. SP 33 OLSZTYN 1 1 X 7 1 9

23. SP 33 OLSZTYN 6 7 X 1 x 8

23. SMS OSTRÓDA 5 7 X 1 X 8

23. BARCZEWO 2 X X 1 7 8

26. UKS OLIMP BARTOSZYCE 1 X 7 X X 7

27. MKS MOSIR KĘTRZYN 6 1 1 [1] 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 3 1 [1] 1 1 3

27. UKS OLIMP BARTOSZYCE 2 1 1 1 X 3

27. MUKS OMEGA MRĄGOWO 2 [1] 1 1 1 3

27. KOSZAŁEK OPAŁEK WWO [1] 1 1 1 3

27. ORZYNY 1 [1] 1 1 1 3

27. UKS OLIMP BARTOSZYCE 5 1 1 1 X 3

27. MKS MOSIR KĘTRZYN 5 1 1 1 X 3

27. SALOS EŁK 2 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 1 [1] 1 1 1 3

27. MUKS OMEGA MRĄGOWO 5 [1] 1 1 1 3

27. SALOS EŁK 4 [1] 1 1 1 3

27. KS MOSIR GIŻYCKO 6 [1] 1 1 1 3

27. MUKS OMEGA MRĄGOWO 3 [1] 1 1 1 3

27. KS MOSIR GIŻYCKO 9 [1] 1 1 1 3

27. UKS PROMIEŃ WYDMINY 2 [1] 1 1 1 3

27. UKS OLIMP BARTOSZYCE 4 1 1 1 X 3

27. SALOS EŁK 3 [1] 1 1 1 3

27. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 3 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 5 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 4 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 6 [1] 1 1 1 3

27. MUKS OMEGA MRĄGOWO 4 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 7 [1] 1 1 1 3

27. KS MOSIR GIŻYCKO 10 [1] 1 1 1 3

27. ORZYNY 2 [1] 1 1 1 3

27. KS MOSIR GIŻYCKO 8 [1] 1 1 1 3

27. ZSS GREEN VOLLEY 2 1 1 X 1 3

27. SP 33 OLSZTYN 3 1 X 1 1 3

27. SP 33 OLSZTYN 4 1 X 1 1 3

27. SP 33 OLSZTYN 5 1 X 1 1 3

58. UKS OLIMP BARTOSZYCE 3 1 1 X X 2

58. SMS OSTRÓDA 4 1 X 1 X 2

58. SMS OSTRÓDA 3 1 X 1 X 2

58. SP 33 OLSZTYN 2 X X 1 1 2

58. BARCZEWO 1 X X 1 1 2

58. MOSIR GIŻYCKO 7 X X 1 1 2

58. BARCZEWO 3 X X 1 1 2

65. IKS ATAK ELBLĄG 2 1 X X X 1

65. IKS ATAK ELBLĄG 1 1 X X X 1

65. IKS ATAK ELBLĄG 3 1 X X X 1

65. SMS OSTRÓDA 2 1 X X X 1

65. IKS ATAK ELBLĄG 4 X 1 X X 1

65. TRUSO ELBLĄG 1 X X 1 X 1

65. TRUSO ELBLĄG 3 X X 1 X 1

65. TRUSO ELBLĄG 2 X X 1 X 1

Dwójki chłopców

Turniej w Ełku

1. SP 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2

3. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP

4. PROMIEŃ WYDMINY 1

5. GREEN VOLLEY EŁK 7

6. ZSS GREEN VOLLEY 2

7. MOSIR KĘTRZYN 1

8. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1

Klasyfikacja generalna

1. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2 [7] 14 14 14 42

2. PROMIEŃ WYDMINY 1 [10] 13 15 12 40

3. SP 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 12 x 12 15 39

4. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP [11] 11 11 13 35

5. IKS ATAK ELBLĄG 4 15 15 X X 30

5. MOSIR KĘTRZYN 1 9 12 [7] 9 30

7. APS TRUSO ELBLĄG 1 14 x 13 X 27

8. ZSS GREEN VOLLEY 2 [7] 7 7 10   24

9. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 7 9 7 [1] 23

9. SMS OSTRÓDA 1 13 x 10 X 23

11. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1 [7] 7 7 8 22

11. MUKS OMEGA MRĄGOWO 2 [1] 8 7 7 22

13. ZSS GREEN VOLLEY 1 7 x 7 7 21

14. MKS MOSIR KĘTRZYN 2 [1] 10 9 1 20

15. APS TRUSO ELBLĄG 2 8 x 8 X 16

16. KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 [1] 7 1 7 15

17. GREEN VOLLEY EŁK 7 X X X 11 11

18. MOSIR GIŻYCKO 7 [1] 1 1 9

18. MUKS OMEGA MRĄGOWO 4 1 7 1 X 9

20. SMS OSTRÓDA 5 7 x 1 X 8

20. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO X X 1 7 8

22. SMS OSTRÓDA 3 7 x X X 7

22. AZS UWM OLSZTYN 2 X X 7 X 7

22. AZS UWM OLSZTYN 3 X X 7 X 7

25. MUKS OMEGA MRĄGOWO 3 [1] 1 1 1 3

25. ZSS GREEN VOLLEY 4 [1] 1 1 1 3

25. ZSS GREEN VOLLEY 5 1 x 1 1 3

28. SMS OSTRÓDA 7 1 x 1 X 2

28. SMS OSTRÓA 6 1 X 1 X 2

28. SMS OSTRÓDA 8 1 X 1 X 2

28. ZSS GREEN VOLLEY 3 1 x X 1 2

32. IKS ATAK ELBLĄG 1 1 x X X 1

32. IKS ATAK ELBLĄG 3 1 x X X 1

32. IKS ATAK ELBLĄG 2 1 x X X 1

32. APS TRUSO ELBLĄG 3 1 X X X 1

32. SMS OSTRÓDA 2 X X 1 X 1

32. AZS UWM OLSZTYN 1 X X 1 X 1

32. SMS OSTRÓDA 4 X X 1 X 1

32. GREEN VOLLEY EŁK 6 X X X 1 1

Trójki dziewcząt

Turniej w Ełku

1. UMKS FPP MIKRO EŁK 1

2. KS MOSIR GIŻYCKO 2

3. UKS PROMIEŃ WYDMINY

4. KURIANVOLLEY OLSZTYN

5. MOSIR KĘTRZYN 3

6. ZSS GREEN VOLLEY 1

7. MOSIR KĘTRZYN 1

8. SALOS EŁK 1

Klasyfikacja generalna

1. UMKS FPP MIKRO EŁK 1 14 [13] 15 15 44

2. LECHOWO 15 15 13 X 43

3. UKS PROMIEŃ WYDMINY 12 [10] 14 13 39

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE 1 11 14 10 x 35

4. MOSIR KĘTRZYN 3 13 [7] 11 11 35

6. ZSS GREEN VOLLEY 1 10 12 12 [10] 34

6. KS MOSIR GIŻYCKO 2 [7] 11 9 14 34

8. KURIANVOLLEY OLSZTYN [7] 8 7 12 27

9. UKS OLIMP BARTOSZYCE 2 9 9 8 X 26

10. MOSIR KĘTRZYN 1 [7] 7 7 9 23

11. KS PERŁA OLECKA [7] 7 7 7 21

12. KS MOSIR GIŻYCKO 1 7 7 1 X 15

12. ZSS GREEN VOLLEY 3 [1] 7 7 1 15

12. MOSIR GIŻYCKO 3 7 x 7 1 15

12. SALOS EŁK 2 7 [1] 1 7 15

12. UMKS FPP MIKRO EŁK 2 [1] 7 1 7 15

12. SP 33 OLSZTYN 1 1 X 7 7 15

18. BARCZEWO 2 X X 7 7 14

19. SMS OSTRÓDA 1 8 X 1 X 9

19. ZSS GREEN VOLLEY 6 1 1 X 7 9

19. SP 33 OLSZTYN 2 1 X 1 7 9

22. IKS ATAK ELBLĄG 2 1 7 X X 8

22. SPARTA BRANIEWO 1 7 X 1 X 8

22. ZSS GREEN VOLLEY EŁK 2 X 7 X 1 8

22. BARCZEWO 1 X X 1 7 8

26. ZSS GREEN VOLLEY 5 1 x 1 1 3

26. ZSS GREEN VOLLEY 4 1 x 1 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE 3 1 1 X X 2

28. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WWO 1 1 X X 2

28. IKS ATAK ELBLĄG 1 1 1 X X 2

28. SPARTA BRANIEWO 3 1 X 1 X 2

28. SMS OSTRÓDA 2 1 X 1 X 2

28. SMS OSTRÓDA 3 1 X 1 X 2

34. SALOS EŁK 1 X 1 1 8 1

34. MOSIR KĘTRZYN 2 X 1 1 1 1

34. TRUSO ELBLĄG 3 X X 1 X 1

34. SPARTA BRANIEWO 2 X X 1 X 1

34. TRUSO ELBLĄG 1 X X 1 X 1

Trójki chłopców

Turniej w Ełku

1. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WWO 3

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1

3. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WWO 1

4. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 1

5. AZS UWM OLSZTYN 1

6. SP 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE

7. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 2

8. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2

Klasyfikacja generalna

1. WARMIA 15 15 15 X 45

2. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WWO 3 14 14 [12] 15 43

3. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WWO 1 [11] 11 14 13 38

3. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 12 12 [11] 14 38

3. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 1 [9] 13 13 12 38

6. AZS UWM OLSZTYN 1 13 X 10 11 34

7. SP 2 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10 X 9 10 29

8. ZSS GREEN VOLLEY 1 [3] 10 7 7 24

9. ZSS GREEN VOLLEY 2 X 9 7 7 23

9. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2 8 X 7 8 23

9. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 2 7 X 7 9 23

12. KURIANVOLLEY OLSZTYN 3 7 X 7 7 21

13. AZS UWM OLSZTYN 2 7 X 8 X 15

14. MKS MOSIR KĘTRZYN 7 X X X 7

14. SMS OSTRÓDA X X 7 X 7

Czwórki dziewcząt

Turniej w Ełku

1. KURIANVOLLEY OLSZTYN

2. UKS CZWÓKA GIŻYCKO 1

3. SALOS EŁK 1

4. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2

5. SALOS EŁK 2

6. WILKOWO

7. UMKS FPP MIKRO EŁK 1

8. SP TUŁAWKI

Klasyfikacja generalna

1. UKS CZWÓKA GIŻYCKO 1 15 15 [13] 14 44

1. KURIANVOLLEY OLSZTYN [13] 14 15 15 44

3. SALOS EŁK 1 12 [11] 14 13 39

4. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 2 [10] 12 12 12 36

5. UMKS FPP MIKRO EŁK 1 11 10 9 [9] 30

6. WILKOWO [7] 7 11 10 28

7. UKS OLIMP BARTOSZYCE 1 14 13 X X 27

7. SP TUŁAWKI [7] 9 10 8 27

8. SALOS EŁK 2 [7] 8 7 11 26

9. MKS MOSIR KĘTRZYN 1 7 7 7 X 21

9. ZSS GREEN VOLLEY 2 7 7 7 [1] 21

11. ZSS GREEN VOLLEY 1 9 4 7 [1] 20

11. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1 8 4 8 [1] 20

13. UMKS FPP MIKRO EŁK 2 7 7 X X 14

13. SMS OSTRÓDA 7 X 7 X 14

15. GWARDIA SZCZYTNO 1 1 4 7 X 12

16. MKS MOSIR KĘTRZYN 2 1 1 7 X 9

16. MUKS OMEGA MRĄGOWO 2 7 1 X 1 9

18. TRUSO ELBLĄG 2 X X 7 X 7

19. GWARDIA SZCZYTNO 2 1 4 1 X 6

20. UKS OLIMP BARTOSZYCE 2 1 1 1 X 3

20. ZSS GREEN VOLLEY EŁK 3 X 1 1 1 3

22. UKS OLIMP BARTOSZYCE 3 1 X 1 X 2

22. LKS WEL LIDZBARK 1 x X 1 2

24. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 3 1 X X X 1

24. SALOS EŁK 3 X 1 X X 1

24. TRUSO ELBLĄG 1 X X 1 X 1

24. TRUSO ELBLĄG 3 X X 1 X 1

Czwórki chłopców

Turniej w Ełku

1. MOSIR GIŻYCKO

2. UKS TEMPO 25 OLSZTYN 1

3. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1

4. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP

5. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1

6. UKS TEMPO 25 OLSZTYN 2

7. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2

8. ZSS GREEN VOLLEY 1

Klasyfikacja generalna

1. SP 3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 15 15 15 [12] 45

2. MOSIR GIŻYCKO 13 14 [11] 15 42

3. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1 12 12 14 [11] 38

4. MUKS OMEGA MRĄGOWO 1 11 [11] 13 13 37

5. UKS TEMPO 25 OLSZTYN 1 10 X 12 14 36

6. IKS ATAK ELBĄG 14 13 X X 27

6. ZSS GREEN VOLLEY 1 8 9 10 [8] 27

8. KURIANVOLLEY OLSZTYN 2 9 8 [7] 9 26

8. UKS TEMPO 25 OLSZTYN 2 7 X 9 10 26

10. GWARDIA SZCZYTNO 7 10 8 X 25

11. MUKS OMEGA MRĄGOWO 2 [7] 7 7 7 21

11. ZSS GREEN VOLLEY 2 [3] 7 7 7 21

13. MUKS OMEGA MRĄGOWO 3 3 7 X 7 17

14. SMS OSTRÓDA 1 7 X 7 X 14

15. APS TRUSO ELBLĄG 3 X 7 X 10

16. AZS UWM OLSZTYN 1 1 X 7 X 8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn