Półfinałowy Turniej o awans do II ligi kobiet Gdynia 2019 – Ostródzianki tylko tłem

W dniach 26/28 kwietnia w Gdyni odbywa się półfinałowy turniej o awans do II ligi siatkarek. W gronie czterech startujących są zawodniczki SMS Ostróda. W ćwierćfinale przegrały wprawdzie z Nike Ostrołęka, ale pozostałe zespoły wycofały się ostródzianki mimo porażki przeszły dalej. Kolejny próg okazał się na wysoki  Drużyna SMS przegrała wszystkie spotkania po 0:3 i odpadła z rywalizacji.

SMS Ostróda: Sokołowska Ola, Nowak Zuzia, Karnicka Basia, Prejs Martyna, Baranowska Julia, Hatowska, Wiktoria Płecha Wiktoria, Sawicka Nikola, Charmuszko Martyna, Bobel Ula, Makulus Wiktoria, Moczydłowska Wiktoria

Terminarz i wyniki

Piątek (26 kwietnia)

Gdyńska Akademia Siatkówki - SMS Ostróda 3:0 ( 25:14, 25:16, 25:17)

Mecz jednostronny. Gdynianki panowały nad sytuacja w każdym secie. Nie było w tym spotkaniu punktu zaczepienia, by odwrócić losy.

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SAN-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 13:25, 9:25)

Sobota (27 kwietnia)

SMS Ostróda - SAN-Pajda Jarosław 0:3 (12:25, 17:25, 18:25)

W tym spotkaniu ostaródzianki tez nie zagroziły pzreciwniczkom. Tym samym straciły szanse na premiowane miejsce

Gdyńska Akademia Siatkówki – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)

Niedziela (28 kwietnia)

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Ostróda 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)

Nie udało sie ostródziankom w tym turnieju  zdobyc nawet seta. Szkoda, ale brawa za odwagę, że klub z Ostródy podjął rękawicę i nie bał się konfrontacji.

SAN-Pajda Jarosław - Gdyńska Akademia Siatkówki 0:3 (19:25, 20:25, 16:25)

1 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3 6 9:0

2 MKS SAN-Pajda Jarosław 3 5 6:3

3 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 4 3:6

4 SMS Ostróda 3 3 0:9