Moje Boisko Orlik 2012 – Tytuły dla SP4 Giżycko i LO Braniewo

Fot. SP 4 Giżycko facebook

Rozegrano kolejne turnieje finałowe w siatkówce dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego "Moje Boisko Orlik 2912". W Giżycku odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej i atut własnej hali wykorzystały uczennice SP 4, wyprzedzając bartoszyckie ekipy SP 7 i SP 3. W rozegranej w Braniewie Licealiadzie triumfowały siatkarki miejscowego LO przed piskimi ogólniakami.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wyniki

SP 4 Giżycko - SP 7 Bartoszyce 2:0

SP 3 Bartoszyce - ZSS Ełk 2:0

SP 4 Giżycko - ZSS Ełk 2:0

SP 3 Bartoszyce-SP 7 Bartoszyce 0:2

SP 4 Giżycko – SP 3 Bartoszyce 2:0

SP 7 Bartoszyce – ZSS Ełk 1:2

Klasyfikacja

1 P nr 4 Giżycko 6 6:0

2 SP nr 7 Bartoszyce 4 3:4

3 SP nr 3 Bartoszyce 4 2:4

4 ZSS Ełk 4 2:5

Skład zespołów:

Zespół SP nr 4 Gizycko: Andrzejewska Barbara,Cemka Julia, Hubacz Zuzanna, Doroszkiewicz Maja,Goszczycka Julia, Kobielska Maja,Krysiak Natalia, Mikołajun Natasza, Rodziewicz Dagmara,Dołęga Roksana, Wyrostek Laura, opiekunka – Iwona Kochanowska

Zespół SP nr 7 Bartoszyce :Winiarek Aleksandra, Rozmysłowicz Daria, Jaroszewicz Nikola ,Trzcińska Kamila, Garbacz Klaudia, Wojsiat Klaudia, Żbikowska Hanna, Rafalska Zuzanna,Wiśniewska Aqleksandra, Giełbut Julia,opiekun-Sylwester Nowokuński

Licealiada

Wyniki:

I LO Pisz- LO Braniewo 0 – 2 (4 – 25, 10 – 25)

I LO Pisz - II LO Pisz 0 – 2 (18 – 25, 21 – 25)

LO Braniewo - II LO Pisz2 – 1 (22 – 25, 25 – 8 , 15 – 10)

Klasyfikacja :

1 LO Braniewo 4 pkt 4 – 1

2 II LO Pisz 3 pkt 3 – 2

3 I LO Pisz pkt 0 – 4

LO Braniewo – Weronika Lewandowska, Zuzanna Górska, Pola Dajnowska, Julia Gursztyn, Oliwia Sienkiewicz, Klaudia Furtak, Alicja Mućka, Urszula Polonis - Opiekun P.Karpowicz

II LO Pisz – Katarzyna Bazydło, Aleksandra Bączek, Wiktoria Chojnowska, Aleksandra Długozima, Adrianna Kaczmarczyk, Aleksandra Kamińska, Urszula Kunach, Olga Mkrtczjan, Sandra Zegarowicz, Karolina Bazydło – Opiekun M.Chlewicki

I LO Pisz – Amelia Kamińska, Oliwia Pawlak, Wiktoria Zaleska, Aleksandra Banach, Julia Darmetko, Oliwia Gobcewicz, Kinga Tomaszewicz, Aleksandra Lachacz, Wiktoria Szczęch, Natalia Jurczykowska, Natalia Zduńczyk – Opiekun K. Buczyński

Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn