XXVI Świąteczna Gala Siatkówki Zrywu Iława 2019 – Kochamy takie kluby!

Fot. nadesłane

W sobotę (21 grudnia) tradycyjnie w hali sportowej „Mechanik” w Iławie odbyło się święto siatkarskiej rodziny - XXVI Świąteczna Gala Siatkówki Zrywu. Jak co roku jest to czas na spotkanie w miłej, świątecznej atmosferze; trenerów i założycieli Zrywu Małgorzaty i Mieczysława Pietroczuk, zawodniczek i zawodników oraz wychowanków i sympatyków klubu.

Jak zawsze Galę rozpoczęli najmłodsi adepci siatkówki Zrywu, którzy już w czwartek rozegrali swój turniej minisiatkówki. Natomiast w sobotę uroczystości siatkarskie rozpoczęły zawodniczki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława, które zmierzyły się w meczu towarzyskim z wychowankami klubu. Tym razem w meczu, gdzie wynik nie był ważny, zwyciężyły doświadczone, nieco starsze zawodniczki, które już zakończyły karierę w Zrywie 2:1/25:14, 25:21, 23:25/. Mecz sędziował znakomity zawodnik i Reprezentant Polski w Siatkówce Plażowej Maciej Rudol, który w ostatnich swoimi sukcesami latach zapracował na miano ikony klubu..

W meczu mężczyzn rozegranym tradycyjnie pomiędzy wychowankami Zrywu podzielonymi na „Starszych” i „Młodszych” po bardzo ciekawym spotkaniu wygrali młodsi wychowankowie naszego klubu 3:0/25:21, 25:22, 25:20/. W tym miejscu należy dodać że po wielu latach do gry powrócił twórca Gali i Zrywu trener Mieczysław Pietroczuk, który w dobrej formie rozegrał cały mecz i jak dawniej kierował grą swojego zespołu.

W przerwie pomiędzy meczami odbyła się również tradycyjna uroczystość; wręczenia wyróżnień, podziękowań za poprzedni sezon dla zawodniczek, zawodników i sponsora.

Trenerzy Zrywu Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk za osiągnięcia sportowe podziękowali: Nikoli Sołobodowskiej i Ewelinie Jarnickiej za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Młodziczek i udział w Półfinale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek. Wiktoria Borszewska i Zuzanna Iwankowska otrzymały podziękowania za awans do Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Lubuskie 2019.

Jak co roku na wyróżnienie zasłużył zawodnik Zrywu Maciej Rudol, który godnie reprezentował nasz klub i Polskę na arenach międzynarodowych. Maciej w Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, wraz z Jakubem Szałkiewiczem zdobył srebrny medal.

Po raz pierwszy od wielu lat trenerzy Zrywu mieli okazję docenić i podziękować za wielką pomoc sponsorowi Klubu – Krzysztofowi Łyzińskiemu, właścicielowi Firmy Przewozowej KRIS-BUS, który wspiera klub od wielu lat a obecnie w roli sponsora tytularnego.

Na koniec uroczystości trenerzy Zrywu Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk na ręce organizatora turnieju charytatywnego „OCALIĆ JULKĘ” Tomaszowi Zakierskiemu przekazali celem zlicytowania Medal Okolicznościowy z okazji 90 lecia Polskiej Siatkówki, który na początku roku decyzją Zarządu PZPS trenerzy Zrywu otrzymali - „za zasługi dla rozwoju siatkówki w Polsce”.

Mamy nadzieję że kwota z licytacji medalu przyczyni się do ratowania życia i zdrowia Julki i będziemy wspierać te charytatywną akcję. Już w trakcie naszej Gali wiele osób uczestniczących włączyło się naszym śladem do akcji i obiecało pomoc, dlatego prosimy o wsparcie i pomoc wszystkich którym los chorej Julki nie jest obojętny.

XXVI ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2019 – UCZESTNICY:

Wyniki Turnieju Minisiatkówki w ramach XXVI Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu:

Dziewczęta grupa młodsza:

1 miejsce Maria Gutkowska, udział w zawodach: Wiktoria Małkowska, Anna Duszczak, Julia Glock, Maja Sadowska, Julia Rochoń, Lena Bagłaj, Alicja Wiśniewska, Julia Stefańska

Dziewczęta grupa starsza:

1 miejsce Julia Olszewska, udział w zawodach: Patrycja Sobczyńska, Amelia Michalewska, Aleksandra Sobczyńska, Martyna Kaczmarczyk, Magdalena Fota, Agata Łuzińska.

Chłopcy grupa młodsza:

1 miejsce Fabian Groszek, udział w zawodach: Rafał Duszczak, Maciej Kwietko–Bębnowski, Jakub Jedowski, Alan Górecki, Nikodem Różański.

Chłopcy grupa starsza:

1 miejsce Igor Szulc, udział w zawodach: Karol Podliński, Konrad Rząca, Kacper Borszewski.

Mecz Towarzyski MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława : Wychowankowie Zrywu: 1:2/14:25, 21:25, 25:23/

MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Nikola SOŁOBODOWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA – libero oraz Maria TASARZ, Ewelina JARNICKA, Natalia LEWKO, Maja POMORYN, Paulina Cichowska. Trener Małgorzata Pietroczuk.

WYCHOWANKOWIE MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Monika Gromadzka - kapitan zespołu, Monika Pietroczuk, Marta Pietroczuk(MKS Sokół Radzionków II Liga Kobiet), Laura Nowotnik, Iwona Kulińska, Anna Grajewska, Monika Gorzka ( KS Gedania Gdańsk II Liga Kobiet), Kamila Sitnik. Trener Marzena Pietroczuk.

Mecz Towarzyski Wychowankowie Młodsi Zrywu : Wychowankowie Starsi Zrywu: 3:0/25:21, 25:22, 25:20/

Wychowankowie Młodsi Zrywu zagrali w składzie: Patryk Fafiński - kapitan zespołu, Robert Rólkiewicz, Roman Rólkiewicz, Marek Pilarek, Michał Januszewski, Marcin Misztal, Dawid Wiśniewski, Kamil Pieńczewski, Bartosz Burny.

Wychowankowie Starsi Zrywu zagrali w składzie: Mieczysław Pietroczuk – kapitan zespołu, Sławomir Banacki, Krzysztof Rząca, Arkadiusz Mróz, Jacek Zabłotny, Łukasz Błaszczyk, Mateusz Dudulski, Radosław Rólkiewicz.

UWAGA !!! TRWA ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI 2019/2020

ROZPOCZNIJ SWOJĄ WIELKĄ PRZYGODĘ Z SIATKÓWKĄ !!!

MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława ogłasza nabór !!!

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły zajęć grup szkoleniowych:

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - MINISIATKÓWKA

- uczniowie szkół podstawowych (klasy III–VI);

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK

- uczniowie szkół podstawowych (klasy VII-VIII)

- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży - tak wyglądają zajęcia treningowe w Zryw-Volley Iława.

To klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie piękne wartości jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość i wiele innych - podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn