Finał Mistrzostw Województwa Kadetek 2016/17 (1) – Na półmetku najlepszy UKS Chemik Olsztyn

Fot. uks chemik olsztyn facebook

W Ostródzie odbył się w miniony weekend (11/12 lutego) pierwszy finałowy turniej o mistrzostwo województwa kadetek. Na półmetku najlepsze są siatkarki UKS Chemik Olsztyn, które odniosły komplet zwycięstw. Najbardziej zacięty mecz stoczyły ze Spartą Braniewo, wygrywając 3:2. Mocny opór stawiały też zawodniczki SMS Ostróda, ale w końcówkach setów olsztynianki wykazały większą dojrzałość.

Zespół Chemika jest oczywiście w najlepszej sytuacji, ale sprawa podziału medali jest nadal otwarta. Rozegrano również pierwsze turnieje, które mają ustalić kolejność w mistrzostwach województwa od piątego miejsca.

Finał (1/4)– I turniej

UKS Chemik Olsztyn  SPS Sparta Braniewo 3:2 (25:11, 17:25, 25:19, 13:25, 15:9)

SMS MLKS Foto Ola Ostróda – UKS Absolwent Olsztyn 3:1 (16:25, 25:17, 25:19, 25:14)

SPS Sparta Braniewo – UKS Absolwent Olsztyn 3:1 (23:25, 25:21, 25:15, 25:19)

UKS Chemik Olsztyn – SMS MLKS Foto Ola Ostróda 3:1 (27:25, 22:25, 27:25, 25:22)

SMS MLKS Foto Ola Ostróda – SPS Sparta Braniewo 1:3 (18:25, 20:25, 25:13, 17:25)

UKS Absolwent Olsztyn – UKS Chemik Olsztyn 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 3 6 9:3

2 SPS Sparta Braniewo 3 5 8:5

3 SMS MLKS Foto Ola Ostróda 3 4 5:7

4 UKS Absolwent Olsztyn 3 3 2:9

Fot. M. Michalak

Turniej o miejsca 5/7

MKS Truso Elbląg – UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:3 (23:25, 14:25, 15:25)

UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Zryw Volley Iława 3:2 (25:14, 25:15, 22:25, 11:25, 15:10)

MKS Zryw Volley Iława – MKS Truso Elbląg 3:2 (25:22, 22:25, 22:25, 25:17, 15:13)

Kolejność

5 UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 4 6:2

6 MKS Zryw Volley Iława 2 3 5:5

7 MKS Truso Elbląg 2 2 2:6

15095541 1795101707379406 5525792071063145735 n

Turniej o miejsca 8/10

UKS Olimp Bartoszyce – LKS Wel Lidzbark 0:3 (14:25, 21:25, 23;25)

LKS Wel Lidzbark – KS MOSiR Giżycko 1:3 (20:25, 25:15, 15:25, 14:25)

KS MOSiR Gizycko – UKS Olimp Bartoszyce 3:1 (31:29, 25:18, 18:25, 25:20)

Kolejność

8 KS MOSiR Giżycko 2 4 6:2

9 LKS Wel Lidzbark 2 3 4:3

10 UKS Olimp Bartoszyce 2 2 1:6

16708740 1249964328424521 1825982983745905701 n

Turniej o miejsca 11/13

SLSOS UKS Salos Ełk – UKS Piątka Olsztyn 3:1 (25:16, 20:25, 25:20, 25:11)

UKS Piątka Olsztyn – SOS Salos Ostróda 1:3 (16:25, 25:20, 18:25, 11:25)

SOS Salos Ostróda – SLSOS UKS Salos Ełk 3:0 (25:19, 25:20, 25:12)

Kolejność

11 SOS Salos Ostróda 2 4 6:1

12 SLSOS UKS Salos Ełk 2 3 3:4

13 UKS Piątka Olsztyn 2 2 2:6

15421035 1673567409335874 7583839432619323266 n

o miejsca 14/15

MKS MOSiR Kętrzyn – MKS Dobre Miasto (mecz i rewanż)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn