Kinder+Sport (2) Węgorzewo 2017 – Najważniejsze to siatkarska edukacja, zbieranie punktów przy okazji

Fot. OSiR Węgorzewo facebook

W miniony weekend (18/19 lutego) w Węgorzewie odbył się drugi w tym sezonie Wojewódzkie Turniej z cyklu Kinder+Sport. W imprezie, której gospodarzem były miejscowy OSiR i klub Koszałek Opałek wystąpiło około pół tysiąca dziewcząt i chłopców. Jak zwykle rywalizowano w „2” dziewcząt (53 zespoły) „2” chłopców (33), „3” dziewcząt (23), „3”chłopców(15), „4” dziewcząt (23) i „4” chłopców (8)

Ideą projektu Kinder+Sport jest popularyzacja siatkówki wśród najmłodszych i trwające od wielu lat rozgrywki spełniają to zadanie w stu procentach. Rywalizacja meczowa wzmaga motywację, dlatego w każdym turnieju trwa zacięta walka. Zespoły zbierają skrzętnie punkty by wystąpić w finałach wojewódzkich (po osiem najlepszych drużyn w każdej kategorii). Następny cel to finał krajowy, który jest prawdziwym świętem siatkówki. Towarzyszy temu wydarzeniu wiele gwiazd tej dyscypliny, które zaczynały karierę właśnie od „kindera”

Za nami dwa turnieje eliminacyjne w regionie (pierwszy odbył się w Giżycku). Są zespoły, które triumfowały dwukrotnie: w „2” dziewcząt – KurianVolley IV Olsztyn, w „3” dziewcząt – Wilkowo, w „3” chłopców – IKS Atak Elbląg II. Poniżej prezentujemy wyniki obu turniejów (w nawiasach) oraz punktację generalną.

Wyniki

Dwójki dziewcząt

1 Kurian Volley IV (15) (15) 30

2 UMKS Mikro Ełk I (14) (14) 28

3 MOSiR Giżycko (13) (13) 26

4 SP4 Giżycko I (12) (12) 24

5 UKS Green Volley Ełk II (11) (7) 18

6 KS Perła Olecka (7) (7) 14

6 UKS Green Volley Ełk I (7) (7) 14

6 UKS Promień Wydminy I (7) (7) 14

9 Tuławki II (X) (11) 11

10 MKS MOSiR Kętrzyn I (10) (X) 10

10 UKS Olimp Bartoszyce II (X) (10) 10

10 Wilkowo (9) (1) 10

13 UKS Koszałek Opałek III (X) (9) 9

13 UMKS Mikro Ełk II (8) (1) 9

15 MKS MOSiR Kętrzyn IV (7) (1) 8

15 MKS MOSiR Kętrzyn (5) (7) 1 8

15 Pol.KS Gwardia Miśki Szczytno (7) (1) 8

15 SP19 Truso Elbląg I (X) (8) 8

15 UKS Salos Ełk I (7) (1) 8

15 UMKS Mikro Ełk III (7) (1) 8

21 SMS Ostróda I (X) (7) 7

21 Tuławki I (X) (7) 7

21 UKS Koszałek Opałek I (X) (7) 7

21 UKS Koszałek Opałek II (X) (7) 7

25 MKS MOSiR Kętrzyn II (1) (1) 2

25 MKS Mosir Kętrzyn VI (1) (1) 2

25 Pol.KS Gwardia Wilki Szczytno (1) (1) 2

25 SP4 Giżycko II (1) (1) 2

25 UKS Green Volley Ełk III (1) (1) 2

25 UKS Green Volley Ełk IV (1) (1) 2

25 UKS Green Volley Ełk V (1) (1) 2

25 UKS Promień Wydminy II (1) (1) 2

25 UKS Promień Wydminy III (1) (1) 2

25 UMKS Mikro Ełk IV (1) (1) 2

25 UMKS Mikro Ełk V (1) () 2

25 UMKS Mikro Ełk VI (1) (1) 2

25 UMKS Mikro Ełk VII (1) (1) 2

38 IKS Atak Elbląg (1) (X) 1

38 KurianVolley I (X) (1) 1

38 MKS Mosir Kętrzyn III (1) (X) 1

38 MUKS Omega Mrągowo I (X) (1) 1

38 MUKS Omega Mrągowo II (X) (1) 1

38 MUKS Omega Mrągowo III (X) (1) 1

38 MUKS Omega Mrągowo IV (X) (1) 1

38 Nowa Wieś Ełcka (X) (1) 1

38 SMS Ostróda II (X) (1) 1

38 SMS Ostróda III (X) (1) 1

38 SMS Ostróda IV (X) (1) 1

38 SP19 Truso Elbląg II (X) (1) 1

38 Truso Elbląg I (X) (1) 1

38 UKS Green Volley Ełk VII (X) (1) 1

38 UKS Olimp Bartoszyce I (X) (1) 1

38 UKS Olimp Bartoszyce III (X) (1) 1

38 UKS Olimp Bartoszyce IV (X) (1) 1

38 Uks Salos Ełk II (X) (1) 1

Dwójki chłopców

1 MOSiR Giżycko I (14) (15) 29

2 UKS Trójka Gołdap I (15) (11) 26

3 UKS Trójka Gołdap III (12) (13) 25

3 KurianVolley II (13) (12) 25

5 MOSiR Giżycko II (10) (7) 17

6 Pol.KS Gwardia Gumisie Szczytno (8) (8) 16

6 KurianVolley VIII (9) (7) 16

8 Lechowo (X) (14) 14

8 SP4 Giżycko 7 7 14

8 Pol.KS Gwardia Ptysie Szczytno (7) (7) 14

8 UKS Green Volley Ełk I (7) (7) 14

8 UKS Kormoran Dobre Miasto I (7) (7) 14

13 IKS Atak Elbląg (11) (X) 11

14 UKS Koszałek Opałek I (X) (10) 10

15 SMS Ostróda I (X) (9) 9

16 KurianVolley I (1) (7) 8

16 UKS Green Volley Ełk II (7) (1) 8

16 UKS Kormoran Dobre Miasto II (7) (1) 8

19 Dywity (7) (X) 7

19 KurianVolley III (7) (X) 7

19 MUKS Omega Mrągowo I (X) (7) 7

22 KurianVolley VI (1) (1) 2

22 UKS Green Volley Ełk III (1) (1) 2

22 UKS Trójka Gołdap IV (1) (1) 2

22 KurianVolley V (1) (1) 2

22 UKS Green Volley Ełk IV (1) (1) 2

27 MUKS Omega Mrągowo III (X) (1) 1

27 SP Pasym II (X) (1) 1

27 MUKS Omega Mrągowo II (X) (1) 1

27 UKS Koszałek Opałek III (X) (1) 1

27 SMS Ostróda II (X) (1) 1

27 MUKS Omega Mrągowo IV (X) (1) 1

27 MKS MOSiR Kętrzyn (X) (1) 1

27 UKS Koszałek Opałek II (X) (1) 1

27 SP Pasym I (X) (1) 1

27 UKS Trójka Gołdap II (X) (1) 1

Trójki dziewcząt

1 Wilkowo (15) (15) 30

2 UKS Salos Ełk II (13) (10) 23

3 MKS Mosir Kętrzyn I (9) (12) 21

4 MKS Mosir Kętrzyn II (12) (7) 19

5 UKS Salos Ełk I (11) (7) 18

6 IKS Atak Elbląg I (14) (X) 14

6 SMS Ostróda (X) (14) 14

6 UKS Green Volley Ełk I (7) (7) 14

6 UMKS Mikro Ełk I (7) (7) 14

6 UKS Green Volley Ełk II (7) (7) 14

11 UKS Olimp Bartoszyce I (X) (13) 13

12 MUKS Omega Mrągowo II (X) (11) 11

12 UMKS Mikro Ełk II (10) (1) 11

14 KurianVolley I (X) (9) 9

14 UKS Salos Ełk III (8) (1) 9

16 MUKS Omega Mrągowo IV (X) (8) 8

17 MUKS Omega Mrągowo I (X) (7) 7

17 UKS Olimp Bartoszyce II (X) (7) 7

17 KurianVolley II (X) (7) 7

20 UKS Olimp Bartoszyce III (X) (1) 1

20 MUKS Omega Mrągowo V (X) (1) 1

20 UMKS Mikro Ełk III (X) (1) 1

20 KS Perła Olecka (X) (1) 1

20 MUKS Omega Mrągowo III (X) (1) 1

Trójki chłopców

1 IKS Atak Elbląg II (15) (15) 30

2 KurianVolley I (14) (14) 28

3 UKS Kormoran Dobre Miasto I (13) (13) 26

4 UKS Czwórka Ełk I (11) (10) 21

5 UKS Trójka Gołdap (9) (11) 20

6 KurianVolley V (7) (9) 16

7 UKS Czwórka Ełk II (7) (8) 15

8 KurianVolley IV (7) (7) 14

8 KurianVolley II (7) (7) 14

10 IKS Atak Elbląg I (12) (X) 12

10 SMS Ostróda (X) (12) 12

12 UKS Czwórka Ełk III (8) (3) 11

13 Dywity (10) (X) 10

14 UKS Green Volley Ełk I (1) (7) 8

15 MUKS Omega Mrągowo I (X) (7) 7

16 UKS Green Volley Ełk II (3) (3) 6

17 IKS Atak Elbląg III (3) (X) 3

17 SP Szestno (3) (X) 3

17 MUKS Omega Mrągowo II (X) (3) 3

Czwórki dziewcząt

1 UMKS Mikro Ełk I (14) (14) 28

1 UKS Salos Ełk I (15) (13) 28

3 MOSiR Giżycko (13) (11) 24

4 UKS Promień Wydminy (10) (12) 22

5 MKS Dobre Miasto I (12) (7) 19

6 MKS Dobre Miasto II (9) (9) 18

7 Truso SP19 Elbląg (X) (15) 15

7 UMKS Mikro Ełk III (8) (7) 15

9 UMKS Mikro Ełk II (7) (7) 14

10 IKS Atak Elbląg I (11) (X) 11

10 KurianVolley I (X) (11) 11

12 LKS Wel Lidzbark (7) (3) 10

12 MKS MOSiR Kętrzyn I (7) (3) 10

12 UKS Salos Ełk II (7) (3) 10

15 SMS Ostróda (X) (9) 9

16 Truso Elbląg I (X) (7) 7

17 UKS Green Volley Ełk I (3) (1) 4

17 UKS Green Volley Ełk II (3) (1) 4

19 UKS Olimp Bartoszyce I (X) (3) 3

20 UKS Koszałek Opałek II (X) (1) 1

20 UKS Olimp Bartoszyce II (X) (1) 1

20 UKS Koszałek Opałek I (X) (1) 1

Czwórki chłopców

1 KurianVolley I (13) (15) 28

2 KurianVolley II (14) (13) 27

3 UKS Trójka Gołdap (12) (14) 26

4 UKS Green Volley I (11) (8) 19

5 IKS Atak Elbląg I (15) (X) 15

6 SMS Ostróda I (X) (12) 12

7 UKS Koszałek Opałek (X) (11) 11

8 KS Perła Olecko (10) (X) 10

9 SMS Ostróda II (X) (10) 10

10 MKS MOSiR Kętrzyn (X) (9) 9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn