W III lidze KPS Olsztyn przed Pałacem – Ustawienie przed przed play off

W przedostatniej kolejce spotkań fazy zasadniczej rozgrywek III ligi ważne zwycięstwo odniósł CSiR Pałac Kamieniec. Pokonując 3:0 rywali z Lidzbarka Warmińskiego zapewnił sobie drugie miejsce po fazie zasadniczej. Pierwsze już dawno wywalczył KPS Olsztyn, który wyrósł na zdecydowanego faworyta rozgrywek. Ostatnia kolejka i mecz: Wenglorza Volley z Team Cresovia Górowo Iławeckie zadecyduje, która z tych drużyn zajmie 3 miejsce.

CSiR Pałac Kamieniec – Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)

Mecz okazał się jednostronnym widowiskiem. Drużyna CSIR Pałac Kamieniec dominowała na boisku. Była lepsza od gości pod każdym elemencie gry. W pierwszym secie trener Nikraszewicz dokonywał zmian zadaniowych, bo nie było co poprawiać w grze. W drugim szkoleniowiec z Kamieńca dokonał czterech zmian taktycznych, które nie zmieniły obrazu spotkania. Drużyna z Kamieńca cały czas realizowała założenia i pewnie doprowadzając do zwycięstwa. Trzeci set jak dwa pierwsze. Początek wyrównany później przewaga gospodarzy się powiększała. Trener dokonał ponownie czterech zmian. Grała druga szósta. Zmiennicy okazali się również lepsi od przyjezdnych.

Trener drużyny z Kamieńca Łukasz Nikraszewicz wprowadził na boisko czternastu zawodników. Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwały za zaangażowanie w grze i pozytywną postawę na boisku.

Następny mecz drużyna CSIR Pałac Kamieniec rozegra na wyjeździe w Górowie Iłoweckim lub w Lidzbarku Warmińskim 18 lub 19.03.2017 r. Rewanż tydzień później w Suszu.