Kinder+Sport (eliminacja nr 4) Ełk 2017 – KurianVolley Olsztyn x 3, IKS Atak Elbląg x 2 i MOSiR Giżycko

Fot. kurianvolley facebook

W Ełku odbył się czwarty turniej eliminacyjny rozgrywek dziecięcych minisiatkówki Kinder+Sport. Tym razem najlepiej powiodło się reprezentantom KurianVolley Olsztyn, którzy wygrali trzy kategorie, w dwóch triumfował IKS Atak Elbląg, a w jednym (dwójki chłopców) MOSiR Giżycko. W planie jest rozegranie pięciu eliminacji (ostatnia odbędzie się w Elblągu).

Trzy najlepsze rezultaty są zaliczane do klasyfikacji generalnej, a czołowa ósemka każdej kategorii weźmie udział w turnieju finałowym, który wyłoni także naszych reprezentantów na imprezę krajową.

Dwójki dziewcząt

Turniej nr 4 (Ełk)

1 KurianVolley IV

2 UMKS Mikro Ełk I

3 SP 4 Giżycko I

4 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I

5 Tuławki II

6 UKS Salos Ełk I

Klasyfikacja generalna

1 KurianVolley IV – 45

2 UMKS Mikro Ełk I – 42

3 SP 4 Giżycko I - 39

4 MOSiR Giżycko I – 33

5 Tuławki II – 29

6 MKS MOSiR Kętrzyn I – 26

7 UKS Green Volley Ełk II – 25

8 UKS Salos Ełk I – 24

Dwójki chłopców

Turniej nr 4 (Ełk)

1 MOSiR Giżycko I

2 UKS Trójka Gołdap I

3 Lechowo

4 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I

5 KurianVolley VIII

6 IKS Atak Elbląg

Klasyfikacja generalna

1 MOSiR Giżycko I – 44

2 Lechowo – 42

3 UKS Trójka Gołdap I – 38

4 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo I – 33

4 KurianVolley II – 33

6 UKS Trójka Gołdap III - 32

7 KurianVolley VIII – 29

8 MOSiR Gizycko Gizycko II – 26

Trójki dziewcząt

Turniej nr 4 (Ełk)

1 IKS Atak Elbląg I

2 MUKS Omega Mrągowo II

3 Wilkowo

4 UKS Salos Ełk I

5 MUKS Omega Mrągowo I

6 UMKS Mikro Ełk II

Klasyfikacja generalna

1 Wilkowo – 44

2 MUKS Omega Mrągowo II 40

3 UKS Salos Ełk I – 36

4 UKS Salos Ełk II – 32

4 UKS Mikro Ełk II – 32

6 IKS Atak Elbląg 29

7 MKS MOSiR Kętrzyn I 28

8 MKS MOSiR Kętrzyn II – 26

Trójki chłopców

Turniej nr 4 (Ełk)

1 KurianVolley I

2 MUKS Omega Mrągowo I

3 IKS Atak Elbląg I

4 UKS Czwórka Ełk II

5 UKS Czwórka Ełk I

6 UKS Green Volley Ełk II

Klasyfikacja generalna

1 KurianVolley I – 43

2 UKS Kormoran Dobre Miasto I 41

3 UKS Czwórka Ełk I – 35

4 UKS Trójka Gołdap 31

5 MUKS Omega Mrągowo I – 30

5 IKS Atak Elbląg II – 30

7 IKS Atak Elbląg I - 25

8 UKS Czwórka Ełk III - 23

8 KurianVolley V - 23

Czwórki dziewcząt

Turniej nr 4 (Ełk)

1 KurianVolley I

2 MKS Dobre Miasto I

3 Truso SP19 Elbląg

4 UKS Salos Ełk I

5 UMKS Mikro Ełk I

6 MOSiR Giżycko

Klasyfikacja generalna

1 KurianVolley I – 41

2 UKS Salos Ełk I – 40

3 UMKS Mikro Ełk I – 39

4 MKS Dobre Miasto I 37

5 MOSiR Gizycko – 34

5 UKS Promień Wydminy – 34

7 Truso SP19 Elbląg – 28

8 MKS Dobre Miasto II – 25

Czwórki chłopców

Turniej nr 4 (Ełk)

1 IKS Atak Elbląg I

2KurianVolley I

3 UKS Trójka Gołdap

4 KurianVolley II

5 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

6 UKS Green Volley Ełk I

Klasyfikacja generalna

1 Kurian Volley I – 44

2 Kurian Volley II – 41

3 UKS Trójka Gołdap – 40

4 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo – 32

5 IKS Atak Elbląg - 30

6 MKS MOSiR Ketrzyn - 29

6 UKS Green Volley Ełk I – 29

8 KS Perła Olecko - 26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn