Mistrzostwa Województwa SZS „2” w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców SP – W Giżycku SP 4 zatrzymała oba trofea

Fot. sp 4 giżycko facebook

W Giżycku odbyły się w środę (31 maja) Mistrzostwa Województwa SzkolnegoZwiązku Sportowego „Dwójek” w Misiatkówce Dziewcząt i Chłopców szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiły komplety finalistów (po sześć drużyn), które najpierw rywalizowały w grupach, a następnie w półfinałach i o miejsca.. Sukces odnieśli gospodarze z SP4 Giżycko, którzy zdobyli dwa złote medale

Wyniki

Grupa „A” dziewcząt

1. SP nr 3 Bartoszyce 4 4:0

2. SP nr 19 Elbląg 3 2:2

3. SP nr 3 Ełk 2 0:4

Grupa „B” dziewcząt

1. SP nr 4 Giżycko 4 4:0

2. SP Zwierzewo 3 2:3

3. SP Tuławki 2 1:4

Półfinały

SP 3 Bartoszyce - SP Zwierzewo 2:0

SP 4 Giżycko - SP 19 Elbląg 2:0

Mecz o miejsce

o miejsca V-VI

SP nr 3 Ełk - SP Tuławki 0:2 /11:25 21:25/

o miejsca III – IV

SP nr 19 Elbląg - SP Zwierzewo 2:0 /25:20 25:11/

o miejsca I – II

SP nr 4 Giżycko - SP nr 3 Bartoszyce2:0 /25:12 i 25:18/

Kolejność końcowa

1 SP nr 4 Giżycko

2 SP nr 3 Bartoszyce

3 SP nr 19 Elbląg

4 SP Zwierzewo

5 SP Tuławki

6 SP nr 3 Ełk

Skład zespołu dziewcząt SP nr 4 w Giżycku: Maja Doroszkiewicz, Julia Goszczycka, Maja Kobielska, Natalia Krysiak, Natasza Mikołaju, Dagmara Rodziewicz, opiekunka Iwona Kochanowska.

Skład zespołu SP nr 3 Bartoszyce:Aleksandra Cieślak, Julia Deluga, Maja Izdebska, Oliwia Kaudyńska, Karolina Kołodziejska, Klaudia Maculewicz opiekun Józef Lompa.

Skład zespołu SP nr 19 Elbląg: Viktoria Dobke, Kornelia Kaszyc, Aleksandra Miska, Zuzanna Raubo, Julia Sałka, Nikola Zdyb, opiekun – Dominik Sobczak.

18838949 1923527781252225 3428013499727745310 n

Grupa „A” chłopców

1. SP nr 4 Giżycko 4 4:0

2. SP Lechowo 3 2:2

3. SP nr 1 Dobre Miasto 2 0:4

Grupa „B” chłopców

1. SP nr 3 Gołdap 4 4:2

2. SP nr 19 Elbląg 3 3:3

3. SP nr 1 Węgorzewo 2 2:4

Półfinały

SP 4 Giżycko - SP 19 Elbląg 2:0

SP 3 Gołdap - SP Lechowo 2:1

Mecze o miejsca

o miejsca V-VI

SP nr 1 Węgorzewo - SP nr 1 Dobre M. 2:1 /21:25,25:19,15:6/

o miejsca III – IV

SP Lechowo - SP nr 19 Elbląg 2:1 /25:17,23:25,15:9/

o miejsca I - II

SP nr 4 Giżycko - SP nr 3 Gołdap 2:0 /25:21 i 25:20/

Kolejność końcowa

1 SP nr 4 Giżycko

2 SP nr 3 Gołdap

3 SP Lechowo

4 SP nr 19 Elbląg

5 SP nr 1 Węgorzewo

6 SP nr 1 Dobre Miasto

Skład zespołu SP nr 4 Giżycko:Jan Biłas, Dawid Czechowski, Kamil Endler-Kozłowski, Wiktor Mąkosa, Alan Miedziak, Bartosz Romejko, opiekun – Krzysztof Maksimowski.

Skład zespołu SP nr 3 Gołdap: Antoni Buraczewski, Mieszko Makarski, Aleksander Nyga, Michał Ostrowski, Olaf Rykaczewski, Maciej Świętoń, opiekun – Łukasz Tarasiewicz.

Skład zespołu SP Lechowo: Michał Ferś, Wiktor Konsalik, Jakub Rudż, Piotr Sadecki, Szymon Wolak, opiekun – Krzysztof Kochanowski.

Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn