Marcin Możdżonek gościem uczniów SP 7 w Olsztynie – Sympatyczne spotkanie z Mistrzem

Fot. nadesłane

W środę (31 maja) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Olsztynie gościli w swoich murach wybitnego siatkarza Marcina Możdżonka, Reprezentanta Polski, Mistrza Świata, Mistrza Europy, Zdobywcę Ligi Światowej, Mistrza Polski, Zdobywcę Pucharu Polski oraz wielu innych nagród zespołowych i indywidualnych. Pan Marcin jest olsztynianinem i to właśnie tu rozpoczął swoją przygodę z siatkówką.

W 2003 roku wraz reprezentacją Polski do lat 17 zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata, rok później debiutował w pierwszej drużynie AZS-u UWM Olsztyn. Aktualnie jest zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. Było to spotkanie wyjątkowe, w którym uczniowie mogli bliżej poznać Pana Marcina zadając mu pytania, uczestniczyć w wspólnym treningu, jak również zrobić pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie rozegrano wspólny mecz z udziałem naszego Mistrza.

Pan Marcin często „wcielał” się w rolę rozgrywającego, pokazując jak wszechstronnym jest zawodnikiem. Po zakończonym meczu zawodnicy otrzymali od siatkarza pamiątkowe koszulki z autografami, każdy z kibiców mógł zrobić wspólne zdjęcie. Było to wielkie wydarzenie sportowe, które na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły.

Inrfrmację nadesłali: nauczyciele w-f:  Marzena Żukowska i Karol Mazuro

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn