Młodziczki MKS Dobre Miasto wreszcie na topie – Przed kadetkami i juniorkami jeszcze kilka zagadek

Fot. nadesłane

Radość w Dobrym Mieście. Młodziczki MKS wygrały turniej I ligi (bez straty seta) i zgłosiły wysokie aspiracje. Elitę opuścił UKS Absolwent, którego miejsce zajmie w następnym turnieju KS MOSiR Giżycko (wygrał II ligę tez na sucho). W rozgrywkach kadetek i juniorek też ciekawie. Wprawdzie poziom jest zróżnicowany, ale w niektórych grupach trwa walka o premiowane miejsca, finisz eliminacji zapowiada się emocjonująco.

Młodziczki

Grupa 1

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto 0:2 (15:25, 13:25)

MKS Dobre Miasto - SMS Ostróda 2:0 (25:22, 25:13)

SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:17, 25:12)

Tabela

1 MKS Dobre Miasto 2 4 4:0

2 SMS Ostróda 2 3 2:2

3 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 2 0:4

MKS Dobre Miasto : Zuzanna Pawełczyk, Zuzanna Miecznik, Natalia Połoniewicz, Julia Łukaszewicz, Nikola Bil, Marlena Kita, Weronika Kij, Maja Szydłowska, Oliwia Orłowska, Aleksandra Witkowska.

Grupa 2

UKS Olimp Bartoszyce - KS MOSiR Giżycko 0:2 (8:25, 13:25)

KS MOSiR Giżycko - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:10, 25:14)

UKS Green Volley Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (16:25, 14:25)

Tabela

1 KS MOSiR Giżycko 2 4 4:0

2 UKS Olimp Bartoszyce 2 3 2:2

3 UKS Green Volley Ełk 2 2 0:4

Grupa 3

LKS WEL Lidzbark - UMKS FPP Mikro Ełk 0:2 (16:25, 21:25)

UMKS FPP Mikro Ełk - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:22, 25:23)

MKS Truso Elbląg - LKS WEL Lidzbark 2:1 (23:25, 25:13, 15:5)

Tabela

1 UMKS FPP Mikro Ełk 2 4 4:0

2 MKS Truso Elbląg 2 3 2:3

3 LKS WEL Lidzbark 2 2 1:4

Grupa 4

UKS Salos Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:13, 25:20)

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Bociek Górowo Iławeckie 0:2 (10:25, 18:25)

UKS Bociek Górowo Iławeckie - UKS Salos Ełk 0:2 (18:25, 19:25)

Tabela

1 UKS Salos Ełk 2 4 4:0

2 UKS Bociek Górowo Iławeckie 2 3 2:2

3 MKS MOSiR Kętrzyn 2 2 0:4

Grupa 5

UKS Warmiss Volley Olsztyn - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (24:26, 6:25)

MKS Truso Elbląg II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:10, 25:14)

LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Truso Elbląg II0:2 (27:29, 12:25)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg II 2 4 4:0

2 LUKS Wilczek Wilkowo 2 3 2:2

3 UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 2 0:4

Grupa 6

UKS Olimp Bartoszyce II- SOS Salos Ostróda 0:2 (17:25, 13:25)

SOS Salos Ostróda - IKS Atak Elbląg 2:1 (25:21, 20:25, 15:8)

IKS Atak Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce II2:0 (25:14, 25:22)

Tabela

1 SOS Salos Ostróda 2 4 4:1

2 IKS Atak Elbląg 2 3 3:2

3 UKS Olimp Bartoszyce II 2 2 0:4

Grupa 7

UKS Salos Ełk II - KS MOSiR Giżycko II 2:0 (25:16, 25:11)

KS MOSiR Giżycko II - UKS Salos Ełk II0:2 (14:25, 15:25)

Tabela

1 UKS Salos Ełk II 2 4 4 0

2 KS MOSiR Giżycko II 2 2 0 4

Fot. green volley facebook

Kadetki

Grupa A

MKS Truso Elbląg II - UKS Chemik Olsztyn 1:3 (16:25, 26:24, 26:28, 21:25)

UKS Olimp Bartoszyce - LKS WEL Lidzbark 2:3 (25:16, 26:24, 20:25, 20:25, 10:15)

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 4 7 11:5

2 LKS WEL Lidzbark 4 7 9:7

3 MKS Truso Elbląg II 4 6 7:9

4 UKS Olimp Bartoszyce 4 4 6:12

Grupa B

UKS Jantar Gołdap - SPS Sparta Braniewo 0:3 (7:25, 5:25, 8:25)

UKS Salos Ełk - MKS Zryw-Volley Iława 1:3 (16:25, 15:25, 25:23, 23:25)

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 4 8 12:0

2 MKS Zryw-Volley Iława 4 7 9:5

3 UKS Salos Ełk 4 5 5:9

4 UKS Jantar Gołdap 4 4 0:12

Grupa C

MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg 0:3 (6:25, 20:25, 22:25)

MKS Dobre Miasto LUKS Wilczek Wilkowo 6 listopada 2017

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 4 8 12:1

2 SMS Ostróda 4 7 10:3

3 MKS Dobre Miasto 4 5 3:9

4 LUKS Wilczek Wilkowo 4 4 0:12

Grupa D

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:11, 25:12, 25:23)

KS MOSiR Kętrzyn - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:3 (12:25, 17:25, 24:26)

Tabela

1 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 4 8 12:1

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 4 7 10:3

3 UKS Green Volley Ełk 4 5 3:9

4 MKS MOSiR Kętrzyn 4 4 0:12

Fot uks chemik olsztyn facebook

Juniorki

Grupa A

MKS Truso Elbląg II - SPS Sparta Braniewo 0:3 (17:25, 15:25, 19:25)

MKS MOSiR Kętrzyn - MKS Truso Elbląg 0:3 (14:25, 9:25, 14:25)

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 4 8 12:1

2 MKS Truso Elbląg 5 8 11:6

3 SMS Ostróda 3 5 7:5

4 MKS MOSiR Kętrzyn 5 5 0:15

5 MKS Truso Elbląg II 3 4 3:6

Grupa B

UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn 2:3 (14:25, 18:25, 25:23, 25:21, 6:15)

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 3 6 9:2

2 MKS Zryw-Volley Iława 3 5 6:5

3 UKS Warmiss Volley Olsztyn 3 4 5:6

4 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3 3 2:9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn