Sparta Braniewo rewelacją, dwie ligi jeden stracony set – Chemik i Truso też celują w dublet

Fot. nadesłane

Rozgrywki wojewódzkie juniorek i kadetek wchodzą w decydująca fazę eliminacji. Jest jeszcze sporo zagadek odnoście składu finalistek, ale już dziś można stwierdzić, że w rywalizacji obu kategorii wiekowych dominują: Sparta Braniewo (zaledwie jeden stracony set w dwóch ligach) oraz w pewnym odstępie Chemik Olsztyn. i Truso Elbląg. Ale o tym rozstrzygną finały, gdzie wszystko może się zdarzyć.

Kadetki

Grupa A

UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg II 3:0 (25:11, 25:22, 25:23)

LKS WEL Lidzbark - UKS Chemik Olsztyn 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)

Chemik (Kadetki): A. Bartnikowska, N. Dobuszewska, J. Jóźwiak, K. Kutyłowska, B.Mazińska (L), W. Miączyńska, A. Rogala, J. Sitarska, J.Sosnowska, D. Wawrowska, E. Wilk, W. Wrzesińska (Kpt)...

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 5 9 14:5

2 LKS WEL Lidzbark 5 8 9:10

3 MKS Truso Elbląg II 5 7 7:12

4 UKS Olimp Bartoszyce 5 6 9:12

23435262 712521072274591 4422840825946324271 n

Grupa B

UKS Salos Ełk - UKS Jantar Gołdap 3:0 (25:21, 25:6, 25:7)

MKS Zryw-Volley Iława - SPS Sparta Braniewo 0:3 (14:25, 15:25, 10:25)

Sparta Braniewo (Kadetki) : Julia Gursztyn - kapitan, Pola Dajnowska, Agata Plaga, Zuzanna Górska, Sara Wąsiakowska, Klaudia Furtak, Aleksandra Czechowska,

Natalia Jurczykowska - libero, Izabella Domaradzka - libero

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 5 10 15:0

2 MKS Zryw-Volley Iława 5 8 9:8

3 UKS Salos Ełk 5 7 8:9

4 UKS Jantar Gołdap 5 5 0:15

23231469 1727580267537353 4666618059530149013 n

Grupa C

MKS Dobre Miasto - LUKS Wilczek Wilkowo 3:0 (25:13, 25:11, 25:11)

MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 3:2 (18:25, 14:25, 25:20, 25:21, 15:13)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 5 10 15 3

2 SMS Ostróda 5 8 12 6

3 MKS Dobre Miasto 5 7 6 9

4 LUKS Wilczek Wilkowo 5 5 0 15

22406285 1943293185893590 740300228369199432 n

Juniorki

Grupa A

MKS MOSiR Kętrzyn - SPS Sparta Braniewo 0:3 (10:25, 11:25, 10:25)

Sparta Braniewo (Juniorki) : Wiktoria Szymonowicz - kapitan, Pola Dajnowska, Agata Plaga, Zuzanna Górska, Sara Wąsiakowska, Klaudia Furtak, Aleksandra Czechowska,

Natalia Jurczykowska - libero, Izabella Domaradzka - libero

MKS Truso Elbląg II - SMS Ostróda 1:3 (25:19, 17:25, 22:25, 21:25)

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 5 10 15:1

2 MKS Truso Elbląg 5 8 11:6

3 SMS Ostróda 4 7 10:6

4 MKS MOSiR Kętrzyn 6 6 0:18

5 MKS Truso Elbląg II 4 5 4:9

Grupa B

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UKS Chemik Olsztyn 1:3 (16:25, 25:18, 22:25, 21:25)

Chemik (Juniorki) N. Dobuszewska, O. Ekstowicz, K. Kutyłowska, W. Miączyńska, N. Nosewicz, J. Rodak, A.Ryglewicz, I.Siemionow (L), J. Sitarska, A.Truszkowska (Kpt), D. Wawrowska (L), E.Wilk, W. Wrzesińska

UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 4 8 12:3

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 4 6 8:6

3 MKS Zryw-Volley Iława 4 6 6:8

4 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 4 4 3:12

img20171008144202 206371 421163 424438

Fot. Paweł Pieniak

Młodziczki

Grupa 4

LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg II 0:2 (19:25, 20:25)

MKS Truso Elbląg II - UKS Bociek Górowo Iławeckie 2:0 (25:19, 25:20)

UKS Bociek Górowo Iławeckie - LKS WEL Lidzbark 0:2 (22:25, 26:28)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg II 2 4 4:0

2 LKS WEL Lidzbark 2 3 2:2

3 UKS Bociek Górowo Iławeckie 2 2 0:4

Grupa 7

UKS Olimp Bartoszyce II - KS MOSiR Giżycko II 2:0 (25:17, 25:20)

KS MOSiR Giżycko II - UKS Olimp Bartoszyce II 0:2 (13:25, 14:25)

Tabela

1 UKS Olimp Bartoszyce II 2 4 4:0

2 KS MOSiR Giżycko II 2 2 0:4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn