Tym razem młodziczki KS MOSiR Giżycko – Kadetki po I etapie – Juniorki Sparty znów lepsze od Truso

Fot. ewelina skórnóg facebook

W rozgrywkach wojewódzkich juniorek grała tylko grupa A. Siatkarki Sparty Braniewo po raz drugi pokonały Truso Elbląg 3:0 i jak widać coraz poważniej myśla o tytule w najstarszej kategorii. Kadetki zakończyły pierwsze etap. Pozostał zaległy mecz: Chemik-Olimp po którym olsztynianki bez względu na wynik wysuną się na pierwsze miejsce. W drugim etapie będziemy mieli też cztery grupy: silniejsze (E i F) u słabsze (G i H).

Szanse na medale zachowała tylko czołowa ósemka, ale po tym etapie zostanie tylko czwórka, która rozegra decydujące spotkania.

W młodziczkach drugi etap w najważniejszej grupie wygrał przed własna publicznością KS MOSiR Giżycko, drugie miejsce zajęła SMS Ostróda, a trzecie zwycięzca poprzedniej edycji MKS Dobre Miasto, który tym razem spadł do grupy II, a w elicie wystąpi UKS Absolwent Sport Club Olsztyn.

Juniorki

Grupa A

SMS Ostróda - MKS MOSiR Kętrzyn 3:0 (25:9, 25:14, 25:6)

SPS Sparta Braniewo - MKS Truso Elbląg 3:0 (25:14, 25:23, 25:23)

Sparta Braniewo: Wiktoria Szymonowicz - kapitan,Julia Gursztyn, Sara Wąsiakowska, Klaudia Furtak, Zuzanna Górska, Aleksandra Czechowska, Pola Dajnowska, Agata Plaga, Natalia Jurczykowska – libero, Izabella Domaradzka – libero

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 6 12 18:1

2 SMS Ostróda 5 9 13:6

3 MKS Truso Elbląg 6 9 11:9

4 MKS MOSiR Kętrzyn 7 7 0:21

5 MKS Truso Elbląg II 4 5 4:9

Grupa B

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 4 8 12:3

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 4 6 8:6

3 MKS Zryw-Volley Iława 4 6 6:8

4 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 4 4 3:12

23622311 1786591408050275 3849941014203365576 n

Kadetki

Grupa A

MKS Truso Elbląg II - LKS WEL Lidzbark 2:3 (25:11, 20:25, 25:19, 16:25, 10:15)

Tabela

1 LKS WEL Lidzbark 6 10 12:12

2 UKS Chemik Olsztyn 5 9 14:5

3 MKS Truso Elbląg II 6 8 9:15

4 UKS Olimp Bartoszyce 5 6 9:12

zryw616

Grupa B

UKS Jantar Gołdap - MKS Zryw-Volley Iława 0:3 (12:25, 11:25, 3:25)

MKS Zryw Volley Iława: Wiktoria STĘPIEŃ- kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Julia JANUSZEWSKA, Hanna WIATROWSKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Agata RUDOL, Paula ZIĘBA.

TRENERZY: Małgorzata i Mieczysław Pietruczuk

Iławianki grały od początku dobrze i tylko momentami gospodynie zagrażały mocną zagrywką. Udane zmiany dała Agata Rudol, wchodząc na rozegranie, wówczas Zryw zyskał w ofensywie dzięki atakom Wiktorii Stępień. Dziewięć godzin w podróży plus godzina gry, tak wyglądała wyjazdowa wyprawa naszych młodych siatkarek.

Trener Mieczysław Pietroczukgratulacje dla dziewcząt za zwycięstwo i za to że pewnie zajęły drugie miejsce w tabeli grupy „B”. Dwa ostatnie mecze to absencja kontuzjowanej środkowej bloku Dominiki Zapadka, bardzo dobrze zastępowała ja Hania Wiatrowska i jestem pewien że w następnych meczach będziemy mocniejsi i bardziej zmotywowani do gry w kolejnym etapie grupowym. Teraz poziom zostanie podniesiony gdyż nasz zespół trafi do grupy „ E” drugiego etapu eliminacji i zmierzy się z zespołami z pierwszego miejsca w grupie: UKS Absolwent Sport Club Olsztyn (1m gr. ”D”) i UKS Chemik Olsztyn (1m gr. ”A”) oraz z drugiego miejsca grupy „C” SMS Ostróda.

Najbliższy mecz nasze kadetki rozegrają w sobotę 25 listopada 2017 roku w Iławie a przeciwnikiem siatkarek Zrywu będzie zespół UKS Absolwent Sport Club Olsztyn.

UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY

Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy III-VII)

oraz Gimnazjum (klas II-III). Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek

w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:

Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697

Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley

SPS Sparta Braniewo - UKS Salos Ełk 3:0 (25:12, 25:9, 25:10)

Sparta Braniewo: Julia Gursztyn – kapitan, Sara Wąsiakowska, Klaudia Furtak, Zuzanna Górska, Aleksandra Czechowska, Pola Dajnowska, Agata Plaga, Natalia Jurczykowska – libero, Izabella Domaradzka – libero

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 6 12 18:0

2 MKS Zryw-Volley Iława 6 10 12:8

3 UKS Salos Ełk 6 8 8:12

4 UKS Jantar Gołdap 6 6 0:18

kadetka vs salos elk 18112017 56

Grupa C

LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Truso Elbląg 0:3 (7:25, 10:25, 10:25)

SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 3:0 (25:5, 25:7, 25:4)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 6 12 18:3

2 SMS Ostróda 6 10 15:6

3 MKS Dobre Miasto 6 8 6:12

4 LUKS Wilczek Wilkowo 6 6 0:18

Grupa D

UKS Green Volley Ełk - UKS Warmiss Volley Olsztyn 0:3 (12:25, 22:25, 19:25)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn 3:0 (25:15, 25:7, 25:13)

Tabela

1 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 6 12 18:1

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 6 10 13:6

3 UKS Green Volley Ełk 6 8 6:14

4 MKS MOSiR Kętrzyn 6 6 2:18

II Faza

Grupa: E: UKS Chemik Olsztyn, MKS Zryw-Voolley Iława, UKS Absolwent Sport Club Olsztyn, SMS Ostróda

Grupa F: SPS Sparta Braniewo, LKS Wel Lidzbark, MKS Truso Elbląg, UKS Warmiss Volley Olsztyn

Grupa G: MKS Truso II Elbląg, UKS Jantar Gołdap, UKS Green Volley Ełk, LUKS Wilczek Wilkowo

Grupa H: UKS Salos Ełk, UKS Olimp Bartoszyce, MKS Dobre Miasto, MKS MOSiR Kętrzyn

Młodziczki

Grupa 1

MKS Dobre Miasto - KS MOSiR Giżycko 0:2 (16:25, 15:25)

KS MOSiR Giżycko - SMS Ostróda 2:0 (25:16, 25:20)

SMS Ostróda - MKS Dobre Miasto 2:1 (25:12, 21:25, 15:12)

KS MOSiR Gizycko: Martyna Wąsiakowska, Marlena Skórnóg, Emilia Chmielewska, Wikson Piłasewicz, Ola Wiszniowiecka, Weronika Poczynek, Ola Wyrzykowska . Trener Iwona Kochanowska.

Tabela

1 KS MOSiR Giżycko 2 4 4:0

2 SMS Ostróda 2 3 2:3

3 MKS Dobre Miasto 2 2 1:4

Grupa 2

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - UMKS FPP Mikro Ełk 2:0 (25:22, 25:21)

UMKS FPP Mikro Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:10, 25:13)

UKS Olimp Bartoszyce - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (12:25, 16:25)

Tabela

1 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 4 4:0

2 UMKS FPP Mikro Ełk 2 3 2:2

3 UKS Olimp Bartoszyce 2 2 0:4

Grupa 3

UKS Green Volley Ełk - UKS Salos Ełk 0:2 (14:25, 14:25)

UKS Salos Ełk - MKS Truso Elbląg 0:2 (21:25, 11:25)

MKS Truso Elbląg - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:10, 25:12)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 2 4 4:0

2 UKS Salos Ełk 2 3 2:2

3 UKS Green Volley Ełk 2 2 0:4

Grupa 4

LKS WEL Lidzbark - MKS Truso Elbląg II 0:2 (19:25, 20:25)

MKS Truso Elbląg II - UKS Bociek Górowo Iławeckie 2:0 (25:19, 25:20)

UKS Bociek Górowo Iławeckie - LKS WEL Lidzbark 0:2 (22:25, 26:28)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg II 2 4 4:0

2 LKS WEL Lidzbark 2 3 2:2

3 UKS Bociek Górowo Iławeckie 2 2 0:4

Grupa 5

MKS MOSiR Kętrzyn - SOS Salos Ostróda 2:1 (25:20, 17:25, 17:15)

SOS Salos Ostróda - LUKS Wilczek Wilkowo 2:0 (26:24, 25:18)

LUKS Wilczek Wilkowo - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (18:25, 15:25)

Tabela

1 MKS MOSiR Kętrzyn 2 4 4:1

2 SOS Salos Ostróda 2 3 3:2

3 LUKS Wilczek Wilkowo 2 2 0:4

Grupa 6

UKS Warmiss Volley Olsztyn - UKS Salos Ełk II 0:2 (21:25, 23:25)

UKS Salos Ełk II - IKS Atak Elbląg 1:2 (25:22, 22:25, 15:17)

IKS Atak Elbląg - UKS Warmiss Volley Olsztyn 1:2 (17:25, 27:25, 10:15)

Tabela

1 UKS Salos Ełk II 2 3 3:2

2 IKS Atak Elbląg 2 3 3:3

3 UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 3 2:3

Grupa 7

UKS Olimp Bartoszyce II - KS MOSiR Giżycko II 2:0 (25:17, 25:20)

KS MOSiR Giżycko II - UKS Olimp Bartoszyce II 0:2 (13:25, 14:25)

Tabela

1 UKS Olimp Bartoszyce II 2 4 4:0

2 KS MOSiR Giżycko II 2 2 0:4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn