Finałowy Puchar Orlika SZS w siatkarskich „4” SP Giżycko 2017 – Dziewczęta z Bartoszyc i chłopcy z Gołdapi

Fot. ilustracja

W Giżycku odbyły się we wtorek (21 listopada) finałowe turnieje w siatkarskich czwórkach szkół podstawowych dziewcząt i chłopców pod hasłem „Moje Boisko Orlik – 2012. Rywalizację dziewcząt z udziałem pięciu zespołów wygrała SP 3 Bartoszyce, natomiast Wśród chłopców (tylko trzy drużyny) triumfowali siatkarze SP 3 Gołdap.

Na zawody nie przybyły SP 1 Ostróda (dziewczęta) oraz SP 19 Elbląg, SP1 Dobre Miasto i SP 1 Ostróda (chłopcy). Zwycięzcy w pełnili zasłużyli na tytuły, bowiem we wszystkich rozegranych spotkaniach nie stracili nawet seta.

DZIEWCZĘTA

SP Ząbrowo - SP 7 Bartoszyce 1:2

SP 7 Giżycko - SP 3 Bartoszyce 0:2

SP 4 Giżycko - SP Ząbrowo 2:0

SP 7 Bartoszyce - SP 3 Bartoszyce 0:2

SP 7 Giżycko - SP 4 Giżycko 0:2

SP Ząbrowo - SP 3 Bartoszyce 0:2

SP 7 Bartoszyce - SP 7 Giżycko 2:0

SP 4 Giżycko - SP 3 Bartoszyce 0:2

SP Ząbrowo - SP 7 Giżycko 2:0

SP 7 Bartoszyce - SP 4 Giżycko 0:2

Kolejność

1. SP Nr 3 Bartoszyce 8 8:0

2. SP Nr 4 Giżycko 7 6:2

3. SP Nr 7 Bartoszyce 6 4:5

4. SP Ząbrowo 5 3:6

5. SP Nr 7 Giżycko 4 0:8

Skład zespołu SP nr 3 Bartoszyce: Wiktoria Topczyłko, Dominika Hradowicz, Laura Chruściel, Ola Urbańska, Karolina Kołodziejska, opiekunka zespołu – Barbara Lompa.

Skład zespołu SP nr 4 Giżycko: Chupka Marta, Hubacz Zuzanna, Cemka Julia, Mikołajun Natasza, Goszczycka Julia, Doroszkiewicz Maja , Kobielska Maja, Krysiak Natalia, opiekunka Kochanowska Iwona.

Skład zespołu SP nr 7 Bartoszyce: Ola Wiśniewska, Daria rozmysłowicz, Hanna Żbikowska, Zuzanna Rafalska, Julia Giłbut, opiekunka zespołu – Elżbieta Petrecka.

CHŁOPCY

SP 4 Giżycko - SP 3 Bartoszyce 0:2

SP 4 Giżycko - SP 3 Gołdap 0:2

SP 3 Gołdap - SP 3 Bartoszyce 2:0

Kolejność

1. SP Nr 3 Gołdap 4 4:0

2. SP Nr 3 Bartoszyce 3 2:2

3. SP Nr 4 Giżycko 2 0:4

Skład zespołu SP nr 3 Gołdap: Górski Piotr, Stalewski Oskar, Wawrukiewicz Dominik, Ostrowski Michał, Buraczewski Antoni, Budziejko Alan, Nype Aleksander, Makerski Mieszko opiekun Łukasz Tarasiewicz.

Skład zespołu SP nr 3 Bartoszyce: Tomasz Kupniewski, Konrad Slusar, Michał Kaczyński, Karol Sturlis Konrad Koszelnik, opiekun zespołu Józef Lompa.

Skład zespołu SP nr 4 Giżycko: Mąkosa Wiktor, Romejko Bartosz, Biłas Jan, Czechowski Dawid, Majewski Miłosz, Endler – Kozłowski Kamil, Fursewicz Emil, Szabłowski Ignacy, opiekun Krzysztof Maksimowski

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn