Juniorki i kadetki Sparty Braniewo nie dają rywalkom oddechu – Młodziczki KS MOSiR Giżycko znów najlepsze

Fot. Sparta Braniewo

Miniony weekend (2/3 grudnia) obfitował w wiele ciekawych wydarzeń na parkietach ligi wojewódzkiej dziewcząt. W juniorkach odbył się jeden mecz, ale za to dużej rangi, w którym Sparta Braniewo pokonała w Ostródzie SMS 3:1. A ponieważ kadetki z Braniewa łatwo uporały się z rywalkami z Lidzbarka kolejka była dla Sparty wyjątkowo udana. W tej grupie wiekowej bardzo cenne zwycięstwa odniosły: SMS Ostróda i UKS Chemik Olsztyn.

W młodziczkach po raz drugi z rzędu zwyciężyły siatkarki KS MOSiR Giżycko. Z I ligi spadł Absolwent, a jego miejsce zajmie triumfator II ligi MKS Dobre Miasto. Oba zespoły mają już na koncie po jednej wygranej imprezie i to świadczy jak wyrównany jest w tym sezonie poziom rywalizacji.

Juniorki

Grupa A

SMS Ostróda - SPS Sparta Braniewo 1:3 (20:25, 11:25, 25:20, 23:25)

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 7 14 21:2

2 MKS Truso Elbląg 7 11 14:10

3 SMS Ostróda 7 11 15:12

4 MKS MOSiR Kętrzyn 8 8 1:24

5 MKS Truso Elbląg II 5 7 7:10

Grupa B

Tabela

1 UKS Chemik Olsztyn 5 10 15:3

2 UKS Warmiss Volley Olsztyn 5 8 11:6

3 MKS Zryw-Volley Iława 5 7 6:11

4 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 5 5 3:15

24232837 1805152109527538 4540169828632667027 n

Kadetki

Grupa E

SMS Ostróda - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25:18)

UKS Chemik Olsztyn - MKS Zryw-Volley Iława 3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:15)

Tabela

1 SMS Ostróda 2 4 6:1

2 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 3 4:5

3 UKS Chemik Olsztyn 2 3 3:4

4 MKS Zryw-Volley Iława 2 2 3:6

24174317 722335764626455 5930805946134202315 n

Grupa F

UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS Truso Elbląg 1:3 (14:25, 12:25, 25:18, 23:25)

SPS Sparta Braniewo - LKS WEL Lidzbark 3:0 (25:14, 25:11, 25:21)

Tabela

1 SPS Sparta Braniewo 2 4 6:0

2 MKS Truso Elbląg 2 4 6:2

3 UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 2 1:6

4 LKS WEL Lidzbark 2 2 1:6

Grupa G

LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Green Volley Ełk 2:3 (25:20, 10:25, 25:19, 21:25, 10:15)

MKS Truso Elbląg II - UKS Jantar Gołdap 3:0 (25:5, 25:16, 25:13)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg II 2 4 6:0

2 UKS Green Volley Ełk 2 3 4:5

3 UKS Jantar Gołdap 2 3 3:4

4 LUKS Wilczek Wilkowo 2 2 2:6

Grupa H

UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 1:3 (25:27, 18:25, 25:23, 24:26)

MKS Dobre Miasto - MKS MOSiR Kętrzyn 3:0 (25:12, 25:11, 25:20)

Tabela

1 UKS Olimp Bartoszyce 2 4 6:3

2 MKS Dobre Miasto 2 3 5:3

3 UKS Salos Ełk 2 3 4:3

4 MKS MOSiR Kętrzyn 2 2 0:6

23621240 10212806957621002 577199665640296317 n

Młodziczki

Grupa 1

KS MOSiR Giżycko - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (17:25, 25:22, 16:14)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - SMS Ostróda 1:2 (25:20, 23:25, 14:16)

SMS Ostróda - KS MOSiR Giżycko 0:2 (23:25, 14:25)

Tabela

1 KS MOSiR Giżycko 2 4 4:1

2 SMS Ostróda 2 3 2:3

3 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 2 2:4

24232147 1956591557689459 4053475667762130708 n

Grupa 2

MKS Dobre Miasto - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:17, 26:24)

UMKS FPP Mikro Ełk - MKS Dobre Miasto 0:2 (12:25, 16:25)

MKS Truso Elbląg - UMKS FPP Mikro Ełk 2:0 (25:19, 25:22)

Tabela

1 MKS Dobre Miasto 2 4 4 0

2 MKS Truso Elbląg 2 3 2 2

3 UMKS FPP Mikro Ełk 2 2 0 4

23658481 715708918617926 9100902078790081554 n

Grupa 3

UKS Olimp Bartoszyce - MKS Truso Elbląg II 0:2 (21:25, 16:25)

MKS Truso Elbląg II - UKS Salos Ełk 0:2 (26:28, 18:25)

UKS Salos Ełk - UKS Olimp Bartoszyce 2:1 (20:25, 25:23, 15:12)

Tabela

1 UKS Salos Ełk 2 4 4:1

2 MKS Truso Elbląg II 2 3 2:2

3 UKS Olimp Bartoszyce 2 2 1:4

Grupa 4

UKS Green Volley Ełk - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:14, 25:19)

MKS MOSiR Kętrzyn - LKS WEL Lidzbark 0:2 (20:25, 12:25)

LKS WEL Lidzbark - UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:16, 25:20)

Tabela

1 LKS WEL Lidzbark 2 4 4:0

2 UKS Green Volley Ełk 2 3 2:2

3 MKS MOSiR Kętrzyn 2 2 0:4

Grupa 5

UKS Bociek Górowo Iławeckie - UKS Salos Ełk II 2:0 (25:23, 28:26)

UKS Salos Ełk II - SOS Salos Ostróda 1:2 (25:27, 25:22, 12:15)

SOS Salos Ostróda - UKS Bociek Górowo Iławeckie 1:2 (16:25, 25:16, 13:15)

Tabela

1 UKS Bociek Górowo Iławeckie 2 4 4:1

2 SOS Salos Ostróda 2 3 3:3

3 UKS Salos Ełk II 2 2 1:4

Grupa 6

LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:17, 25:11)

UKS Olimp Bartoszyce II - IKS Atak Elbląg 0:2 (21:25, 11:25)

IKS Atak Elbląg - LUKS Wilczek Wilkowo 0:2 (11:25, 19:25)

Tabela

1 LUKS Wilczek Wilkowo 2 4 4 0

2 IKS Atak Elbląg 2 3 2 2

3 UKS Olimp Bartoszyce II 2 2 0 4

Grupa 7

UKS Warmiss Volley Olsztyn II - KS MOSiR Giżycko II 1:2 (25:21, 16:25, 11:15)

KS MOSiR Giżycko II - UKS Warmiss Volley Olsztyn II 1:2 (16:25, 27:25, 9:15)

Tabela

1 UKS Warmiss Volley Olsztyn II 2 3 3:3

2 KS MOSiR Giżycko II 2 3 3:3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn