Finał Wojewódzki Orlika SZS (rocznik gimnazjalny) - Dziewczęta z Dobrego Miasta i chłopcy z Giżycka

Fot. mks dobre miasto facebook (ilustracja)

W rozegranych w Ostródzie (dziewczęta) i Wilkasach (chłopcy) finałach wojewódzkich akcji „Moje Boisko orlik 2012” (roczniki 2002/2004 – oddziały gimnazjalne) triumfowały siatkarki Niepublicznego Gimnazjum „Nasza Jedynka” Dobre Miasto i siatkarze SP 1 Giżycko. W rywalizacji chłopców zagrały tylko trzy drużyny, w przypadku dziewcząt było pięć zespołów.

Dziewczęta (Ostróda)

Wyniki

SP 4 Ostróda - Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto 0:2

ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz – SMS Ostróda 0:2

SP 1 Dobre Miasto – GM 1 Giżycko 0:2

SP 4 Ostróda– SMS Ostróda 0:2

Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto – GM 1 Giżycko 2:1

ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz – SP 1 Dobre Miasto 0:2

SP 4 Ostróda – GM 1 Giżycko 0:2

SMS Ostróda– SP 1 Dobre Miasto 2:0

Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto – ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz 2:0

SP 4 Ostróda – SP 1 Dobre Miasto 1:2

GM 1 Giżycko - ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz 2:0

SMS Ostróda – Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto 1:2

SP 4 Ostróda – ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz 0:2

SP 1 Dobre Miasto – Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto 0:2

GM 1 Giżycko - SMS Ostróda 2:1

Kolejność

1. Niepubliczne GM "Nasza Jedynka" Dobre Miasto 10 pkt 10:2

2. GM 1 Giżycko 9 pkt 9:3

3. SMS Ostróda 8 pkt 8:4

4. SP 1 Dobre Miasto 7 pkt 4:7

5. ZS nr 1 GM Samorządowe Pisz 6 pkt 2:8

6. SP 4 Ostróda 5 pkt 1:10

Drużyna Gimnazjum Niepublicznego Nasza Jedynka Dobre Miasto: Weronika Czasnowicz, Karolina Czasnowicz, Alicja Symonowicz, Marlena Kita, Magdalena Pawlak, Aleksandra Świda, Angelika Orłowska, Angelika Staszkiewicz . Opiekunem zespołu był Bogusław Waszkiel.

23795543 1449874571747783 1864956641598219175 n

Chłopcy (Wilkasy)

Wyniki.

Gim. Wilkasy-SP nr 1 Giżycko1:2/25:17, 20:25 i 10:15/

Gim. Wilkasy-SP nr 1 Olsztynek2:1/25:18, 14:25 i 17:15/

SP nr 1 Giżycko-SP nr 1 Olsztynek2:1/17:25, 25:23 i 15:6/

Kolejność

1 SP nr 1 Giżycko 4 4:2

2 Gim. Wilkasy 3 3:3

3 SP nr 1 Olsztynek 2 2:4

Skład zespołu SP nr 1 Giżycko: Hubert Misztuk, Franciszek Kozikowski, Kacper Fiećko, Filip Szmit,Tomasz Krzemiński, Jakub Cedrowski, Krystian Bereza, Oskar Tiwończuk, Bartosz Ligęza, Filip Zajkowski,Mateusz Siedlecki, Hubert Maczyszyn , opiekun zespołu –Mirosław Ambroch

Skład zespołu Gim. Wilkasy: Jan Dobło, Krystian Paczek, Bartosz Litawa, Bartosz Andrzejewski, Mateusz Lewicki, Andrzej Franciszkowski, Patryk Olbryś, Piotr Zieliński, Dominik Zakrzewski, Piotr Nowak -opiekunzespołu –Tomasz Juszkiewicz.

Skład zespołu SP nr 1 Olsztynek: Łukasz Bucholski, Michał Czerwiński, Kamil Frąckiewicz, Bogdan Grochowalski, Jakub Gutkowski, Kuba Patryna, Maksymilian Nowacki, Kuba Patryna, Bogusław Szczepkowski, Kacper Szumacher, Oliwier Krauze, Jakub Patryna, opiekun zespołu -Michał Grzeszczak

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn