W III lidze: KPS Gietrzwałd znów do zera, Masuria oparła się Ełkowi

W niedzielę (10 grudnia) odbyły się dwa spotkania czwartej kolejki III ligi warmińsko-mazurskiej w siatkówce mężczyzn. Mecze nie przyniosły emocji KPS Gietrzwałd bardzo pewnie pokonał drużynę Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:0, natomiast Masuria Team Gizycko również w trzech setach uległa ekipie KSD Energoutil Ełk i to jest zaskoczenie. Ełczanie awansowali na drugie miejsce za KPS Gietrzwałd (nie stracił seta).

Masuria Volley Giżycko - KSD Energoutil Ełk 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)

Ełczanie rozegrali bardzo dobre spotkanie. Przełomowy okazał się pierwszy set wygrany przez gości do 23. To wyraźnie podbudowało ełczan, natomiast destrukcyjnie wpłynęło na gospodarzy. Kolejne dwa sety były już jednostronnym widowiskiem. W tej sytuacji bardzo ciekawe zapowiada sie potyczka zespołu z Ełku z KPS Gietrzwałd – 14 stycznia.

KPS Gietrzwałd - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

KPS Gietrzwałd: Biryło, Chełchowski, Romankiewicz, Borkowski, Uziałło, Olbryś (l) oraz Bajor, Rawski, Awiżeń, Dziuba, Gnatowski, Truskowski, Zaborowski

z44566013

Bardzo pewne zwycięstwo drużyny KPS Gietrzwałd. Trener Maciej Rejzner wykorzystał do gry wszystkich swoich zawodników. Cztery mecze – bilans w setach 12:0.

CSiR Pałac Kamieniec - Team Cresovia Górowo Iławeckie przełożony na 1 stycznia 2018