Ogólnopolskie Turnieje Juniorek i Juniorów w Ostródzie – Wartości szkoleniowe - bezcenne

Fot. ilustracja

W miniony czwartek (28 grudnia) w hali CSiR w Ostródzie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorek i Juniorów w siatkówce. Głównym organizatorem imprezy była miejscowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. Główne trofea trafiły do gości. Turniej dziewcząt wygrała APS Rumia, natomiast w rywalizacji chłopców zwyciężyli siatkarze Stoczniowca Gdańsk.

SMS zaprosiła zaprzyjaźnione kluby, a okres międzyświąteczny to znakomity czas by sprawdzić formę sportową i dokonać korekt przed najważniejszą częścią sezonu. Trenerzy umówili się na systemy każdy z każdym (do dwóch wygranych setów). Biorąc pod uwagę, że była to impreza jednodniowa zawodników poddano dużym obciążeniom, ale nikt nie narzekał, tym bardziej, że organizatorzy zapewnili smakowite posiłki.

Wygrali faworyci. Rumia ma bardzo mocny skład, do zespołu dołączyły nawet kadrowiczki, uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Dobrze wypadły drużyny SMS Ostróda zajmując drugie miejsce w obu turniejach. Najważniejsze są jednak wartości szkoleniowie. Mamy nadzieje, że w przypadku teamów z Ostródy i Iławy zaprocentuje to wynikami w rozgrywkach wojewódzkich i ewentualnie ogólnopolskich.

Juniorki

1 APS Rumia

2 SMS I Ostróda

3 WTS Włocławek

4 MKS Zryw Volley Iława

5 SMS II Ostróda

Juniorzy

1 Stoczniowiec Gdańsk

2 SMS I Ostróda

3 SMS II Ostróda

4 Korab Puck

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn