Eliminacje Kinder +Sport (4) Elbląg 2018 - Małe Wilkowo rewelacją

Fot. nadesłane

W Elblągu odbył się w miniony weekend (7/8 kwietnia) czwarty w tym sezonie turniej eliminacyjny w minisiatkówce Kinder+Sport. Jak zwykle dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech konkurencjach: „dwójek” (r.2007), „trójek”(r.2006) i „czwórek” (r.2005). Już coraz bliżej wyłonienia finalistów (po osiem najlepszych drużyn w klasyfikacjach generalnych), którzy pod koniec mają spotkają się by walczyć o udział w krajowym Kinder+Sport.

Do rozegrania pozostała jeszcze jedna eliminacja w Węgorzewie (początek maja). Do klasyfikacji zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki ze wszystkich turniejów kwalifikacyjnych.. W Elblągu w poszczególnych kategoriach zwyciężyli: w dwójkach: Wilkowo (dz.) i Hermes Dywity (chł.), w trójkach: Kurianvolley I Olsztyn (dz.) i MOSiR Gizycko (chł.) w czwórkach: Wilkowo (dz.) i IKS Atak Elbląg (chł.)

W klasyfikacja generalnych na czele są: w dwójkach: Promień Wyminy (dz) i Lechowo (chł.), w trójkach: MOSiR Giżycko (dz.) i MOSiR Giżycko (chł.), w czwórkach: Omega Mrągowo (dz.) i IKS Atak (chł.)

Rewelacyjna postawa dziewcząt z Wilkowa – komentuje trener Edward Szudzich

Dziewczęta z Wilkowa występowały w każdej konkurencji. W kategoriach: „dwójek” i „czwórek” wygrały cały turniej, a w kat. „trójek” zajęły VI miejsce. To największy sukces w tegorocznych eliminacjach do Turnieju Finałowego wyłaniającego Mistrza Województwa. Do zakończenia eliminacji został jeszcze jeden turniej (05.05.2018 w Węgorzewie) ale nasze „dwójki” i „czwórki” już wywalczyły sobie awans do tego turnieju.

Jednak zanim do tego doszło w poprzednich turniejach dziewczęta w „2” zajęły III i V miejsce, a w „4” – I i III. Każdy tak dobry wynik to duże obciążenie fizyczne i psychiczne. W Elblągu aby wygrać turniej „2” i „4”musiały dobrze zagrać 7 meczów (15 setów) a „3” aby zająć VI miejsce zagrały 7 meczów i 5 wygrały (16 setów). Średnio jeden set trwa około 15 minut, więc zawodniczki musiały wytrzymać ponad trzy godziny intensywnego wysiłku fizycznego pod ogromnym obciążeniem psychicznym.

Drużyny wystąpiły w składach:

„dwójki”: - Fydrych Amelia (rocznik 2008), Zalewska Magdalena (rocznik 2007);

„trójki”: - Masny Amelia, Rutkowska Aleksandra, Zalewska Wiktoria (rocznik 2006);

„czwórki”: - Golińska Kinga, Karnicka Aleksandra, Kuberska Oliwia, Olszewska Katarzyna, Zapolska Michalina (rocznik 2005)

Trenerem jest Edward Szudzich.

Składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Kętrzynie za użyczenie transportu na turniej.

Klasyfikacje generalne

Dwójki dziewcząt

1. UKS PROMIEŃ WYDMINY I 15 15 14 X 44

2. UMKS MIKRO EŁK I 14 14 15 [12] 43

3. WILKOWO 13 [1] 11 15 39

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE I [1] 9 13 14 36

5. LECHOWO I [7] 12 7 13 32

6. UMKS MIKRO EŁK II [1] 8 12 11 31

7. UKS OLIMP BARTOSZYCE VI 10 [1] 10 10 30

8. MOSIR GIŻYCKO I 11 11 7 X 29

9. MOSIR GIŻYCKO II 12 13 X X 25

9. IKS ATAK ELBLĄG II X 7 9 9 25

11. UKS SALOS EŁK II 8 7 8 X 23

12. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO I 7 7 7 X 21

12. UKS OLIMP BARTOSZYCE II [7] 7 7 7 21

12. MOSIR KĘTRZYN V [7] 7 7 7 21

12. UKS SALOS EŁK I 7 [1] 7 7 21

16. KS PERŁA OLECKA I 1 7 7 X 15

16. SPARTA BRANIEWO I [1] 1 7 7 15

16. MOSIR KĘTRZYN VI [1] 7 1 7 15

16. UKS SALOS EŁK IV 7 [1] 1 7 15

20. SPARTA BRANIEWO II 9 [1] 1 1 11

21. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 10 X X 10

21. SP33 OLSZTYN II 1 X 1 8 10

23. SMS OSTRÓDA III [1] 1 1 7 9

23. IKS ATAK ELBLĄG I X 1 1 7 9

23. MOSIR KĘTRZYN VII 7 [1] 1 1 9

23. SPARTA BRANIEWO VI 7 1 X 1 9

27. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 1 7 X X 8

28. SP15 OLSZTYN I 1 1 X 3

28. MOSIR KĘTRZYN IV 1 1 1 X 3

28. MOSIR KĘTRZYN III 1 1 1 X 3

28. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO III 1 1 1 X 3

28. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO III 1 1 1 X 3

28. SPARTA BRANIEWO III 1 1 1 X 3

28. MOSIR KĘTRZYN II 1 1 1 X 3

28. SPARTA BRANIEWO VII 1 1 1 X 3

28. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO IV 1 1 1 X 3

28. SP33 OLSZTYN IV 1 1 1 X 3

28. MOSIR KĘTRZYN I 1 1 1 X 3

28. UKS PROMIEŃ WYDMINY III 1 1 1 X 3

28. MOSIR KĘTRZYN VIII 1 1 1 X 3

28. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO V 1 1 1 X 3

28. SP33 OLSZTYN VII 1 1 1 X 3

28. UMKS MIKRO EŁK III 1 1 1 X 3

28. SMS OSTRÓDA I [1] 1 1 1 3

28. KURIANVOLLEY OLSZTYN I [1] 1 1 1 3

28. SP33 OLSZTYN I [1] 1 1 1 3

28. LECHOWO II [1] 1 1 1 3

28. SP33 OLSZTYN III [1] 1 1 1 3

28. SPARTA BRANIEWO V [1] 1 1 1 3

28. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [1] 1 1 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE VII [1] 1 1 1 3

28. SMS OSTRÓDA IV [1] 1 1 1 3

28. SMS OSTRÓDA V [1] 1 1 1 3

28. SPARTA BRANIEWO IV [1] 1 1 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE VIII [1] 1 1 1 3

28. SMS OSTRÓDA II [1] 1 1 1 3

28. SP33 OLSZTYN VIII [1] 1 1 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE IX [1] 1 1 1 3

28. SP33 OLSZTYN V [1] 1 1 1 3

28. SP33 OLSZTYN VI [1] 1 1 1 3

28. UKS SALOS EŁK III 1 X 1 1 3

28. KURIANVOLLEY OLSZTYN II X 1 1 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE V 1 1 X 1 3

28. UKS OLIMP BARTOSZYCE III 1 1 X 1 3

65. UKS PROMIEŃ WYDMINY II 1 X 1 X 2

65. MOSIR KĘTRZYN IX 1 X 1 X 2

65. KS PERŁA OLECKA III 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK VI 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK VIII 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK IV 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK V 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK VII 1 1 X X 2

65. KS PERŁA OLECKA II 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK IX 1 1 X X 2

65. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 1 1 X X 2

65. SSP 4 IŁAWA X X 1 1 2

65. TRUSO ELBLĄG I X X 1 1 2

65. SP33 OLSZTYN IX X X 1 1 2

65. SP33 OLSZTYN 10 X X 1 1 2

65. TRUSO ELBLĄG II X X 1 1 2

81. SP TUŁAWKI I X X X 1

81. UKS OLIMP BARTOSZYCE IV 1 X X X 1

81. IKS ATAK ELBLĄG VI X X X 1 1

81. IKS ATAK ELBLĄG IV X X X 1 1

81. IKS ATAK ELBLĄG V X X X 1 1

81. IKS ATAK ELBLĄG III X X X 1 1

30441776 1638397482916191 1226791500351788994 n

Dwójki chłopców

1. LECHOWO 15 15 15 [12] 45

2. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO IV [14] 14 14 14 42

3. HERMES DYWITY X 13 13 15 41

4. UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 13 [12] 12 13 38

5. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO III 11 11 [7] 11 33

6. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 10 7 10 X 27

7. IKS ATAK ELBLĄG I X 9 8 9 26

8. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO I X 10 7 7 24

9. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP I 7 7 9 X 23

9. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP III 9 7 7 X 23

11. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [1] 7 7 8 22

11. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO II 7 8 7 X 22

13. SP19 ELBLĄG I 7 X 7 7 21

13. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP II 7 7 7 X 21

15. SP19 ELBLĄG II 12 X 1 7 20

16. AZS UWM OLSZTYN I X 7 1 10 18

16. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO V X X 11 7 18

18. AZS UWM OLSZTYN II X 1 7 7 15

18. MKS MOSIR KĘTRZYN III 7 7 1 X 15

20. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 7 7 X X 14

21. SMS OSTRÓDA V [1] 1 1 7 9

21. SMS OSTRÓDA VI 1 X 1 7 9

23. SP19 ELBLĄG III 7 X 1 X 8

23. SP TUŁAWKI 7 X 1 X 8

23. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO VI 8 X X X 8

26. IKS ATAK ELBLĄG II X X X 7 7

27. SMS OSTRÓDA II [1] 1 1 1 3

27. SMS OSTRÓDA IV [1] 1 1 1 3

27. SMS OSTRÓDA I [1] 1 1 1 3

27. SMS OSTRÓDA III [1] 1 1 1 3

27. TRUSO SALWATOR ELBLĄG I 1 X 1 1 3

27. TRUSO SALWATOR ELBLĄG III 1 X 1 1 3

27. KURIANVOLLEY OLSZTYN IV 1 X 1 1 3

27. KURIANVOLLEY OLSZTYN II 1 X 1 1 3

27. SP15 OLSZTYN 1 1 1 X 3

27. MKS MOSIR KĘTRZYN I 1 1 1 X 3

27. UKS PROMIEŃ WYDMINY 1 1 1 X 3

38. SP19 ELBLĄG IV 1 X X 1 2

38. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 1 1 X X 2

38. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 1 1 X X 2

41. IKS ATAK ELBLĄG III X X X 1 1

41. TRUSO SALWATOR ELBLĄG II X X 1 X 1

41. MKS MOSIR KĘTRZYN II 1 X X X 1

Trójki dziewcząt

1. MOSIR GIŻYCKO I 15 15 14 X 44

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN I [13] 13 15 15 43

3. UKS SALOS EŁK I 14 14 [13] 14 42

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE I11 11 [7] 12 34

5. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO II [8] 8 12 13 33

6. UMKS MIKRO EŁK I [7] 9 11 11 31

6. SP TUŁAWKI 12 10 9 X 31

8. SMS OSTRÓDA I 10 [7] 10 7 27

9. MOSIR GIŻYCKO II 7 12 7 X 26

10. UKS SALOS EŁK II [7] 7 8 9 24

11. UMKS MIKRO EŁK II [7] 7 7 8 22

12. UKS SALOS EŁK IV [1] 7 7 7 21

12. KURIANVOLLEY OLSZTYN II 7 [1] 7 7 21

12. IKS ATAK ELBLĄG I X 7 7 7 21

15. WILKOWO [1] 1 7 10 18

16. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 9 7 X X 16

17. UKS KOSZAŁEK OPAŁEK WĘGORZEWO I [1] 7 1 7 15

17. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 7 7 1 X 15

19. TRUSO ELBLĄG I X X 7 7 14

20. GWARDIA SZCZYTNO I [1] 1 1 7 9

20. UKS SALOS EŁK III [1] 1 1 7 9

20. MUKS OMEGA MRĄGOWO II 7 1 1 X 9

20. MOSIR KĘTRZYN I 7 1 1 X 9

24. GWARDIA SZCZYTNO II [1] 1 1 1 3

24. UKS OLIMP BARTOSZYCE III [1] 1 1 1 3

24. UKS OLIMP BARTOSZYCE II [1] 1 1 1 3

24. UKS OLIMP BARTOSZYCE IV [1] 1 1 1 3

24. MOSIR KĘTRZYN III 1 1 1 X 3

24. MOSIR GIŻYCKO IV 1 1 1 X 3

24. MOSIR GIŻYCKO III 1 1 1 X 3

24. SP GÓROWO IŁAWECKIE X 1 1 1 3

32. MOSIR KĘTRZYN II 1 1 X X 2

32. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 1 1 X X 2

32. MUKS OMEGA MRĄGOWO III 1 X 1 X 2

32. SMS OSTRÓDA II X X 1 1 2

32. TRUSO ELBLĄG II X X 1 1 2

37. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III X 1 X X 1

30414553 1637145596374713 851609886378544847 n

Trójki chłopców

1. MOSIR GIŻYCKO 15 15 [14] 15 45

2. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP I 14 14 15 X 43

3. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 12 [11] 12 14 38

3. UKS TEMPO-25 OLSZTYN I 13 12 [10] 13 38

3. IKS ATAK ELBLĄG X 13 13 12 38

6. CZWÓRKA GIŻYCKO [7] 8 11 11 30

7. GWARDIA SZCZYTNO I X 10 7 10 27

8. SMS OSTRÓDA 8 [3] 8 9 25

9. UKS TEMPO-25 OLSZTYN II [7] 7 9 8 24

10. TRUSO SALWATOR ELBLĄG 7 X 7 7 21

11. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I 10 9 X X 19

12. KURIANVOLLEY OLSZTYN III 7 3 7 X 17

13. OMEGA MRĄGOWO III 9 7 X X 16

14. GWARDIA SZCZYTNO II X 1 7 7 15

15. KURIANVOLLEY OLSZTYN II 7 X 7 X 14

15. OMEGA MRĄGOWO I 11 3 X X 14

15. OMEGA MRĄGOWO II 7 7 X X 14

18. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 7 3 X X 10

19. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 7 1 X X 8

20. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP II X 7 X X 7

29511894 1951701085159759 776704406306747025 n

Czwórki dziewcząt

1. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 14 15 15 X 44

2. WILKOWO 15 [13] 13 15 43

3. IKS ATAK ELBLĄG I X 14 14 13 41

4. UKS OLIMP BARTOSZYCE I 12 [7] 12 14 38

5. MOSIR KĘTRZYN I [7] 9 11 12 32

5. MOSIR GIŻYCKO 13 12 7 X 32

7. UKS SALOS EŁK I 11 [7] 10 10 31

8. UMKS MIKRO EŁK I 7 11 9 X 27

9. KURIANVOLLEY OLSZTYN 10 [7] 7 9 26

10. UKS SALOS EŁK II [1] 10 7 8 25

11. UKS OLIMP BARTOSZYCE II 9 8 [7] 7 24

12. SP GÓROWO IŁAWECKIE X 7 8 7 22

13. SMS OSTRÓDA 9 X 1 11 21

14. MOSIR KĘTRZYN II 3 7 7 X 17

15. MUKS OMEGA MRĄGOWO II 7 1 7 X 15

15. UMKS MIKRO EŁK II 7 7 1 X 15

17. KS PERŁA OLECKA 3 7 1 X 11

18. MUKS OMEGA MRĄGOWO III 1 1 7 X 9

19. KS TĘCZA KAMIENIEC X X 1 7 8

20. UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN X X 7 X 7

21. IKS ATAK ELBLĄG II X 1 1 4 6

22. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 3 1 X X 4

23. UKS SALOS EŁK III 1 1 1 X 3

24. UMKS MIKRO EŁK III 1 X 1 X 2

25. UKS OLIMP BARTOSZYCE III 1 X X X 1

25. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 1 X X 1

29063241 1097333090418320 4082132369195139072 n

Czwórki chłopców

1. IKS ATAK ELBLĄG I X 15 15 15 45

2. KURIANVOLLEY OLSZTYN I 15 14 [12] 14 43

3. UKS TEMPO-25 OLSZTYN 14 [11] 13 12 39

4. MUKS OMEGA MRĄGOWO I 12 10 14 X 36

5. SMS OSTRÓDA 10 [7] 11 13 34

6. UKS KORMORAN DOBRE MIASTO 11 12 [7] 9 32

7. KURIANVOLLEY OLSZTYN II [9] 9 10 10 29

8. SP3 UKS TRÓJKA GOŁDAP 13 13 X X 26

9. IKS ATAK ELBLĄG II X 3 9 11 23

10. IKS ATAK ELBLĄG III X 7 8 7 22

11. KURIANVOLLEY OLSZTYN III [7] 7 7 7 21

12. SZKOŁA SPORTOWA EŁK II 8 8 X X 16

13. TRUSO SALWATOR ELBLĄG X X 7 8 15

14. SZKOŁA SPORTOWA EŁK I X 7 X X 7

14. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK I X X 7 X 7

16. SZKOŁA SPORTOWA EŁK III 6 X X X 6

17. UKS OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK II X X 3 X 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn