Aura Centrum zaprasza Mamy na letnie treningi z dziećmi – Wózek żadną przeszkodą

Fot.mamaisport.pl

Lato to najlepszy czas, by na dobre zaprzyjaźnić się ze sportem. Każda mama wie, że codzienna opieka nad dzieckiem oznacza często brak czasu dla siebie, tym bardziej na aktywność fizyczną. Aby ułatwić mamom trening Aura Centrum Olsztyna zaprasza w sierpniu na cztery darmowe treningi na świeżym powietrzu, w których panie będą mogły uczestniczyć wraz z dziećmi – nawet tymi najmniejszymi, w wózkach.

W sporcie najważniejsza (a zarazem niezwykle trudna) jest decyzja o tym, by zacząć trenować. Mamy to taka grupa, która często nawet nie musi szukać wymówek, by nie pójść na ćwiczenia czy do siłowni – zadań w ciągu dnia jest tyle, że na myślenie o sporcie brak po prostu czasu. Mam nadzieję, że uda nam się sformować grupę pań, które udowodnią, że zwykły, codzienny spacer też jest świetną okazją do zadbania o formę – mówi trener Paweł Pszczółkowski, który poprowadzi spotkania dla mam. Paweł to olsztynianin, zawodnik i trener biegania w zespole Pszczółkowski Team oraz inicjator licznych spotkań edukacyjnych o tematyce zdrowego i aktywnego trybu życia.

Aura Centrum zaprasza wszystkie mamy z wózkami w sierpniowe wtorki: 1.08, 8.08, 22.08 i 29.08 na godz. 11.00 (zbiórka w przed wejściem do centrum od strony Empiku). Po

godzinnym treningu w Parku Centralnym, Aura zaprasza wszystkie uczestniczki na świeży sok w lodziarni Grycan. Każda z pań otrzyma także drobne upominki od sklepu Smyk. W przypadku deszczu i niesprzyjającej pogody treningi odbędą się na poziomie 2 Aura Centrum (dawna kawiarnia Gunga).

Lokalizacja w sercu miasta, bliskość Parku Centralnego i fakt, że potrzeby kobiet są nam bardzo bliskie – to wszystko wpłynęło na decyzję naszego zespołu o zapoczątkowaniu spotkań dla mam, które mimo szalonego tempa życia chcą być zdrowe i aktywne. Treningi naświeżym powietrzu razem z dziećmi to świetna okazja, by zrobić coś dla siebie, a jednocześnie spotkać nowe osoby, które są na podobnym etapie życia. Mamy nadzieję, że taka forma aktywności spotka się z dużym zainteresowaniem olsztynianek – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

woz66

Dodatkowych informacji udziela: Aleksandra Wyzińska Aura Centrum Olsztyna – biuro prasowe tel. (+48), 505 572 735 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn