MP Młodziczek Piotrków Trybunalski 2017 – Trzy medale wojowniczek z Warmii i Mazur

Fot. uks sokół nowe miasto lubawskie facebook

W Piotrkowie Trybunalskim z udziałem prawie 200 zawodniczek odbyły się w sobotę (4 listopada) Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach. Dobrze spisały się reprezentantki Warmii i Mazur, które zdobyły trzy medale. Srebrne wywalczyły: w kat. 44 kg Wiktoria Bronowicka (LUKS Iskra Drogosze), w kat. 67 kg Ewelina Ziółkowska (Sokół |Nowe Miasto Lubawskie), a brązowy w kat. 52 kg Wiktoria Orłowska (Budowlani Olsztyn).

WynikiWaga 40 kg

1 Nikola Wiśniewska AKS (Białogard) 2004

2 Nikola Drozdek MLKS AGROS (Żary) 2004

3 Wanesa Kania GKS PIAST (Wola) 2005

3 Joanna Nowak HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice) 2003

...........................

11 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 44 kg

1 Oliwia Dąbrowska MLUKS (Karlino) 2004

2 Wiktoria Bronowicka LUKS ISKRA (Drogosze) 2003

3 Agnieszka Lis LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2004

3 Nikoletta Szewczuk AKS (Piotrków Trybunalski) 2003

16110696 210196526110236 8261586506884317184 n

Waga 48 kg

1 Marika Trela ULKS GRYF (Wojnowo) 2003

2 Daria Jaczyńska GKS PIAST (Wola) 2003

3 Kasia Kosińska AKS (Białogard) 2005

3 Aniela Karczmitowicz ZTA (Zgierz) 2003

........................

19-20 Marta Machowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

Waga 52 kg

1 Julia Nowicka AKS (Białogard) 2003

2 Aleksandra Witoś LKS ORZEŁ (Namysłów) 2003

3 Andzelika Dąbrowska MLUKS (Karlino) 2003

3 Wiktoria Orłowska KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

........................

21 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

14572332 1400149799999903 4135986962465578975 n

Waga 62 kg

1 Karolina Zakrzewska LMUKS OLIMPIK (Suwałki) 2003

2 Kinga Górecka ULKS GRYF (Wojnowo) 2003

3 Natalia Przeździk LKS ZNICZ (Chęciny) 2003

3 Oliwia Glegolska UKS MASTER (Łódź) 2004

...........................................

11 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 67 kg

1 Wiktoria Powałowska KS SOBIESKI (Poznań) 2003

2 Ewelina Ziółkowska UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 2005

3 Daria Komorowska KS SOBIESKI (Poznań) 2003

3 Magdalena Namyślak LKS CERAMIK (Krotoszyn) 2003

22089308 1846714515356467 5808918064017990976 n

Klasyfikacja drużynowa

1 AKS (Białogard) 46

2 MLUKS (Karlino) 33

3 WLKS (Siedlce) 31

4 KS SOBIESKI (Poznań) 29

5 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 27

6 AKS (Piotrków Trybunalski) 24

.................

24-28 LUKS ISKRA (Drogosze)   9

24-28 UKS SOKÓŁ (Nowe Miasto Lubawskie) 9

29-32 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 8

52-53 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2

52-53 GSZS RYBNO (Rybno) 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn