Ruphert i Rico odwiedzą elbląskie lodowisko – Gry, zabawy, konkursy – moc atrakcji

Fot. MOSiR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza całe rodziny na występ artystyczny Rupherta i Rico. Dwóch sympatycznych klaunów wystąpi na lodowisku Helena w programie pt.: My się zimy nie boimy”. Ferie to dla najmłodszych doskonały czas na zabawę i szaleństwo. A skoro zabawa, to muszą być gry, konkursy i dobra muzyka. Nie inaczej będzie w najbliższy piątek (26 stycznia) o godz. 17 na elbląskim lodowisku Helena,

Organizatorzy przygotowali zabawy na lodzie dla całych rodzin, konkursy, pokazy klaunów, gagi cyrkowe oraz wiele innych atrakcji.. Program imprezy pt. „My się zimy nie boimy” jest na tyle bogaty, że w ciągu półtoragodzinnej zabawy zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanie włosów, fontanna zimnych ogni, gry i zabawy, a do tego dobra muzyka - to wszystko czekać będzie w piątek na najmłodszych użytkowników lodowiska.

img 2344

O odpowiedni klimat imprezy zadba duet klaunów Ruphert i Rico, których na elbląskim lodowisku gościliśmy już kilka razy. W tym roku dla dzieci przygotowano gadżety karnawałowo-cyrkowe: czapeczki, okulary i trąbki, a wśród atrakcji zobaczymy m.in. deszcz confetti i baniek mydlanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by piątkowe popołudnie całymi rodzinami spędzili na wspólnej zabawie karnawałowej na lodowisku Helena.

img 2369

My się zimy nie boimy”, to program artystyczny na który w najbliższy piątek, 26 stycznia o godz. 17:00 zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można zakupić w kasie lodowiska, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 do 19:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn