Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży 2017 – Warmia i Mazury na 12 miejscu, AZS UWM Olsztyn najwyżej – 22

Fot. nasztomaszow.pl

Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży jest osią rywalizacji w krajowej kulturze fizycznej. Ranking oddaje potencjał zarówno w województwach jaki i klubach. Pod uwagę brane są wyniki osiągnięte w czterech kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior i młodzieżowiec. W klasyfikacji województw zajmujemy 12 miejsce (spadek o jedno oczko) z minimalna stratą do Lubuskiego i również małą przewaga nad Podlasiem.

W rywalizacji klubów tradycyjnie najwyżej sklasyfikowany jest AZS UWM Olsztyn 22 miejsce. W pierwszej setce mamy jeszcze trzy kluby z Warmii i Mazur: MTP Kormoran Olsztyn (65), SKS Start (Olsztyn (70) i KS Baza Mrągowo (83). Staraliśmy się wyłuskać z kilku tysięcy stowarzyszeń reprezentantów Warmii i Mazur, nawet tych najmniejszych, ale które zdobyły przynajmniej punkt.

Klasyfikacja województw (junior, junior młodszy, młodzieżowiec, młodzik)

1 Mazowieckie 6 297,31 5 426,47 4 657,82 3 182,18 19 563,78

2 Wielkopolskie 5 572,07 4 730,77 4 639,55 3 076,91 18 019,30

3 Śląskie 5 061,53 5 007,03 2 949,50 2 733,49 15 751,55

4 Dolnośląskie 4 024,86 3 846,95 3 154,38 2 985,79 14 011,98

5 Małopolskie 3 912,56 3 751,01 2 391,20 2 350,29 12 405,06

6 Pomorskie 3 974,47 2 984,84 2 598,48 1 941,76 11 499,55

7 Kujawsko-Pomorskie 3 285,26 2 850,11 2 661,25 1 984,80 10 781,42

8 Łódzkie 2 923,09 2 839,24 1 619,49 2 011,79 9 393,61

9 Zachodniopomorskie 2 160,77 2 118,09 1 896,72 1 665,09 7 840,67

10 Lubelskie 2 317,14 2 181,95 1 391,55 1 737,68 7 628,31

11 Lubuskie 1 472,57 1 527,60 1 161,53 1 496,03 5 657,73

12 Warmińsko-Mazurskie 1 788,26 1 558,43 884,76 1 423,54 5 655,00

13 Podlaskie 1 593,90 1 264,40 1 332,75 1 337,99 5 529,04

14 Podkarpackie 1 718,30 1 534,48 691,63 1 137,08 5 081,48

15 Opolskie 862,96 764,08 862,00 1 032,02 3 521,07

16 Świętokrzyskie 720,91 679,50 586,50 861,00 2 847,91

Klasyfikacja klubów (młodzieżowiec junior, junior młodszy, młodzik)

1 CWZS Zawisza Bydgoszcz KPM 863,50 603,00 509,50 350,50 2 326,50

2 KS AZS-AWF Katowice ŚL 1 198,75 290,83 159,66 15,00 1 664,24

3 AZS OŚ. Poznań WLP 681,63 476,21 309,25 130,66 1 597,75

4 WKS Śląsk Wrocław DŚL 490,75 534,42 352,84 160,00 1 538,01

5 KS AZS-AWF Warszawa MAZ 947,13 196,67 162,50 72,00 1 378,30

6 KS AZS-AWF Poznań WLP 367,17 316,59 310,76 105,32 1 099,84

7 ŁKS Juvenia Białystok PDL 482,00 226,33 152,00 132,99 993,32

8 KS AZS-AWF Kraków MŁP 647,13 119,00 127,00 22,33 915,46

9 AZS UMCS Lublin LUB 291,19 374,75 147,00 77,00 889,94

10 KS Agros Zamość LUB 287,88 271,50 115,50 157,00 831,88

............................

22 KS AZS UWM Olsztyn WM 186,00 80,00 135,00 104,00 505,00

65 MTP Kormoran Olsztyn WM 130,25 76,50 76,50 283,25

70 SKS Start Olsztyn WM 129,00 87,00 58,00 274,00

83 KS Baza Mrągowo WM 85,31 60,50 74,00 20,00 239,81

116 KS Orzeł Elbląg WM 130,50 40,00 28,34 198,84

147 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko WM 0,00 60,50 108,00 6,00 174,50

151 UKS SMS Olsztyn WM - 89,50 67,50 14,00 171,00

161 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WM 34,70 47,50 27,50 54,00 163,70

165 Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn WM 85,00 22,00 37,00 18,00 162,00

216 MKS Truso Elbląg WM 8,50 35,00 39,25 55,00 137,75

227 PKS Gwardia Szczytno WM 57,00 54,00 17,00 8,00 136,00

326 ZKS Olimpia Elbląg WM - 60,00 19,00 27,00 106,00

353 OKSW Olsztyn WM 4,00 67,00 19,00 11,00 101,00

537 TS Nida Nidzica WM 25,00 30,00 3,00 14,00 72,00

632 Kayak Sport Club Olsztyn WM 26,00 9,00 17,00 11,00 63,00

644 UKS Absolwent S-C Olsztyn WM - - 14,07 48,00 62,07

655 LKK Warmia Biskupiec WM - 31,50 7,00 23,00 61,50

659 BS Taekwon-do Bartoszyce WM - 44,00 9,00 8,00 61,00

679 KS Budowlani Olsztyn WM 21,00 8,00 11,00 19,00 59,00

679 KT Tygrys Kętrzyn WM 36,00 15,00 0,00 8,00 59,00

717 MLKS Foto Ola Ostróda WM - 2,00 15,41 39,00 56,41

738 MLKS Sokół Lubawa WM 10,00 8,00 17,00 19,00 54,00

747 MLKS Ostródzianka Ostróda WM 6,00 39,35 6,50 2,00 53,85

768 UKS MOS Ełk WM 12,00 23,00 4,00 13,20 52,20

780 ULKS Łoś Gołdap WM - - 50,00 2,00 52,00

831 KS Zamek Kurzętnik WM - 34,00 8,00 6,00 48,00

831 LKS Lubawa WM - 15,00 11,00 22,00 48,00

846 YC Nauticus Olsztyn WM - - 42,00 6,00 48,00

847 KS Szczyporniak Olsztyn WM - - 26,87 21,00 47,87

887 OKS Stomil Olsztyn WM - - 45,00 - 45,00

904 MOS SSW Iława WM - 26,50 6,00 12,00 44,50

90 SSP Orka Iława WM - - 22,25 22,00 44,25

925 CSW Champion Lubawa WM - 29,00 - 14,00 43,00

925 LUKS Meyer Elbląg WM 18,00 20,00 - 5,00 43,00

925 MSMSW AK Andrex Elbląg WM 34,00 6,00 - 3,00 43,00

1001 UPKS PONCIO-2010 Lidzbark WM - - 8,00 31,25 39,25

1031 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo WM 8,00 3,00 25,00 2,00 38,00

1031 UKS Viking Elbląg WM - - 18,00 19,00 37,00

1075 UKS Hajduczek Olsztyn WM - 5,00 13,00 17,50 35,50

1085 UKS Chemik Olsztyn WM - 16,00 19,00 - 35,00

1164 LUKS Hidori Olecko WM 11,00 3,00 3,00 15,00 32,00

1234 MLKS Wikingowie Pisz WM - 8,00 9,00 13,00 30,00

1264 SPS Sparta Braniewo WM - - 30,00 - 30,00

1303 UKS Riposta Olsztyn WM 1,00 8,66 15,25 4,00 28,91

1311 MKŻ Mikołajki WM - 25,50 3,00 - 28,50

1316 KS Start Działdowo WM -23,00 - 5,00 28,00

1316 Olecka SSW Karate Kyokushin WM - 23,00 - 5,00 28,00

1316 Stomil Olsztyn S.A. WM - - 10,00 18,00 28,00

1343 UKS Jedynka Orzysz WM - - 21,00 6,00 27,00

1364 Koszykarski KS Olsztyn WM - 11,25 - 15,00 26,25

1365 PMOS Pisz WM - - 26,00- 26,00

1426 UKS Junior Świątki WM - - 17,00 7,00 24,00

1426 UKS Olimp Kętrzyn WM - - 18,00 6,00 24,00

1482 UKS TRS Susz WM - - 18,75 4,00 22,75

1491 MKS Zryw Volley Iława WM - 8,00 5,00 9,00 22,00

1541 GKS Spartakus Giżycko WM - - 7,00 14,00 21,00

1541 PUKS Wiktoria Szczytno WM - - - 21,00 21,00

1585 AZS Środ.Olsztyn WM 17,00 3,00 - - 20,00

1585 KS Drwęca Nowe Miasto Lubaw. WM - - 10,00 10,00 20,00

1645 LUKS Orlik Reszel WM- - 10,00 9,00 19,00

1678 Akad. Piłk. Stomil Olsztyn WM - - 18,00 - 18,00

1678 GUKS Asy Dywity WM - 2,00 12,00 4,00 18,00

1678 MKB Mazur Ełk WM - 14,00 4,00 - 18,00

1678 UKS RP SPORT Olsztyn WM - - 6,00 12,00 18,00

1742 UKS Prolube Elbląg WM- 17,50 - - 17,50

1781 UKS Boćwinka WM - - - 16,25 16,25

1784 AP Ostróda WM - - - 16,00 16,00

1784 UKS MOSiR Działdowo WM - 8,00 - 8,00 16,00

1841 KKP Stomil Visacom Olsztyn WM - - - 15,00 15,00

1841 UKS Hetman Elbląg WM - 15,00 - - 15,00

1929 UKS Trzydziestka Olsztyn WM - 7,00 3,00 4,00 14,00

1984 Olsztyński Kl Kyokushin Karate WM - 13,00 - - 13,00

2034 GSZS Delfin Rybno WM - - - 12,00 12,00

2034 MDK Bartoszyce WM - - - 12,00 12,00

2034 MUKS Omega Mrągowo WM- - - 12,00 12,00

2034 Stomil Olsztyn SA WM - - - 12,00 12,00

2034 UKS Sokół Węgorzewo WM - - 9,00 3,00 12,00

2034 UKS Yankees Działdowo WM - - - 12,00 12,00

2034 UKSJ Nippon Olsztyn WM - - - 12,00 12,00

2149 UKS Olimpia Judo Elbląg WM - - 11,00 - 11,00

2238 KS Sokół Ostróda WM - 10,00 - - 10,00

2316 LKJ Gałkowo WM - 9,00 - - 9,00

2316 LKS Niedźwiedź Kętrzyn WM - - 6,00 3,00 9,00

2316 MKS Dobre Miasto WM - - - 9,00 9,00

2316 MKS Jeziorany WM - - - 9,00 9,00

2316 Piski KT WM - - - 9,00 9,00

2316 UKS Tomita Elbląg WM - - 6,00 3,00 9,00

2436 CWKS Vęgoria Węgorzewo WM - 8,00 - - 8,00

2436 Elbląski Klub Karate WM - 8,00 - - 8,00

2436 GKS LZS Wikielec WM- - - 8,00 8,00

2436 JKS U Robsonów Dąbrówka Mała WM 8,00 - - - 8,00

2436 MKS Zatoka Braniewo WM - 8,00 - - 8,00

2436 MKS Żak Ełk WM- - - 8,00 8,00

2436 MUKS Olimpia Nowe Miasto Lub. WM - 8,00 - - 8,00

2436 UKS Shizoku Ostróda WM- - - 8,00 8,00

2436 UKS Thor SW Ełk WM - 8,00 - - 8,00

2530 UKS Gimpas Pasłęk WM - - 5,50 2,00 7,50

2544 Bartoszycki KK Kyokushin WM - 7,00 - - 7,00

2638 GSŁ Czarne Pantery Giżycko WM - - 6,00 - 6,00

2638 IKS Atak Elbląg WM - - - 6,00 6,00

2638 LUKS Ołów Ryn WM- - 2,00 4,00 6,00

2638 MLKS Ostróda WM - - - 6,00 6,00

2638 MLKS Siła Bartoszyce WM - - - 6,00 6,00

2638 MMKS Concordia Elbląg WM - - - 6,00 6,00

2638 UKS Dragons Płoskinia WM- - - 6,00 6,00

2638 UKS Omega Mrągowo WM - - - 6,00 6,00

2638 UKS Sokół Nowe Miasto Lub. WM - - 3,00 3,00 6,00

2638 UKS Szóstka Elbląg WM - - - 6,00 6,00

2783 Mazury Golf & Country Naterki WM- - 5,00 - 5,00

2783 Nidzicki Kl. Taekw.SP. Kozłowo WM - - 5,00 - 5,00

2783 UKS Atos Woźnice WM - - - 5,00 5,00

2783 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn WM - 2,00 1,00 2,00 5,00

2912 AP Żuri Football Olsztyn WM - - - 4,00 4,00

2912 MSR MCH Mrągowo WM - - - 4,00 4,00

2912 UKS Kontra Elbląg WM - - 4,00 - 4,00

3095 LUKS Iskra Drogosze WM - - - 3,00 3,00

3095 MKS Roś Pisz WM- - 3,00 - 3,00

3095 TT Score Elbląg WM 3,00 - - - 3,00

3095 UKS Green Volley Ełk WM - - - 3,00 3,00

3095 UKS Perły Olsztynek WM - - - 3,00 3,00

3251 ZORRO-17 Olsztyn WM - - - 3,00 3,00

3252 GKS Wikielec WM - - 2,50 - 2,50

3252 MKS Ełk WM - - 2,50 - 2,50

3252 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn WM - - - 2,00 2,00

3252 UKS Victoria Morąg WM - - - 2,00 2,00

3252 UKŻ MOS Pisz WM - - - 2,00 2,00

3444 Jeziorak Iława WM- - 1,88 - 1,88

3447 MKS Mrągowia Mrągowo WM - - -1,50 1,50

3481 BSBS Bartoszyce WM- - - 1,00 1,00

3481 LUKK Prim Ełk WM - - - 1,00 1,00

3481 LUKS Lidzbark Welski WM - - - 1,00 1,00

3481 SKB Mrągowo WM - - - 1,00 1,00

3481 SLKS Tramp Orneta WM - - - 1,00 1,00

3481 SMS Ostróda WM - 1,00 - - 1,00

3481 Szczycieński KK Karate WM - - - 1,00 1,00

3481 UKP Jedynka Elbląg WM - - - 1,00 1,00

3481 UKS Uzdowo WM- - - 1,00 1,00

3481 UKS Warmiss Volley Olsztyn WM - - 1,0 - 0 1,00

3481 UKŻ POMS Pisz WM - - - 1,00 1,00

3481 Wadecki Bike Academy Elbląg WM - - - 1,00 1,00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn