Atrakcyjna oferta elbląskiego MOSiR-u – Zumba i niedzielny aqua fitness

Fot. MOSiR Elbląg

Po letniej przerwie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu wznawia zajęcia Zumby i Fit Camp. Spotkania skierowane są do wszystkich osób lubiących aktywny wypoczynek, bez względu na wiek i płeć. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, także i tym razem w okresie jesienno-zimowym w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” raz w tygodniu na sali fitness Lodowiska Helena prowadzone będą zajęciaz Zumby i Fit Camp.

Mogą w nich uczestniczyć zarówno ci, którzy chcą zbudować silne ciało, dbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Jak pokazały badania, właśnie taka forma spędzania wolnego czasu, jest z roku na rok coraz bardziej popularna. Dobrze znane i lubiane przez mieszkańców zajęcia Zumby zaplanowano w każdy piątek o godz. 18:30 w sali fitness Lodowiska Helena przy ul. Karowej.

Przyjdź i przekonaj się, że Zumba to przede wszystkim świetna zabawa zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących. To może być też doskonały sposób na nawiązanie nowych znajomości. Jednorazowy koszt uczestnictwa wynosi 9 złotych od osoby. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.

- Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni - wyjaśnia Marcin Wierzbicki, prowadzący zajęcia Zumby. - Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch.

Drugą z propozycji MOSiR-u są zajęcia FitCamp, zmieniające tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Zajęcia fitness mogą być idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz świetnym uzupełnieniem i urozmaiceniem treningu dla zaprawionych w bojach wyczynowców. Dzięki regularnym ćwiczeniom można poprawić wygląd, ale również zwiększyć zdolność organizmu do wykonywania cięższej pracy przy niższych nakładach wysiłku.

- Zajęcia przebiegać będą w sposób dostosowany do stopnia zaawansowania poszczególnych uczestników - wyjaśnia Anna Ślusarczyk, prowadząca zajęcia. - Podczas ćwiczeń wzmocnimy ciało oraz poprawimy kondycję fizyczną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ćwiczenia wzmacniające to ćwiczenia całego ciała: ręce, plecy, brzuch, uda i pośladki. Zawierają elementy cardio dla poprawy wydolności oraz spalenia tkanki tłuszczowej. Na początku zajęć zaczniemy od rozgrzewki, przejdziemy do pracy nad ciałem i skończymy rozciąganiem.

Zajęcia FitCamp odbywają się w każdy czwartek o godz. 17:30 w sali fitness na Lodowisku Helena. Jednorazowy koszt uczestnictwa wynosi 9 złotych od osoby. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Więcej informacji o akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

de1

Aqua fitness

Od najbliższej niedzieli, 7 października, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia dodatkowe zajęcia aqua fitness. Oferta skierowana jest do osób, które w ciągu tygodnia pracy nie mają zbyt dużo czasu, by zadbać o kondycję i własne ciało. W ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em” ośrodek przygotował specjalną propozycję

W każdą niedzielę o godz. 16:30 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68 odbędą zajęcia fitness w wodzie. Jedno wejście obejmuje 30 minut ćwiczeń oraz 30 minut pływania dowolnego. Panie, które mają czas jedynie w weekend mogą wykupić karnet w cenie 60 zł za 4 wejścia w miesiącu. Istnieje również możliwość zakupu karnetu w cenie 90 zł za 8 wejść w miesiącu. Wówczas można skorzystać z dodatkowych zajęć, które odbywają się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 20:00 lub w środy o 9:00.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać w kasie Krytej Pływalni lub telefonicznie pod numerem55 625 63 90. Serdecznie zapraszamy.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn