Pomysły OSiR-u Olsztyn mogą być hitami - Nowości i niespodzianki w 2019 roku!

Fot. OSiR Olsztyn

Olsztyński Bieg Świętojański i Turniej Tenisa Plażowego – to dwie całkiem nowe imprezy, które wzbogacą kalendarz imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie w 2019 roku. A to jeszcze nie koniec: przed sezonem letnim będziemy mieli dla Was niespodzianki w CRS Ukiel!

Sezon zimowy, a wraz z nim łyżwy i narty biegowe powoli odchodzą w zapomnienie. Nie martwcie się jednak na zapas: aktywności sportowej na naszych obiektach z pewnością nie zabraknie. Nieustannie staramy się pracować nad poprawą jakości i efektywności naszych usług, zarówno w wydaniu codziennym jak też w strategii długofalowej. I z roku na rok dokładamy do naszej oferty propozycje, które wzbogacają kalendarz imprez.

W 2019 roku nasz harmonogram imprez krajowych i międzynarodowych wzbogaci się o dwa nowe, świetnie zapowiadające się wydarzenia – I Olsztyński Bieg Świętojański oraz I Turniej Tenisa Plażowego, czyli ITF Beach Tennis.

Bieg Świętojański to kolejny event biegowy, który wspaniale uzupełni dotychczasowe, cieszące się ogromną popularnością biegi: prowadzony po mieszanej, uliczno-terenowej nawierzchni Bieg Jakubowy oraz crossowy Ukiel Półmaraton. Bieg Świętojański to z kolei rywalizacja typowo uliczna, bieg na 10 km ze startem i metą obok hali Urania i trasą prowadzącą głównie ulicą Obiegową. A dodatkowym smaczkiem jest fakt, że start biegu nastąpi po zmroku, o godz. 22!

Turniej Tenisa Plażowego to kolejna impreza , która poszerzy ofertę Centrum Rekreacyjno- Sportowego Ukiel. w nowej dyscyplinie sportu mającej coraz więcej zwolenników. Łączy ona w sobie elementy tenisa i badmintona i jest przy tym niesamowicie widowiskowa! Już dziś czujemy, że będzie hitem nadchodzącego lata. To jednak nie wszystko – przed nadejściem sezonu letniego będziemy mieć dla Was w CRS Ukiel niespodzianki, ale: na razie cicho-sza… Poniżej prezentujemy kalendarz imprez na 2019 rok. Studiując go warto przy tej okazji zauważyć, że Olsztyn staje się miejscem docenianym coraz szerzej w kraju i za granicą – Polski Związek Pływacki powierza nam w maju organizację mistrzostw Polski seniorów, po raz kolejny w CRS Ukiel odbędą się zawody Pucharu Europy w triathlonie.

image001

Kalendarz krajowych i międzynarodowych imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie w 2019 roku

1. XVII Bieg Jakubowy – start i meta Stare Miasto 28.04

2. Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu – WCRS Aquasfera Galeria Warmińska 15-19.05

3. Puchar Europy w Triathlonie – CRS Ukiel 18.05

4. Elemental Triathlon Olsztyn – CRS Ukiel 19.05

5. Turniej Tenisa Plażowego: ITF Beach Tennis –CRS Ukiel 15-16.06

6. I Olsztyński Bieg Świętojański – start i meta HWS Urania 22.06

7. I Turniej siatkówki plażowej – CRS Ukiel 29-30.06

8. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 w Pływaniu – WCRS Aquasfera 05-07.07

9. Maraton rowerowy: Mazovia MTB Marathon – CRS Ukiel 28.07

10. Mistrzostwa Olsztyna w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych – CRS Ukiel 03.08

11. II Turniej siatkówki plażowej – CRS Ukiel 24-25.08

12. IV Ukiel Olsztyn Półmaraton – CRS Ukiel 15.09

13. XIV Olsztyński Festiwal Sztuk Walki – HWS Urania 10

14. Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Tenisie Stołowym – hala ul. Głowackiego 10.12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn