Gminne Igrzyska Bratian 2020 – Rzut beretem i inne atrakcje...

Fot. Gmina Nowe Miasto Lubawskie

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Rodu Działyńskich w Bratianie odbyły się Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Zjawiło się około 300 osób z 15 miejscowości, którzy startowali w 11 konkurencjach: indywidualnych i drużynowych: od rzutu beretem po tenis stołowy. Zabawa była znakomita, a najlepsi okazali się mieszkańcy Gwiździn przed Tylicami i Bratianem.

Osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca w poszczególnych konkurencjach, otrzymały medale, a sześć najwyżej notowanych miejscowości – puchary Wójta Nowe Miasto Lubawskie. Wszystkie startujące reprezentacje uhonorowano pamiątkowymi dyplomami

Wyniki

Trójbój sprawnościowy kadry samorządowej (lotka, kręgle, unihokej)

Kobiety:

1.Patrycja Tessmer – Dias Mszanowo

1. Sabina Rezmer Mszanowo

3.Barbara Giziewska – Lekarty

Mężczyźni:

1.Krzysztof Słowik – Gryźliny

1.Karol Gogolin – Pustki

3. Roman Sienkowski - Bratian

Kręgle:

Kobiety:

1.Adrianna Ługiewicz – Tylice

2. Wiesława Deptuła – Chrośle

3.Marlena Wierzbowska - Mszanowo

Mężczyźni:

1.Radosław Pernak – Chrośle

2. Albert Gogolin – Pustki

3. Roman Gawiński - Gwiździny

Rzuty lotką:

Kobiety:

1. Dorota Łukaszewska - Skarlin

2.Patrycja Jarzembowska - Bratian

3. Edyta Gorzka - Bagno

Mężczyźni:

1. Tadeusz Lotz – Pustki

2. Mariusz Mróz – Kaczek

3. Radosław Wiliński - Skarlin

Rzut beretem:

Kobiety:

1.Magdalena Kamińska – Jamielnik

2. Barbara Bulińska – Pustki;

3. Danuta Lendzion – Komar – Tylice

Mężczyźni:

1. Mateusz Kamiński - Pustki

2. Krzysztof Suszyński – Mszanowo

3.Waldemar Staszyński - Gwiździny

Rzuty do kosza:

Kobiety:

1. Daria Lange – Tylice

2. Marta Suszyńska – Mszanowo

3. Magdalena Pernak – Chrośle

Mężczyźni:

1 Piotr Podwojewski - Bratian

2. Michał Żuralski – Tylice

3. Kacper Grzywacz - Jamielnik

Tenis stołowy:

Kobiety:

1. Wiktoria Samsel - Gwiździny

2.Agnieszka Treder - Skarlin

3. AnnaŁugowska - Pacółtowo

Mężczyźni:

1. Szymon Sargalski - Gwiździny

2.Michał Sargalski - Pacółtowo

3. Artur Lubnau – Jamielnik.

Warcaby:

Kobiety:

1.Julia Zboińska – Nowy Dwór

2. Agnieszka Wadecka – Gwiździny

3. Ewelina Łukaszewska – Skarlin

Mężczyźni :

1.Grzegorz Zboiński – Nowy Dwór

2. Roman Biegajski – Bratian

3. Jakub Wadecki -Gwiździny

Szachy:

Kobiety:

1. Honorata Muszyńska – Bratian

2. Karolina Zaleś – Kaczek

3. Kinga Staszyńska – Gwiździny

Mężczyźni:

1. Feliks Stachowicz - Nawra

2. Paweł Wybult - Gryźliny

3. Marian Jakubowski - Bratian

Wyciskanie odważnika 17,5 kg

kat. do 75 kg wagi ciała

1. Michał Szwechowicz - Bratian

2. Michał Kleszczyński - Gryźliny

3. Waldemar Staszyński - Gwiździny

kat. powyżej 75 kg wagi ciała

1. Michał Dąbrowski– Gwiździny

2. Artur Ziółkowski - Bratian

3. Piotr Lenckowski - Tylice

Turniej Rodzinny:

1. Rodzina Ługiewicz - Tylice

2. Rodzina Słowik - Gryźliny

3. Rodzina Hincmann - Gwiździny

Przeciąganie liny:

1. Tylice

2. Chrośle

3. Jamielnik

Klasyfikacja generalna

1 Gwiździny - 196 pkt

2 Tylice – 192 pkt

3 Bratian – 182 pkt

4 Chrośle - 145 pkt

5 Pacółtowo – 130 pkt

6 – Gryźliny i Jamielnik– 128 pkt

Źródło: Gmina Nowe Miasto Lubawskie

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn