Załoga Staniszewski/Rozwadowski nie daje szans rywalom – Wszystkie odcinki z pełną bombą

Fot. Tomasz Filipiak

Zbigniew Staniszewski z pilotem Sebastianem Rozwadowskim zostali zwycięzcami klasyfikacji generalnej 20 Rajdu Warmińskiego. Olsztyński duet wygrał wszystkie siedem odcinków specjalnych i wyprzedził drugą na mecie załogę Nil Solans/Miquel Ibanez o 2 minuty i 25 sekund. Mimo że rajd nie był klasyfikowany do cyklu Szuter Cup zawodnicy potraktowali go bardzo poważnie.

Zbigniew Staniszewski: "Jestem bardzo zadowolony. Nie, jestem szczęśliwy. Wykonaliśmy rewelacyjny trening przed kolejnymi eliminacjami Szuter Cup. Wszystkie odcinki pojechaliśmy bardzo szybko. Duża przewaga sprawiła że nie musieliśmy odpuszczać i pilnować wyniku. Wszystkie siedem odcinków pojechaliśmy pełną bombą. Fiesta ma ogromny potencjał. Wiem już o tym samochodzie prawie wszystko, bawię się nim. Jestem bardzo rozjeżdżony i dawno nie miałem takiego tempa. Dziękuję wszystkim za doping. Mijaliśmy mnóstwo kibiców z telefonami w rękach. Nagrywali nasze przejazdy a to mobilizowało nas potrójnie. W końcu nie mogą mieć byle jakich nagrań:) To była znakomita niedziela."

Sebastian Rozwadowski: "Bardzo pozytywny dzień za nami. Odcinki niemal kultowe, prędkości potężne, dużo pracy, skupienia i zaangażowania. I znakomity wynik na mecie. Duże podziękowania na ręce organizatorów i partnerów rajdu. Dobra robota. Świetnie że dołączył nowy partner tytularny rajdu. Znakomicie że meta odbyła się na plaży Jeziora Ukiel. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy nas mijali i kibicowali. Jednocześnie zapraszam już za kilka dni do Mikołajek. Dzisiejszy start był dla mnie znakomitą rozgrzewką przed eliminacją mistrzostw świata. Tym razem już nie ze Zbyszkiem, ale z w duecie z Wojtkiem Chuchałą stajemy w szranki z najlepszymi kierowcami globu".

Pełne wyniki tutaj rajdwarminski.pl/wyniki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn