41 Rajd Kormoran Mikołajki 2017 – Zbigniew Staniszewski zaciera ręce

Fot. Tomasz Filipiak

Uczestnicy rajdowego cyklu Szuter Cup wracają do rywalizacji. Już w najbliższy weekend (26/27 sierpnia) odbędzie się trzecia eliminacja cyklu - 41 Rajd Kormoran z bazą w Mikołajkach. Zjawią się z pewnością znani kierowcy. Na starcie nie zabraknie obrońców tytułu mistrzowskiego Zbigniewa Staniszewskiego z pilotem Sebastianem Rozwadowskim. Olsztyński duet pojedzie Fordem Fiesta R5.

Zbigniew Staniszewski: "Wracamy do magicznych Mikołajek czyli krainy wiecznych wakacji. Uwielbiam to miejsce za wspaniałe odcinki specjalne i niepowtarzalny klimat. Już cieszę się na myśl przejeżdżania odcinków znanych z mistrzostw świata. Cel jest zawsze ten sam. Zwycięstwo w rajdzie i punkty do obrony tytułu. Ustawienia Forda Fiesty są już od dłuższego czasu optymalne. Teraz najważniejsze przed rajdem to rozjeździć się, złapać szybkość i precyzję. Wrócić do formy i automatyzmu, który prezentowaliśmy w czerwcu."

Sebastian Rozwadowski: "Przerwa w rywalizacji sprawiła że głód sportowej jazdy jest ogromny. Niezmiernie się cieszę że wracam do rajdówki i to u boku Zbyszka. Tym bardziej że przed nami kultowy Rajd Kormoran. Domowy, ulubiony, na wysokim poziomie organizacyjnym i z fantastycznymi trasami. Pewnie będzie dużo kibiców bo to jeszcze okres wakacyjny. Będzie to doskonała promocja motorsportu w naszym pięknym regionie. Oczywiście stajemy na starcie aby wygrać. Do zobaczenia w Mikołajkach."

www.rajdkormoran.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn