Szuter Cup 2018 na mecie – Zbigniew Staniszewski/Sebastian Rozwadowski w efektownym stylu obronili tytuł

Fot. Tomasz Filipiak

Zwycięstwem w 1 Rajdzie Sokólskim załoga rajdowa Zbigniew Staniszewski/Sebastian Rozwadowski w Fordzie Fiesta R5 przypieczętowała obronę tytułu mistrza cyklu Szuter Cup w klasyfikacji gości. Olsztyński duet o 33 punkty wyprzedził Krzysztofa Bubika i Radosława Korzeniewskiego w BMW 316.

Zbigniew Staniszewski: "Naszym nadrzędnym celem była obrona mistrzowskiego tytułu i mimo że ostatni rajd przebiegał bez większych emocji jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrealizowania celu. Po pierwszej nieukończonej eliminacji cyklu obrona tytułu nie była tak oczywista, ale dzięki doskonałej pracy całego zespołu plan został wypełniony. Zrobiliśmy krok do przodu w kwestii przygotowania naszej rajdowej broni. Po zaciętych boju w Rajdzie Warmińskie Szutry zmuszeni byliśmy poszukać rezerw w samochodzie i nowe ustawienia przyniosły oczekiwane efekty. Co do Rajdu w Sokółce to cieszę się że na rajdowej mapie Polski pojawiła się nowa, bardzo ciekawa impreza. Odcinki były bardzo szybkie i ku uciesze kibiców sprawiły nam wiele frajdy. Wielkie brawa dla organizatorów za wyśmienitą robotę. Dzięki nim mogliśmy "się bawić" moimi ukochanymi szutrami. Dziękuję całemu zespołowi i organizatorom wszystkich czterech rund za ciężką i momentami heroiczną pracę".

Sebastian Rozwadowski: "Za nami bardzo udany weekend. Pomimo braku konkurencji rajd przyniósł nam wiele radości. Przede wszystkim zrealizowaliśmy cel, ale co równie ważne nacieszyliśmy się wraz z kibicami świetną jazdą po znakomitych szutrowych odcinkach. Dziękuję wszystkim organizatorom za pasję, serce i wielkie umiejętności, które wkładają w przeprowadzenie imprezy. Dzięki takim ludziom możemy realizować swoje pasje. Do zobaczenia na trasach kolejnych rajdów".

więcej www.rajdsokolski.pl oraz www.szutercup.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn