Puchar Prezesa PZSS Wrocław 2018 – Jakub Surtel z przepustką na OOM

Fot. nadesłane

W dniach 17/20 maja we Wrocławiu odbyły się zawody o Puchar Prezesa Strzelectwa Sportowego, w których bardzo dobrze zaprezentował się Jakub Surtel. Reprezentant TS Gwardia Olsztyn i uczeń Technikum Ekonomicznego w konkurencji Ppn 50 zajął 4 miejsce, ustanawiając rekord życiowy. To dało mu kwalifikacje do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się w lipcu także we Wrocławiu

Startując razem z koleżanką z Elbląga Weroniką Karską w Ppn MIX zajął 9 miejsce, natomiast młodzik Michał Piwoński w konkuręcji Kpn 50 zajął 31 miejsce.

Wyniki

10 m MIX Pistolet

1. JAROSIŃSKA Maja 2001 373/ ROSA Jakub 2001 GWARDIA Zielona Góra 373+ 376 749

2. PIERKO Zuzanna 2002 FAJFROWSKI Michał 2002 TARCZA Goleniów 370+ 367 737 737

3. KONARSKA Iza 2001/PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki 360+ 372 732

...........................

9. KARSKA Weronika 2003 ORZEŁ Elbląg/ SURTEL Jakub 2001 GWARDIA Olsztyn 345+ 370 715

10m Karabin pneumatyczny 50 Juniorzy młodsi

1 PIĄTEK Michał 2001 ZAWISZA Bydgoszcz 506,0

2 KRZYŚKA Kajetan 2003 ZAWISZA Bydgoszcz 504,0

3 WOJDZIAK Sebastian 2002 GRYF Słupski 503,5

.......................................

31 PIWOŃSKI Michał 2004 GWARDIA Olsztyn 481

su77

10m Pistolet pneumatyczny 50 Juniorzy młodsi

1 BLADA Wiktor 2002 10-ka Radomsko 469

2 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki 466

3 SADOWSKI Paweł 2001 KALIBER Białystok 465

.......................................

4 SURTEL Jakub 2001 GWARDIA Olsztyn 465

50m Pistolet dowolny 40 Juniorzy młodsi

1 PIWOWARSKI Tomasz 2001 OSiR Koluszki 343

2 BLADA Wiktor 2002 10-ka Radomsko 338

3 KUJSZCZYK Daniel 2001 ŚWIT Starachowice 325

..................................

7 SURTEL Jakub 2001 GWARDIA Olsztyn 301

50m Pistolet pneumatyczny 50 Juniorki młodsze

1 PIERKO Zuzanna 2002 TARCZA Goleniów 466

2 JAROSIŃSKA Maja 2001 GWARDIA Zielona Góra 460

3 BERDYCH Natalia 2001 ZAWISZA Bydgoszcz 458

............................................

24 KARSKA Weronika 2003 ORZEŁ Elbląg 430

Klasyfikacja klubowa (juniorzy młodsi)

1. ZAWISZA Bydgoszcz 99

2. GWARDIA Zielona Góra 86

3. ŚLĄSK Wrocław 47

4. LEGIA Warszawa 44

5. BOCK Rawicz 41

6. KALIBER Białystok 34

.............................

18 GWARDIA Olsztyn

Klasyfikacja klubowa (juniorki młodsze)

1. ZAWISZA Bydgoszcz 77

2. ŚLĄSK Wrocław 47

3. FLOTA Gdynia 45

4. KALIBER Białystok 43

5. GWARDIA Zielona 31

6. ŚTS Tychy 18

.....................................

29 Orzeł Elbląg 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn