Samorządowe Mistrzostwa Kaczory 2018 – Dużo dziesiątek i mnóstwo wrażeń

Fot. Klub Strzelecki Garda Ostróda

W Kaczorach odbyły się w niedziele (2 września) Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Rywalizowano w kilku kategoriach: drużynowej (3-osobowe zespoły, zawodnicy strzelali z pistoletu i karabinu), samorządowców oraz open oddzielnie z pistoletu i karabinu. W najbardziej prestiżowej klasyfikacji zespołowej zwyciężyła Gmina I Ostróda.

Wśród samorządowców najcelniejsze oko miał Włodzimierz Mońka (Bisztynek). Z pistoletu najlepiej strzelał Tomasz Golder (Lubawa), a z karabinu Bogusław Jończak (Biskupiec). Imprezie jak zwykle towarzyszyła bardzo miła atmosfera.

Klasyfikacja drużynowa

1 Gmina Ostróda I (Paweł Fijas, Marcin Ługiewicz, Robert Hotodyłowski)272

2 Gmina Orneta Mirosław Bieliński, Mirosław Kurenda, Waldemar Olender) 271

3 Gmina Iława ( Kamil Stępniak, Robert Mazurowski, Mateusz Szcześniak)265

4 Gmina Ryn (Łukasz Iwaniuk, Marcin Stackiewicz, Andrzej Żmijewski) 254

5 Gmina Biskupiec (Bogusław Jończak, Wiktor Sadowski, Damian Sadowski) 251

6 Gmina Morąg (Józef Kaczkan, Waldemar Kostrzębski, Tadeusz Sobierajski) 240

7 Gmina Bisztynek 234

8 Gmina Lubawa 231

9 LZS LKS MAZURY Mrągowo 220

10 Górowo Iławeckie 219

11 Urząd Marszałkowski Woj. W-M 207

12 Miasto Braniewo 188

13 Gmina Ostróda II 177

14 Gmina Purda 154

15 Miasto Braniewo II 148

DSC 5848

Klasyfikacja samorządowcy (burmistrz, wójt, radny, sołtys)

1 Włodzimierz Mońka (Gmina Bisztynek) 95

2 Tomasz Golder (Gmina Lubawa) 87

3 Jan Laskowski (Gmina Lubawa) 82

4 Tadeusz Sobierajski (Gmina Morąg) 79

5 Józef Kaczkan (Gmina Morąg) 78

6 Marcin Stackiewicz (Gmina Ryn) 73

7 Marek Dominiak (Gmina Bisztynek) 55

DSC 5845

Indywidualnie pistolet

1 Golder Tomasz Gmina Lubawa 48

2 Łukasz Iwaniuk Gmina Ryn 47

3 Mirosław Bieliński Orneta 46

4 Włodzimierz Mońka Bisztynek 45

5 Robert Horodyłowski Gmina Ostróda I 45

6 Mirosław Kurenda Orneta 44

7 Marcin Ługiewicz I 44

8 Paweł Fijas Gmina Ostróda 43

9 Paweł Gierejczyk Urząd Marszałkowski 43

10 Mateusz Szcześniak Gmina Iława 42

DSC 5833

Indywidualnie karabin

1 Bogusław Jończak Gmina Biskupiec 50

2 Mateusz Szcześniak Gmina Iława 50

3 Włodzimierz Mońka Bisztynek 50

4 Paweł Fijas Gmina Ostróda I 50

5 Waldemar Kostrzębski Morąg 50

6 Łukasz Iwaniuk Gmina Ryn 50

7 Mirosław Bieliński Orneta 50

8 Robert Mazurowski Gmina Iława 49

9/13 Łukasz Berent Gmina Lubawa 48

9/13 Mirosław KurendaOrneta 48

9/13 Marek Maślanik Górowo Iławeckie 48

9/13 Wiesyk Mateusz LZS LOK MAZURY Mrągowo 48

9/13 Łukasz Wojtanowski Urząd Marszałkowski 48

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn