Wojewódzka Liga Strzelecka LZS (2) Jeziorany 2019 – Orneta trafiała najcelniej

Fot. osir jeziorany facebook

W Jezioranach 27 października odbył się drugi rzut Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej- Mistrzostwa Województwa LZS w strzelaniu z Broni Pneumatycznej. Tym razem wystartowało 12 zespołów, a na podium znalazły się Orneta I, Gmina Orneta III i Gmina Iława. Po dwóch imprezach prowadzi Gmina Iława przed Orneta I i Jezioranami I.

 W klasyfikacji indywidualnej w pistolecie aż czterech zawodników osiągnęło identyczny wynik – 86 pkt., ale ostatecznie zwyciężył Robert Dziadosz, który jako jedyny nie należy do żadnego ze zgłoszonych zespołów, natomiast w konkurencji karabinu najlepszy okazał się Mirosław Bieliński (Orneta I). Trzeci rzut odbędzie się 17 listopada w Mrągowie.

Turniej w Jezioranach (drużynowo)

1 Orneta I (Waldemar Olender, Karol Baciński, Mirosław Bieliński) 501 20

2 Gmina Orneta III Sebastian Leszczyński, Mariola Leszczyńska, Karol Zawrotniak) 492 18

3 Gmina Iława (Kamil Stępniak, Rafał Mazurowski, Mateusz Szcześniak) 490 16

4 Mrągowo I 479 (15)

5 Gmina Lubawa 473 (14)

6 Jeziorany I 462 (13)

7 Lidzbark Warmiński I 456 (12)

8 Orneta II 448 (11)

9 Lidzbark Warmiński II 444 (10)

10 Mrągowo II 422 (9)

11 Jeziorany II 412 (8)

12 Gmina Barczewo 371 (7)

Po 2 turniejach drużynowo (Kaczory, Jeziorany)

1 Gmina Iława (Kamil Stępniak, Rafał Mazurowski, Mateusz Szcześniak) 20 16 36

2 Orneta I (Waldemar Olender, Karol Baciński, Mirosław Bieliński)15 20 35

3 Jeziorany I (Adam Ilczuk, Paweł Ferschke, Łukasz Ferschke) 18 13 31

4 Lidzbark Warmiński I 16 12 28

5 Gmina Lubawa 14 14 28

6 Mrągowo I 11 15 26

7 Orneta II 13 11 24

8 Lidzbark Warmiński II 12 10 22

9 Mrągowo II 10 9 19

10 Orneta III 0 18 18

11 Jeziorany II 9 8 17

12 Gmina Barczewo 0 7 7

Indywidualnie (Jeziorany)

Pistolet

1 Robert Dziadosz 86

2 Karol Baciński Orneta I 86

3 Mateusz Szcześniak Gmina Iława 86

4 Sebastian Leszczyński Orneta III 86

5 Robert Mazurowski Gmina Iława 81

8 Mirosław Bieliński Orneta I 79

Karabin

1 Mirosław Bieliński Orneta I 93

2 Dominika Paula Brodzik Mrągowo I 89

3 Julia Kocaja Gmina Lubawa 89

4 Łukasz Ferschke Jeziorany I 89

5 Daria Zawadzka Gmina Lubawa 88

6 Jarosław Skowron Mrągowo I 88

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn