Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół 2013 – Trzy w jednym

Po raz kolejny w formule trzy w jednym (Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół, Mikołajkowy Turniej Błyskawiczny, szachiści grają dla Polonii) rozegrano w sobotę (7 grudnia) w Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie zawody szachowe. Atak zimy nie pozostał bez wpływu na frekwencję , ze zgłoszonych około 60 zawodników na imprezę dotarło 47 uczestników co i tak należy uznać za bardzo dobry wynik.

 

Wyniki

Chłopcy - gimnazja

1TRENDOWSKI, Michał GIM 3 Olsztyn 9.0 64.5

2 HENNIG, Grzegorz GIM 5 Olsztyn 7.0 63.0

3CIESZYŃSKI, Artur GIM 3 Olsztyn 7.0 52.5

4PIECZYSKI, ArkadiuszGIM 23 Olsztyn 7.0 49.5

5NIKLAS, MichałGIM Wilkasy 6.5 64.0

6SZAFIRSZTEJN, DawidGIM 5 Olsztyn 6.0 55.0

7LELIŃSKI, MarekGIM 2 Działdowo 6.0 53.5

8MALCZYK, AleksanderGIM Gietrzwałd 6.0 52.0

9CYBULSKI, GrzegorzGIM 5 Olsztyn 5.5 48.0

10KARPIŃSKI, MateuszGIM 2 Działdowo 5.5 43.5

11NIKLAS, IgnacyGIM Wilkasy 4.5 45.0

Chłopcy - szkoły podstawowe

1 SIKORSKI, WojciechSP 2 Olsztyn 6.5 63.0

2 HENNIG, CezarySP 10 Olsztyn 6.5 57.5

3 SKOMSKI, MarcinSP 22 Olsztyn 6.0 53.0

4 JORDAN, AdamSP 30 Olsztyn 6.0 47.5

5 BARTOSZEWICZ, ArkadiuszSP 13 Olsztyn 5.5 51.5

6 BARAN, FilipKSP Olsztyn 5.0 48.5

7 FILIPIAK, BartoszSP 29 Olsztyn 5.04 7.0

8 DOMALEWSKI, WojciechSP 30 Olsztyn 5.0 43.0

9 CYBULSKI, AndrzejSP 10 Olsztyn 5.0 41.0

10 SOBIECH, MaciejSP 2 Olsztyn 5.0 39.5

11 ADAMOWICZ, MateuszSP 10 Olsztyn 4.5 42.0

12 KOWALSKI, BogdanSP 30 Olsztyn 4.0 50.0

13KOSEK, DawidSP Uzdowo 4.0 39.0

14SIKORSKI, TomaszSP 2 Olsztyn 4.0 36.0

15KUSIAK, SebastianSP 10 Olsztyn 3.5 41.0

16WRONKOWSKI, ukasz SP 30 Olsztyn 2.0 43.5

17TRZASKOWSKI, Marek SP 2 Olsztyn 2.0 40.0

18PIEŃKOWSKI, Tomasz SP 34 Olsztyn 1.0 39.5

Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne

1 ROSIŃSKI, Michał LO II Olsztyn 10.0 64.0

2 WOJTUNIK, Maciej LO IV Olsztyn 9.5 64.0

3 CHMIELEWSKI, Bartosz LO IV Olsztyn 8.5 63.0

4 ADAMOWICZ, Piotr ZSEiT Olsztyn 7.0 56.5

5 OLSZEWSKI, Artur LO II Olsztyn 6.5 56.0

6 NOWAKOWSKI, Kacper ZS 1 Działdowo 6.0 52.0

7 WARMIŃSKI, Michał ZS 1 Działdowo 6.0 48.5

8 WIERZBOWSKI, Karol ZS 1 Działdowo 5.0 50.5

9 SZULKOWSKI, Tomasz ZS 1 Działdowo 5.0 48.0

Dziewczęta – gimnazja

1DALIGA, Anita GIM 23 Olsztyn 6.5 53.0

2OLSZEWSKA, Aleksandra GIM 2 Działdowo 5.04 9.5

3NIEMIRO, Barbara GIM 2 Działdowo 5.0 48.5

Dziewczęta - szkoły podstawowe

1BOHDANOWICZ, Nikola SP 25 Olsztyn 7.0  62.0

2KAZNOWSKA, Weronika SP 10 Olsztyn 6.0 47.5

3SIKORSKA, Anna SP 2 Olsztyn 6.0 47.0

4BRYŚ Julia SP 30 Olsztyn 5.0 41.0

5KAZNOWSKA, Kinga SP 10 Olsztyn 4.5 38.5

Dziewczęta - szkoły ponadgimnazjalne

1RUTKOWSKA, Zuzanna ZS 1 Działdowo 5.0 50.0

Medale i dyplomy zwycięzcom zapewnił Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy , nagrody oraz poczęstunek dofinansowało Stowarzyszenie Rodziców „Przyjaciele Dziesiątki” , o uczestnikach nie zapomniał również Mikołaj , każdy otrzymał słodkie upominki.

Sędzia Główny

Bogdan Jeżak

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn